Kına Gecesi İzmir'de Kına Gecesi Mekanları (araştırdıklarım ve sizden istediklerim)

morpanjur

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2013
1
0
Merhaba kızlar !!

Öncelikle bu başlığı açan herkes de bir heyecan söz konusu evet kına gecemiz yaklaşıyor. Ben bir çok mekan araştırdım bütçeme uygun veya değil her yere her seçeneğe baktım. Öncelikle tarih 23 Temmuz 2015 olmasını planlıyorum ve yerlere bu tarih için bakıyorum. Kına Organizasyon şirketi ile anlaşmış durumdayım fakat yakındığım bir şey var çok çok beğendiğim mekanlar ne yazık ki kendi şirketleri varmış ve dışarıdan kesinlikle başka şirket kabul etmiyorlar. Bakındığım mekanlar şu şekilde;
POLİS EVİ - TALLES PARK- OTEL KARACA - EFSUNA GARDEN - DİLEK BAHÇESİ - BAHHÇE WEDDINING- LET'S MARRY - ROSE GARDEN- BORDO YEŞİL ve daha niceleri...

Benim sizden ricam İzmir'de böyle kına gecesi mekanı biliyorsanız yorum olarak bırakırsanız sevinirim bu işi bu hafta bitirmek zorundayım şimdiden herkese teşekkürler :)

İsteklerimiz

* 150 / 200 kişi
* Masa ve Sandalye (sandalyeler lake iste giydirme istemiyoruz)
* Mekanın organizasyon şirketini kabul etmesi gerek
* Kesinlikle pasta ve kola servisi istemiyoruz (bunu mekan ararken çok söylediler sonuçta bu bir kına düğün değil hiç gerek yok )

Şuan aklıma başka bir şey gelmiyor yer olarak sıkıntı değil ama Bornova ve çevresi olursa çok sevinirim :)

Herkese merhaba :KK66: daha yeni kayıt oldum biraz okudum paylaşılanları herkes okadr heycanlı ki şu güzel tatlı ve zor anlarımızda böyle bi sitenin olması ve fikir paylaşılması çok güzel olmuş ::KK66: ben izmirde oturuyorum düğünüm istanbulda olcak fakat ben izmirde düğün ve kına karışık olmasını istiyorum 100-150 kişilik fazla özelliği olmasa da olur sadece istediğim kına konsepti olması kınaya daha ağırlık verilsin nasıl olsa büyük düğün istanbulda olcak. Mekan arıyorum bana yardımcı olurmusunz ?

X