İğneli Epilasyon izmirde öğrenciyim yüze iğneli epilasyon nerde yaptırmalıyım?

kaulitbz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2016
9
6
28
yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum üniverste okuyorum izmirde ancak yabancı olduğum için neresi iyidir nasıl gidilir bilmiyorum ve şuan roaccutane kullanıyorum o bitsin başlıcam iğneliye ancak iz kalmasından korkuyorum iz bırakmayan bir yer varmı bildiğiniz ?

ya bende aynen senin durumundayım ama izmirliyim suan bende sivilce tedavisi görüyorum. Arkadasım bi yer önermisti alsancakta onun yerini ögrenip haftaya konusucam. Ona göre size yazarım

valla sağolasın bana yazarsan gerçekten çok mutlu olucam psikolojim bozuldu çünkü artık mesaj beklicem senden teşekkür ederim cevabın için inşallah sende bende kurtuluruz şunlardan :)

Canım ben bu hafta kontrole gittim bende hormon düzensizligi cıktı. Kadın dogum dokturu da dogum kontrol hapı verdi. daha sivilce tedavımın bitmesine 2 ayım oldugu icinde doktor lazer yaptır ama kısa dogru dedi . dr yesim altun arkadasıymıs alsancakta muayenesi var dedi ben ona da bakıcam finallerim bi bitsin. 5-6 yere sormakta fayda var aslında igneli istiyorum ben lazer cogaltıyo diye okudum hep

merhaba, roaccutane kullanımına hala devam ediyorsan 1 yıl hatta daha uzun süre iğneli epilasyona bulaşma derim. ben 3 ay önce izmirde bir yere başladım şuan yüzüm delik deşik kaldı ve bıraktım. geçmiyorda.

tüylerde azalma oldu ama iyi bir yer bulmak şart. benim gittiğim yerde uygulamayla ilgili sıkıntı olduğuna inanıyorum. tüyleri yok etti ama dönüşü olmayan delikler var suratımda:KK43:

tüylerde azalma oldu ama iyi bir yer bulmak şart. benim gittiğim yerde uygulamayla ilgili sıkıntı olduğuna inanıyorum. tüyleri yok etti ama dönüşü olmayan delikler var suratımda:KK43:
Geçmiş olsun suan nasil yuzunuz? Bende o ilactan 5 ay sonra falan basladim yanlis hatırlamıyorsam ve o ilaci kullanirkende aylarca lazer epilasyon yaptirmistim ustelik doktora sormama ragmen yaptirabilirsin skinti olmaz demisti. Lazeri yapan kisi suan bu ilaci kullanirken yapmamak lazim aslinda zararli demesine ragmen doktorum izin verdi sen ne biliyosun sanki dercesine bisey olmaz devam edelim dedim salaklik yaptim sivilcd izlerim falan hala belirgin derim çok inceldi ustune lazerin ilac kullanirken zarar verdigini soyleyen kadin yuzumdeki ayva tuylerimin kila donusebileceginden hic bahsetmemisti bin pismanim lazerden eger yuzunuz tuylu ise kesinlikle lazer yaptirmayin igneli yaptirin eger kil gibiyse bisey diyemem yinede riske atmayin igneli yaptirin en azindan killanmamis olursunuz benim gibi

Ben izmirde yaptirdim. Ne iz kaldi ne leke. Bu isi uzmanina yaptirmak lazim. Aysel Hanim'a yaptirdim ve cok memnunum.

X