İzmir'deki Falcılar

aaa ben bu sitedeki cogu falciya gittim ama tek nokta atisini selim beyde buldum daha masaya oturur oturmaz merak ettigim konu hakkinda yorum yapti verdigi Duaylada olmayacak isim oldu Dua öneriyo ve söyledigi tarih tutuyor samimiyeti zaten tartisilamaz o cok ayri selimden baskasi umrumda degil

aaa ben bu sitedeki cogu falciya gittim ama tek nokta atisini selim beyde buldum daha masaya oturur oturmaz merak ettigim konu hakkinda yorum yapti verdigi Duaylada olmayacak isim oldu Dua öneriyo ve söyledigi tarih tutuyor samimiyeti zaten tartisilamaz o cok ayri selimden baskasi umrumda degil

sizi tanıdım orda çalışıyorsunu bana baya övdünüz kendisini berbat ötesi zaten kemeraltından gönderilmesi bundan demekki arkadaşlar kanmayın paranızı çöpe atmayın adamın kendine hayrı yok boşversene

sizi tanıdım orda çalışıyorsunu bana baya övdünüz kendisini berbat ötesi zaten kemeraltından gönderilmesi bundan demekki arkadaşlar kanmayın paranızı çöpe atmayın adamın kendine hayrı yok boşversene
Sevgili dert; adamin kendine hayri yok diyorsun ama bu kadar cok fal baktirmakla o zaman bizim de kendimize cok hayrimiz olmadiginin kanaatine vardim.Selimi begenirim.tabiki bu kisiye gore degisir.kemeraltindayken de alsancaktayken de fal baktirdim ona.benim duydugum da alsancaktan daha cok talep oldugu icin orayi tercih etmesiydi.zira iki semt icin de farketmez cunku yorumu oldukca saglamdir.sevgiler

. geçen tesadüfen nişan cafe ye tarot baktırmaya gitmiştim. Selim Yıldızname bakmaya başlamış.Eski birşey, ona da bi hoca göndermiş sanırım.Bendne önce birine yıldızname bakıyordu baktım patır patır döktürüyor, adamın her sorduğuna yıldıznameye bakıp cevap veriyordu.Dayanaamdım ben de yıldızname baktırdım bu sefer. Hep merak ederdim bu yıldızname olayını, gerçekten sorulara daha detaylı cevap verip, isim, tarih verip sorduğunuz kişiyi tarif edebiliyor.
nişan cafe nerde acaba ?

kızlar aklıma geldi gecenlerde daisy cafeye gıtmıstık fal baktırmak ıcın. murata baktırmak ıstıyoduk ızınlıymıs mujgana baktırdık. arkadsımın ısrarıyla gıtmıstık o daha once murata gıtmıstı ve cıktıgını soyledı.bı kac gun once yıne murata gıtmıs bu sefer asırı sallamıs sanırım gununde degıldı cunku bı seferınde bılıp bı seferınde tamamen alakasız seyler soylemesı sasırttı benı. aklınızda bulunsun dıye yazdım sanırım gunune denk gelmek lazım
bende daha önce gittim bi kaç kere murata ve çoğunda söyledikleri çıktı. ama bazen gününde olmayabiliyorlar
annemde yıllar önce müjgana gitmişti harfi harfine yaşadık müjganın dediklerini.

Kizlar gecen sene izmire geldigimde renkli gozlu kizlaragasinda mustafa diye birine fal baktirmistim falinin birazi tutmus bu kisiye fal baktiran var mi aranizda ?

Hıc babacan cafede zelale baktıran varmı aranızda nasıl bakıyor bende bilir gibi oldu ama fazla umutlanmak istemiyorum ismi hiç gecmiyor

kızlar fısıltı cafede şefika varmış çok iyi diyorlar aranızda giden bir fikri olan var mı?

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bu hoca işlerine inanmazdım ama insanın başına gelmesi gerekiyormuş eşimle bir senedir şiddetli bir gecimsizliğim vardı aile pisikatrileirnden tutun gitmediğimiz yer kalmadı sevdiğim bir arkadaşım bir numara verdi aradım eşimin hayatında biri oldugunu söyledi ilkönce inanmadım ve bana işyerindeki arkadaşının adını söyledi sok oldum işlem yapılması gerektiğini anlattı ve başladık 1 ay sonra herşey yavas yavas yoluna giirmeye başladı yuvamı kurtardı ve bende paylaşmak istedim. ismi ömer hoca bana yardımcı oldu allah razı olsun ...numarsı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar baktirdigim falcilar arasinda alakasiz yorum yapan bir tek selim oldu kpss ye girmedigim halde kpss guzel gecmemis dedi mesela.Surekli elinde telefon bi yerlere mesaj atiyordu zaten.Paraniza yazik olmasin.

dun selime gittim baslar baslamaz abımın adını soyledı fakat bosandınız mı ayrıldınız mı dedı ben sasırdım abım o dedım o zaman o ayrılmıs falan dedi .yani benim hayatım komple belirsiz su anda tamam ama cokta belirgin bişey söyleyemedi. ayrıca elinde tel yani 10 dk sonra baksa olur yani bende durumlar bu sekilde cok iyi de değil cok kötü de değil bilginize kızlar

arkadarkadaşlar bende gecende bi hocaya gittim bana okadar cok yardımcı olduki evdeki huzurum düzeldi nefes alamıyodum allah ondan razı olsun... inşallah kızmaz

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlarrr fiestadaki sevgiye gittim bana dualar verdi okumam için, gerçekten işe yarıyor mu yani okuyup faydasını gören oldu mu sevginin bu anlamda ??

Kızlar izmirin menemen ilçesinde Balıklı Dede türbesi varmış onun yerini bilen var mı acaba? Bir de o balıklı dede türbesinin orda Gülcan diye bi bayan varmış fal bakıyormuş herhangi bir para istemiyormuş gönlümüzden ne kadar koparsa onu veriyormuşuz bunlar hakkında bilgisi olan var mı acaba

X