Jennifer Lopez'in "Yaş 45, Photoshopsuz Leş" Diye Haykıran 14 Fotoğrafı

zaten begenmiyordum ama cogu unlude zaten mukemmel degil mukemmellestiriliyorlar bizde bakıpp aa biz niye boyle degiliz diye bunalım yapıyoz biz daha guzeliz :KK45:

zaten begenmiyordum ama cogu unlude zaten mukemmel degil mukemmellestiriliyorlar bizde bakıpp aa biz niye boyle degiliz diye bunalım yapıyoz biz daha guzeliz :KK45:
Bak doğru tespit normal güzellikte olanı bile allayıp pullayıp güzel diye yutturuyorlar.reklam çok işe yarıyor burda.

Gecen nısanlımın dayısı Tvye Beyenco cıktı ne kadar guzel falan dedı bende onlardakı Shop ve Makyaj bende olsa benden 40 Beyonce daha cıkar dedım hepsı pıs pıs gulusmustu :oops:
Sımdı bu fotoları ona gosterecegım :KK53:

Beyonce nin makyajsız hali çirkin değil bence..

nispeten doğru canım,o kadar foto shopu bize yapsalar bizde güzel çıkarız..

yapmalısınız kızlar hatta uygun spor salonu varsa gidin tavsiye ederim ben gittim 6 ay bu yaşımda ,çok faydasını gördüm..burada ayda 100 tl..

pahalı olmuyor zaten de üşenmek işte...

işin ardından hiç. bir de spor yapasım gelmiyor :KK43:

Valla geçen sene bi heves yazıldım spor salonuna 3 aylık peşin para verdim 2 kez gittim o yüzden lafta güzel yaparız ederiz diyorum ama icraat yok :KK53:
Belki yaş ilerleyince popiş korkusu ile yapabiriz :KK48:
evlenince masrafların okadar artacakki bu günlerini arayacaksın..6 ay hiç aksatmadan gittim:)

yapmalısınız kızlar hatta uygun spor salonu varsa gidin tavsiye ederim ben gittim 6 ay bu yaşımda ,çok faydasını gördüm..burada ayda 100 tl..

Çalışırken gitmeye çok zorlanıyorum Ablam. Vücut otomatikmen dinlenmek istiyor bitkin düşüyorum.
Yazılmıştım ama gidemedim.
Ben doğumdan sonra çok kilo alırım diye düşünüyorum ondan sonr iş başa düşecek sanırım :)

Çalışırken gitmeye çok zorlanıyorum Ablam. Vücut otomatikmen dinlenmek istiyor bitkin düşüyorum.
Yazılmıştım ama gidemedim.
Ben doğumdan sonra çok kilo alırım diye düşünüyorum ondan sonr iş başa düşecek sanırım :)
canım..doğumdan sonra 28 kilo verdim normalde hareketli biriysen kilo verirsin..masa başında çalışanlar için spor şart ama..

Kızlar takmayın salın gitsin :KK70:
valla ben hiç önemsemıyorum böyle şeyleri
bendemi bir tuhaflık var acaba.

Kız yok salınır mı hiç :)
Teyzem yengemi telefonuna Bayan Selülit olarak kaydetmiş yengemin çok fazla.
2. Bayan Selülit vakası olmak istemiyorum

Kız yok salınır mı hiç :)
Teyzem yengemi telefonuna Bayan Selülit olarak kaydetmiş yengemin çok fazla.
2. Bayan Selülit vakası olmak istemiyorum
bence kadınlar evli yada bekar kendine dikkat etmeli..önce kişisel bakım,sonra kilo ve dengeli beslenme...

canım..doğumdan sonra 28 kilo verdim normalde hareketli biriysen kilo verirsin..masa başında çalışanlar için spor şart ama..

İşten dolayı hiç hareketli değilim.
Sürekli oturuyorum maalesef.
Ay helal olsun 28 Kg ne demek ya.
Maşallah gerçekten.
Artık bebişten fırsat buldukça spor yaparım :)

İşten dolayı hiç hareketli değilim.
Sürekli oturuyorum maalesef.
Ay helal olsun 28 Kg ne demek ya.
Maşallah gerçekten.
Artık bebişten fırsat buldukça spor yaparım :)
canım karbonhitratı azaltursan hemen vermeye başlarsın zaten..

X