Lazer Epilasyon İzmit'te Lazer Epilasyon

ben izmitli değilim fakat size yardımcı olabilirim
Teşekkür ederim :) kimseden ses gelmeyince daha önce koltukaltıma lazer yaptırdığım o yerden paket aldım, yarın ilk seansım var birazcık korkuyorum açıkcası. Siz tecrübelisiniz sanırım nelere dikkat etmem lazım bu süreçte

bebeğim ben izmitten gelen bir bayanla hastanede soprano makinasıyla bu ay 4. seansımı yapıcam.. sanada onu dicektim bayanın asıl yeri izmitte zaten ve son teknolojiyi kullanıyor.

bebeğim ben izmitten gelen bir bayanla hastanede soprano makinasıyla bu ay 4. seansımı yapıcam.. sanada onu dicektim bayanın asıl yeri izmitte zaten ve son teknolojiyi kullanıyor.
merhaba,bahsettiginiz kisinin calistigi yeri yazabilir misiniz?

nouvelle vie'nin bir kampanya kagidi gecti elime.tum vucut 899lira yaziyor.hangi makina ile calistiklarini bilen var mi acaba?

nouvelle vie'nin bir kampanya kagidi gecti elime.tum vucut 899lira yaziyor.hangi makina ile calistiklarini bilen var mi acaba?
merhaba dediğiniz yeri bilmiyorum ama ben elm ye gittim 2 ay kadar önce ilk seansım yapıldı çok memnun kaldım hatta martta yine randevum var ama tüylerim hala çıkmadı :KK70: benim gittiğim yer de 899 lira idi komple 5 seans, öneririm

Ben kendim karamurselde oturuyorum. ilk 3 seans yalovada yaptirdim (dermoklinik) ama kesinlikle memnun degilim. Ilk seans alexandrite yaptirmistim. Diod oldugunu düsündüm ama degildi. Hiç birsey açiklamadan öylece basladilar. sonra 2 seans diod yaptirdim ama killarim hiç dökülmüyor bile. Yüzümu yaptiriyorum bu arada..biyik ve çene. Kaç aydir pek bir yere gitmiyorum cunku yüzüm sürekli killi. Örtülüyüm ve agzimi kapatmaya basladim yoksa cekinmekten disariya cikamiyorum. çok çaresizim. Bu sekilde buna dayanamayacagim. Baska bir yer istiyorum ama güvenilir ve ilgilenen bir yer istiyorum. Orda ki kizlar okadar acayipti anlatamam.

Bu elm poliklinigi bir arastirayim.
Baska bildiginiz iyi bir yer var mi?

Yeni fiyat ya da kampanyalar hakkında bilginiz var mı izmit için ? Yarım bacak ve bikini bölgesi düşünüyorum

Kesinlikle izmit fethiye caddesinde.Exclusive Güzellik Ve Epilasyon.Merkezini.tavsiye ederim.Çok kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı tek yer.Son teknoloji .Diğer yerler genellikle kaçak sağlık bakanlığı onaylı yok.
Ağrısız ve acısız.fiyatlarıda çok uygun.Ben çok memnunum

X