İzmir'de tüp bebek yaptıranlar yaptıracaklar,doktor,tüp bebek merkezi arayanlar güncel deneyimler

Merhaba ,cok tesekkur ederim benim sebebi bilinmeyen 3 adet dusugum var .3 u de 6-7haftalikken kalp atisindan once oldu... yasim 31 ve amh 0.65 oldugunu subatta ogrendim derken bu virus illeti cikti ve gittigim prof .mert kazandi bana 4. De denemenizi oneririm dedi...biz de bu surecte 4.deneyip ote yandan pandemiden sonra gidip tup bebek yspabilecegim ilgili ve guvenilir bir doktor ariyorum....israel bey ve kaan bozkurt adini cok duydum ama sanirim israel bey suan icin en dogru secim..tekrar tesekkur ederim🙏
Merhaba
İsrael bey den memnun kaldınız mı doktorunuz oysa biraz bahsederseniz sevinirim ☺️

Merhaba
İsrael bey den memnun kaldınız mı doktorunuz oysa biraz bahsederseniz sevinirim ☺️
Merhaba israel beye son anda baska bir doktorumun onerisiyle gitmekten vqzgecip ragmetli kaan bozkurta gittim ...tup vebek tedavisi esnasinda dogal yoldan gebe kaldim...Rabbim saglikla dileyen herkese nasip etsin🙏

Merhaba israel beye son anda baska bir doktorumun onerisiyle gitmekten vqzgecip ragmetli kaan bozkurta gittim ...tup vebek tedavisi esnasinda dogal yoldan gebe kaldim...Rabbim saglikla dileyen herkese nasip etsin🙏
Ne mutlu size 🌿🌿🌿
Sağlıkla büyütün

X