İzmirde özel hastanelerin doğum fiyatları?

Dediyy

Çoğul tontikolar..
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
5.630
14.517
Yakın zamanlarda özelde doğum yapanlar veya yapacak olanlar doğum fiyatlarını yazar mısınız?

konak hayat hastanesiyle görüştük, doğumu da orda yapmayı düşünüyorum.
normal veya sezeryan farketmiyormuş doğum fiyatında 1650 tl miş. fakat 750 lirasını Sgk karşılıyormuş 950 liraya olmuş oluyo doğum.
şöyle bir ayrıntı var bunlar normal mesai saatleri içinde geçerli.oldu da gece veya sabaha karşı sancın tuttu doğuma aldılar diyelim ki +200 lira gibi bir fark alıyorlarmış kendi doktorunu çağırıyorlarmış hastaneye.
yengem ve 2 arkadaşım hayat hastanesinde doğum yaptı hepsi de çok memnun hem hastaneden hem personelden ve doktorlardan o yüzden burayı tercih ettim ben.
umarım yardımcı olmuşumdur :)

Bir de Ege şehir hastanesi var orada da normal doğum 2050 lira,sezeryan doğum 1650 lira

Bir de Ege şehir hastanesi var orada da normal doğum 2050 lira,sezeryan doğum 1650 lira
Teşekkürler cevap verdiğin için:) fiyatlar iyiymiş baya ben Gazi hastanesine gidiyorum orda sezaryen 2500 liraymış fazla bence o kadar vermeye gerek yok diye düşünüyorum. O yüzden başka hastaneleri de araştırcam. Su hastanesinde bi tanıdık doğum yaptı 2 hafta önce sezaryen 1150 lira.

X