Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

VadidekiZambak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
260
1
Slmm kıslarr ablamın düğünü var nisanda ve biz hala kuaför bulabilmiş değiliz..
İzmirde gelin başını Çok güsel ve uygun fiyatta yapan kuaför arıyoruz aranızda
izmirli olanlar varsa bu konuda yardımcı olabilirlerse çok sevinirim şimdiden teşekürler..kaydirigubbakcemile5

Evt baya bi geç kaldık ama
hala karar veremedik..
Bende çok duydum şebnem kuaförü ama ondan başka hangi kuaförler var
onların hakkında da bilgi almak istiyorum...
fiyat konusunda kesin bi rakam yok aklımda ama uygun bişey olursa ii olur...

offfff şebnem kuaförrrrr ta benim ğelin basımı yapan kuaför yıllar öncesinin modellerini uğyuluyor hala yağlı boya gibi makyaj aman canım alsancak tarafında cok kuaför var ben istanbulda yasıyorum ama izmirliyim bence sebnem yanış seçim olur hayırlı olsun bu arada

bornovada hanifi var.fiyatı bende bilmiyorum ama gelin başını çok güzel yapıyorlar.

Benimde düğünüm ağustosta bna şirinyerde jaleyi çk öneren oldu, aslında şebnemide öneren oldu fakat akrabam oraya gitmişti 4 ay önce falan kızın saçı makyajı çk kötüydü yüzüne hiç gitmemişti.

şebnem fabrika gibi valla bir günde kaç gelin çıkıyor ordan bilmem :1shok: daracık bi yer bir sürü insan sanırım beğenmeme şansında yok çok pis bir yer ayrıca. arkadaşım düğününde oraya yaptırdı bende gitmiştim aman hiç beğenmedim

Tşkler fikirleriniz için kızlar Şirinyerdeki jaleye aldık randevuyu porselen makyak da istedik 180 dedi (sadece gelin için) tabi biraz tuzlu geldi ama olsun ne yapalım sanki hergün porselen makyaj mı yaptırıyoruz dimi ama..kaydirigubbakcemile3

porselen makyaj da bır şey yok ki ,sadece sabitleyici sprey sıkıyorlar akmasın dıye o kadar..

eğer makyajı cok guzel ypan bır yer olursa ,spreyi 10 ytl ye alın kozmetikcilerden paaranızda sıze kalsın. yerimseniben.

Evt baya bi geç kaldık ama
hala karar veremedik..
Bende çok duydum şebnem kuaförü ama ondan başka hangi kuaförler var
onların hakkında da bilgi almak istiyorum...
fiyat konusunda kesin bi rakam yok aklımda ama uygun bişey olursa ii olur...

bende şebnem kuaföre gitmiştim ama o çile çekilmez ya ben geç çıkıcam diye çok korkmuştum hiç zamanım kalmadı bile çok yogun oluyor dogru düzgün ilgilenemiyorlar tamam saçım ve makyajımı çok beyenmiştim ama o sitres bana yetti

porselen makyaj da bır şey yok ki ,sadece sabitleyici sprey sıkıyorlar akmasın dıye o kadar..

eğer makyajı cok guzel ypan bır yer olursa ,spreyi 10 ytl ye alın kozmetikcilerden paaranızda sıze kalsın. yerimseniben.

Adı var ama tadı yok desene neyse bakalım yapılınca nasıl olucak...süprizzzzz

bende şebnem kuaföre gitmiştim ama o çile çekilmez ya ben geç çıkıcam diye çok korkmuştum hiç zamanım kalmadı bile çok yogun oluyor dogru düzgün ilgilenemiyorlar tamam saçım ve makyajımı çok beyenmiştim ama o sitres bana yetti

Şebneme hiç gitmedim kimisi beğeniyo kimiside beğenmiyo yalnız çok dolu oluyomuş aylar öncesinden randevu almak gerekiyomuş..Yazın şebnemin önünden geçerken görüyodum hep saçılı yapılı bayanlar abiyeleri ile birlikte o sıcakta dışarıda oturuyoduu ..sanırsam mekanda küçük kalabalıkda çok iyikide orayı tercih etmemişim..kaydirigubbakcemile2

canım sadece gelin başı ve makyajımı 180tl, kına dahil değilmi? Ben geçen yılki paket fiyatlarına bakmıştım baya uygundu ama bu pahalı geldi bana

sumakçım öle değil işte.porselen makyajın özel eğitimi veriliyor ve özel malzemeleri var ve neredeyse 1.500 tl ye mal oluyor.sulu boya tarzında çalışılıyor.senin dedğin spreyle yapan kuaförler porselen makyajın p sini yapmıyorlar.bu özel bir teknik ister ve tabiki malzeme.oyüzden her porselen makyaj yaparız diyen kuafölere lütfen kanmayın bayanlar.yerimseniben

kızlar bu arada benimde haziranın 28 inde düğünüm var ve 27 sindede kınam.bucada oturuyorum izmirde.hangi kuaföre gitmeliyim lütfen yardım edin bana.her genç kız gibi bende çok güzel bir gelin olmak istiyorum:1rolleyes:

canım merhaba eşim ızmirli olduğu için orada düğün yaptık.
Jale ye gitmiştim ben de ama sonuçtan çokta hoşnut kalmadım açıkcası saçımı topuz değilde dağınık bişeyler istemiştim oldukça dağınık yaptılar sağolsunlar :)
Makyajda ise çok ağır istemiyorum lütfen koyu renkler kullanmayın dememe rağmen koyu bi makyaj yaptılar. Çok hoş bi yer gerçekten çok begendim ama lütfen isteklerini üstüne basaaa basaa yineleyerek söyle olurmu?

Blueangel canım bende bornovadaki ibrahimi duymuştum kimisi iyi dio kimiside beğenmiyo bide butür güzel saç yapan kuaföreler alsancak civarında vardır die tahmin ediorum ama sadece bi tahmin işte biz jaleyi seçtik umarım güzel olur :1hug:

X