İzmirde hsg rahim filmi

haselnut

Guru
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2010
311
55
İzmirli arkadaşlar araştırdım İzmir de ağrısız c kollu dijital rahim filmi hsg çeken hiç bir yer yok.Burdakiler malesef anestezili ve ağrılı tenekulum denen aletle rahmi çekiştirip yapılan acılı bir işlem üstelik son teknoloji aletlere göre baya bir pahalı.İstanbulda kaç yıldır memorial ve echomarda bu şekilde yani ağrısız bayıltmadan digital c kollu çekim yapılıyormuş gidenler çok memnun.Burada niye yok diye düşündüm sonuçta özel hastaneler o kadar kazanıyor getiremezler mi bu teknolojiyi.O yüzden medical park izmire bunu mail olarak yazdım sizde getirirseniz çok iyi olur diye.Sizlerde buraya ve aklınıza gelen hastanelere bu isteğinizi mail olarak yazarsanız çoğunluk istiyor diye belki dikkate alır getirirler sırf bu yüzden istanbula gidenler var. Medical park izmir :info@medicalparkizmir.com

gooffy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
7
0
Yok gercekten de.. Bence kent hastanesine de yazmamız lazım, hem dışardan almıyor hsg için , kendi doktoruna gidiyor olman lazım hemde izmirin en pahalı hastanesi getirsin o zaman bu cihazı! İki arkadasım namık beye gidiyordu orda anestezili yapmadı ve ikiside acı çekti. Ben Çınarlıda anestezili çektirdim. Orasıda kendini bir yenileyemedi yani , doktoruma guvenim cok oldugundan kabul ettim sorunda yaşamadım ama daha konforlu bir ortamı tercih ederdim.. İzmirde cok eksik imkanlar ve alternatifler İstanbulla kıyaslanınca malesef ..