Kalıcı Makyaj Uygulamaları İzmir'de kalıcı kaş yaptırabileceğim bir yer arıyorum?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
İyi akşamlar izmirde Profosyenel microblading uygulaması yapıyorum ihtiyaç halinde yardımcı olmak isterim ofisim bornovada bilginize

İyi akşamlar izmirde Profosyenel microblading uygulaması yapıyorum ihtiyaç halinde yardımcı olmak isterim ofisim bornovada bilginize

Ayca celik

İzmir de microblading de '' beautystudio. izmir ( YAĞMUR EKİM BEAUTY ) '' i tavsiye ederim arkadaşlar, biz iki arkadaş yaptırdık ve çok memnun kaldık. İnstagram üzerinden Yağmur Hanımın çalışmalarına bakabilirsiniz, arkadaşını da getir kampanyasından faydalanırsanız eğer fiyatları da gayet uyguna geliyor.. Bu arada kullandığı boya markası avrupadan ithal Art Liner marka, Key kuaför ile aynı boyayı kullanıyor kendisi :) Biz kişi başı 400 tl ödedik, 3. bir arkadaşımız da yaptırsaydı 50 tl daha indirim olacak olup kişi başı 350 tl olacaktı..

39D20DBC-D79E-4AE2-AE01-1FDDC095EE06.png
İzmir de microblading de '' beautystudio. izmir ( YAĞMUR EKİM BEAUTY ) '' i tavsiye ederim arkadaşlar, biz iki arkadaş yaptırdık ve çok memnun kaldık. İnstagram üzerinden Yağmur Hanımın çalışmalarına bakabilirsiniz, arkadaşını da getir kampanyasından faydalanırsanız eğer fiyatları da gayet uyguna geliyor.. Bu arada kullandığı boya markası avrupadan ithal Art Liner marka, Key kuaför ile aynı boyayı kullanıyor kendisi :) Biz kişi başı 400 tl ödedik, 3. bir arkadaşımız da yaptırsaydı 50 tl daha indirim olacak olup kişi başı 350 tl olacaktı..

Merhaba bayanlar yaz sezonuna kadar evden calistigim icin 200 tl den yardimci oluyorum. Yazin alacatida 1200 tl ye yapiyoruz. Suan bosta kalmamak icin 3 ayligina nerdeyse karsiz denecek kadar dusuk bu fiyata uyguluyorum. En az 1 haft evelden haberlesmemiz sarti ile gunde 2 kisiye yapabiliyorum.

Eklentiler

• CYMERA_20220127_204557.jpg
    CYMERA_20220127_204557.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 184
Merhaba bayanlar yaz sezonuna kadar evden calistigim icin 200 tl den yardimci oluyorum. Yazin alacatida 1200 tl ye yapiyoruz. Suan bosta kalmamak icin 3 ayligina nerdeyse karsiz denecek kadar dusuk bu fiyata uyguluyorum. En az 1 haft evelden haberlesmemiz sarti ile gunde 2 kisiye yapabiliyorum.
Benimde ihtiyacım var ama böyle herkesn kaşı aynı gibi oluyor ondan cekincekerm var

Benimde ihtiyacım var ama böyle herkesn kaşı aynı gibi oluyor ondan cekincekerm var
Şoyle soyleyim size herkesin kaşi ayni dediginiz boyle dogal degilde dovme seklinde olan kaslari mi kasdettiniz onu tam anlamadim onu diyosaniz zaten eski bir teknik ilk baslarda eskiden oyle yapiliyordu sonra kil teknigi cikti. Şekil konusuna gelince kişinin kendi kaşı baz alinir gerekli yerlerdeki seyrek yerler doldurularak kendi formu disina cikilmamalidir. Bakildiginda dogal olmalidir. Ben zaten dogallik disi duran yapay hic bir seyden haz etmiyorum. Bir kac gorsel daha ekleyelim daha iyi anlarsiniz.

Eklentiler

• CYMERA_20220127_235058.jpg
    CYMERA_20220127_235058.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 182
  • CYMERA_20220127_234926.jpg
    CYMERA_20220127_234926.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 184
Kesinlikle Derya Bozkayalar diyorum. Ben kendisine hem kaş hem dudak yaptırdım cok cok memnunum. Yalnız seçimi kendisine bırakın. Cildinize göre pudralama mı yoksa kıl tekniği mi o kendi söyler.

bayraklıda yasemin yiğit stüdyo. özellikle dudak renklendirme konusunda kesinlikle tavsiye ediyorum. banada bir arkadaşım tavsiye etti, gittim çok memnun kaldım stüdyosunun hijyeni yaptığı işlemin kalitesi çok iyi. iykide gitmişim.

İzmir'de Derya Bozkayalar arkadaşlar <3 Zaten sektörde ki çoğu kişi onun öğrencisi kendisi İzmir'de isim yapmış kalıcı makyaj stüdyosu var işlemleri çok başarılı sürecin her adımını takip ediyorlar ilgililer

Ben eyeliner ve kalici dudak renklendirmemi Sevil Arslanda yaptirdim. sevilk.arslan olmali. Egitmenlik yapiyor artik sadece ama cok israr ederseniz evinde yapiyor. Cok memnun kaldim isin en iyi ve en eskilerinden. Eyelinerim 9 senedir benimle hala cikmaya niyeti yok cok memnunum dudak renklendirmem ise daha yeni

Ben Derya Bozkayalarda yaptirdim.hatta bugulu eyeliner da yaptirdim ama derya inanilmaz pahali ya bobregimi istiyo artik onun studyosunda calisan sinem var ona dudagimi ve kas tazelememi yaptirdim hem yari fiyat hem ayni kalite sayfayi incelerseniz mukemmel isciligi goruyorsunuz.bide ben ilk novarda yaptirmistim 2017 senesinden bahsediyorum bana asla bir make up studyo kadar kaliteli gelmedi.sinemin sot adinada bakip yazicam simdi onun sayfasina da bakabilirsiniz.

Sinem_urunn mus sayfasi derya bozkayalarda calisiyor ordanda bakarsiniz.derya en son subatta bugulu eyelinera 7bin dedi.kas 10 bin olmustur herhalde.uzmanlar yari fiyati ama ve ayni kalite

X