Izmir'li hatunlar haydi sohbete

bende yasımı solemeyım 83 luyum dıyeyım daha kıbar oluyor bır oglum var 3.5 yas

selam kızlarrr

özel bir şirkette calısyorum :) cocugum kresteydı bu sene babannede öle işte monoton bir hayat iş ev cocuk ucgenınnde

hos geldin seker bende evliyim hem cocuk hem evlilik hem calismak zorr zananaat beee gercektenn iradene bayildim benim cocuk yok istiyorum ama cocuk olduktan sonra is konusunda iflas cekerim diyorum

hos geldin seker bende evliyim hem cocuk hem evlilik hem calismak zorr zananaat beee gercektenn iradene bayildim benim cocuk yok istiyorum ama cocuk olduktan sonra is konusunda iflas cekerim diyorum

inanki gercekten zor ustelık aılende yoksa eşimin aılesı var ızmırde sadeceee zor oldu bayaa ılk 2-3 sene sadece kendım kosturdum sımdı babanne bakıyor bu sene bırz daha hafıfledım gıbı

allah sanada nasıp etsın tez zamnda saglıkla ınsallahh

ben de 2. de sanırım calısamammm amaaa evdede otrmak zor gelır bana hıcbırseye cesartm yok bılmem nasıl olur

benim annemde bana calisarak abkti cok zor anliyorum ama bu her kadinin yapacagi bir sey olmadigi kanatindeyim herkez bu kadar yukun agirligina giremez tatlim seni tebrik ediyorum valla ozel sektordede ayrica calismasi cok stresli oluyo yaaa ben de calismistim ondan biliyorum millett hirslanicam diye cok haksizliklar yapiliyor

evet gercekten zor cocugun hasta ızın alamzsn sen hasta ızın alamzsn ama sukur haftasonları evdeyım ben o yuzden bırz daha rahatım ama 2. cocukta nasıl olur bılmıyorum dedıgın gıbı aslnda kadınlarada yazık ztn evde agır ısıcıyızz bızlerrrr :):)

Kocan sana ev islerinde hic yardim etmiyo mu

Kedi girmiş hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…