Popüler Konu Jilet izi giderme

Plazma yaptıranların çoğu izlerin daha kötü olduğunu söylemiş bu yüzden vazgeçtim. Şimdi tek iz ameliyatını düşünüyorum. Burada bazı arkadaşlar tek iz ameliyatı olmuştu ama o kişileri bulamadım maalesef. Aranızda olan varsa veya fotoğraf olarak örnek bir şeyler gösterebilecek olan varsa bana ulaşabilir misiniz

Herkese merhaba , uzun zamandır buradaki mesajları okuyorum ve sonunda ben de bir şey yazmak istedim. Henüz 18 yaşındayım düşüncelerim size ne kadar dokunur bilmiyorum ama umarım biraz da olsa yardımcı olur. Anladığım kadarıyla hemen hemen herkes 20 yaşından büyük , evli ya da çocuklu. Bu durumla yıllardır mücadele ettiğinize , birçoğunuzun kendinizle barışmaya çalıştığınıza eminim. gençken yaptığınız hatalar yüzünden eminim '' keşke '' kelimesini her gün kullanıyorsunuz ve yaraların bir gün yok olmasını diliyorsunuz. Üzgünüm ama kendi kendine asla bu olmayacak. Ben 13-14 yaşındayken annem yeni biriyle evlenip farklı bir şehire taşınmıştık. Sırf annemden daha fazla ilgi görmek için kendime zarar vermiştim ve pskiyatra götürdüler. Normal yaralar gibi yok olacağını sanıyodum ve ilk başlarda umursamıyordum ama son 2 yıldır psikolojik olarak beni çok etkiledi . Buraları okuyup duruyordum sürekli acaba biri iyi bir sonuca ulaşmış mı diye. 361 yorumun içinde bir tane bile istediğim yorumu bulamadım ve bu beni çok üzdü. Bir ara cidden çok kafaya taktım '' ya insanlar görse bana hasta muamelesi yapsalar ya kimse benimle birlikte olmak istemezse '' diye düşünüyordum. ''Neden kendimi mahvettim denize bile gidemeyeceğim , ne kadar aptalmışım '' diye diye kendimi hırpaladım. Açıkçası özgüveni çok etkileyen bir şey. Herkes mükemmel vücutlara sahip olmayı ve istediklerini giyebilmeyi ister. Benim yaşımdaki biri bunu biraz daha şiddetli yaşıyodur diye düşünüyorum. Yargılanmaktan çok korkuyodum , hala korkuyorum ama eskisi gibi '' keşke '' demeyi bıraktım. Hayatta herkes hata yaparak büyüyor , herkesin yaptığı düşüncesizce şeyler mevcut. Ben de çocuktum , siz de düşünemediniz. Bu sizi kötü biri yapmaz. Emin olun olduğunuz halde mükemmelsiniz çünkü yaşadığınız şeyler size insanları yargılamamayı öğretti. Dünyada binbir çeşit insan var , binbir çeşit acı var. Lütfen bunu unutmayın ve biri sizi yargılarsa aldırış göstermemeye çalışın. Yaralarınızdan kurtulmaya çalışabilirsiniz bu çok normal ama geçmezse de kendinizi üzmeyin. İyi insanlar sizi her halinizle severler. gençken ya da kötü hissettiğinizde hata yapmanız çok normal. Bazen herkes intihar etmeyi , çekip gitmeyi , başkalarından ilgi almayı isteyebilir. Kendinizle barışmayı deneyip yapamayan kişiler de vardır eminim. Yaşımdan ötürü ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum. Mükemmel biri değilim ,yeterince kendimi geliştirdiğimi de düşünmüyorum ve söylemek istediğim çok şeyim var ama hepsini yazıya dökemiyorum keşke dökebilsem ve herkes birazcık olsa kendini daha iyi ve yalnız hissetmese. Lütfen kendinizi ve insanları sevin. Çok kötü bir psikolojideyseniz de yılmamaya çalışın lütfen. Hepiniz insansınız kimse sizi saymasa da siz kendinizi varolduğunuz için sevin ve hayattan çok çabuk vazgeçmeyin.
Son olarak son zamanlarda sevdiğim bir şarkıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

kimsin bilmiyorum ama ben de 18 yaşındayım bu formdaki bütün yorumları çok önceden okuyup hayal kırıklığına uğrayıp yıkılmiştım bi ara ve bugün merak edip tekrardan girdim ve bu yorumla karşılaştım kendimi çok daha iyi hissettim teşekkürler iyi ki varsın ❤

Burada üzülüp bir çare bulmaya çalışan genç arkadaşlar için ben de çok üzülüyorum :KK43: ben de aynı yollardan geçtim senelerce kafama taktım bir yol bulmaya çalıştım ama size tavsiyem denize düşen yılana sarılır misali bu durumunuzdan faydalanmak isteyen kişilere inanmayın.. öncesi sonrası fotoğraf isteyin iyice araştırmadan tedaviye başlamayın. Hem paranıza yazık hem canınıza.. burada lazer vs başka şeylerle izleri tamamen geçeni hiç görmedim. benim izlerim gerçekten aşırı inceydi daha önceki sayfalarda fotoğraf atmıştım buraya, ona rağmen beni rahatsız ediyordu ve yama ameliyatı oldum. Şuan jilet izi diye bir şey yok kolumda sadece yanık izine benziyor ve bunun psikolojisi bile yeterli... üstelik bu izlerin başka bir tedavisi olsaydı kimse ameliyat olmazdı diye düşünüyorum .. son olarak üzülmeyin her şeyin bir çaresi var sağlığınız yerinde olsun gerisi seneler sonra da olsa bir şekilde halloluyor

kızlar fraksiyonel lazer seans başı 250 tl istendi sadece burun üstüne. çok değil mi

Arkadaşlar merhabalar ben fraksiyonel lazerde 9. Seansımı oldum doktor çok iyi durumda ama biraz ara vermeliyiz cildin bi toparlasın dedi contractubex al 2 ay boyunca düzenli kullan dedi sabah akşam masaj yaparak (her ay gidiyordum fraksiyonel lazere şimdi 2 ay sonda görüşelim dedi) bakalım neler olacak 😊 evet çok fark etti ama izleri hala görüyorum ve hala moralimi bozuyor 🙄
merhaba ne ücret ödediniz acaba

Arkadaslar ben haftaya altin igne tedavisine baslayacagim izlerim icin umarim iyi sonuclar alirim. Sizleri de bilgilendirecegim olumlu sonuclar alirsam. Hicbir sey sizden onemli degil ve unutmayin hayatta her seyin caresi vardir icinizi ferah tutun 🤗

Arkdş merhaba bugün 4.seansımı oldum daha 4 seansım daha var son seansımı doktorum plexir tamamlayalım dedi şimdilik herşey yolunda gidiyor gelişmelerden haberdar ederim sizleri sağlıcakla kalın

Arkadaslar ben haftaya altin igne tedavisine baslayacagim izlerim icin umarim iyi sonuclar alirim. Sizleri de bilgilendirecegim olumlu sonuclar alirsam. Hicbir sey sizden onemli degil ve unutmayin hayatta her seyin caresi vardir icinizi ferah tutun 🤗
Tedaviye başladınız mı

Arkadaşlar tek iz ameliyatı oldum. Bu 6. günkü hali. Sizce ne olmuş gibi duruyor ne denilebilir

Eklentiler

• 20210217_162818.jpg
    20210217_162818.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 1.328
Arkadaşlar tekrar merhabalar , 9. Seans üzerinden 1 ay geçti 1 ay daha contractubex kullanıp martta tekrar doktora gideceğim , ilerleyen seansların çok fazla bir etki yapacağını düşünmüyorum , artık aşağı yukarı fraksiyonel ile ilgili bir profil oluşturdum kafamda , benim kolumda çok fazla ince izler 1 tane çok büyük iz 3 tane de orta büyüklükte iz vardı , ince izler neredeyse yok oldu tek tük belli oluyor , 1 çok büyük olan izimin o çıkık görüntüsü gitti ve iz küçüldü ama duruyor yerinde hala 3 orta büyüklükteki izimin 2si incecik kaldılar biri onlara göre biraz daha geniş kaldı , şuan durum bu şekilde , bizim derdimiz izlerin küçülmesi değil bitmesi olduğu için büyük izleri olanlar için fraksiyonel tatmin edici bir işlem olmayacaktı(büyük dediğim hem uzunluk hem derinlik olarak) küçük izler için lazer mantıklı olacaktır diye düşünüyorum ama tabi gittiğiniz hekim ve kullanılan cihaz çok önemli bence , ben kalan izlerin üzerine dövme yaptırıp kapatmayı düşünüyorum umarım birgün uyandığımızda hepimiz kurtulmuş oluruz , inanılmaz yorucu bir süreç , biliyorum hepimizin psikolojisi alt üst, sağlıcakla kalın 😊

Son olarak eklemek istediğim birşey daha var bu söylediklerimin hepsi tavsiye , her insanın yapısı farklı ve tedaviye vereceği yanıt farklı belki benden daha fazla veya benden daha az bir yanıt alacaksınız bunuda unutmayın lütfen

Şu an daha çok yeni ve gergin duruyor artı şiş ve mor zamanla iz farklı olacak. Sizce çok uzun mu peki? İzimin uzunluğu 3 cmydi şu an 7 cm :KK43:
en azından artık jilet iziniz yok böyle düşünün utançla saklamayacakksınız küçükken bisikletten düşüp dikiş atılmış gibi düşünün jilet izinden iyidir

en azından artık jilet iziniz yok böyle düşünün utançla saklamayacakksınız küçükken bisikletten düşüp dikiş atılmış gibi düşünün jilet izinden iyidir
Orası öyle tabi ama daha iyi bir iz beklediğim için sanırım beklentimi karşılamadı. Yine de daha çok yeni olduğu için böyle zamanla daha iyi olur inşallah. Umarım siz de bir an önce kurtulursunuz

Arkadaşlar merhabalar ben fraksiyonel lazerde 9. Seansımı oldum doktor çok iyi durumda ama biraz ara vermeliyiz cildin bi toparlasın dedi contractubex al 2 ay boyunca düzenli kullan dedi sabah akşam masaj yaparak (her ay gidiyordum fraksiyonel lazere şimdi 2 ay sonda görüşelim dedi) bakalım neler olacak 😊 evet çok fark etti ama izleri hala görüyorum ve hala moralimi bozuyor 🙄
Merhabalar benim bacaklarımda ndyag lazerden kalma izler vardı 1 seans fraksiyonel lazer yapıldı ancak hala motif gibi şeylerin yeri kare kare belli kızarık hatta kararma var çok üzülüyorum izlerimde geçmedi bu fraksiyonel lazer izleri de duruyor acaba bu izler ne zaman gecer 3 ay diyenler var 10 gün diyenler var ama 1 ay oldu duruyor .

X