Popüler Konu Jilet izi giderme

kızlar karışımı veren arkadaş 3 günde çeyreği kayboldu demişti kardeşimde işe yaramadı benimde sivilce izlerim vardı onun üstünde uyguladım ama hiç etki yapmadı belirti bile yok sabah öğle akşam 3 kez uyguladık bu karışımı veren arkadaş bi gelip anlatsaydı eksik bir şeylermi var
Şu anda bizde de bir gelişme yok canım Bilemiyorum kafamçokkarıştı biraz daha kullansın bakalım olmazsa ameliyat olacak yakup avşar a mail attık bakalım cevap gelecek mi?

Kızlar bir forumda okuduk Birisi Yakup avşar a ameliyat olmuş gayet de memnunmuş Galiba operasyonu karısı dilek avşar yapmış yalnız biraz acılı bir operasyonmuş 2500 tl ye yapmışlar

kızlar karışımı veren arkadaş 3 günde çeyreği kayboldu demişti kardeşimde işe yaramadı benimde sivilce izlerim vardı onun üstünde uyguladım ama hiç etki yapmadı belirti bile yok sabah öğle akşam 3 kez uyguladık bu karışımı veren arkadaş bi gelip anlatsaydı eksik bir şeylermi var
kardeşin kaç gündür kullanıyodu canım? bide izleri ne kadar derindi? öffff sinir oldum şimdi :1no2: bende yolumun üstünde 2 eczaneye sordum onlar hazırlamıyomuş. yarın başka bi eczane var oraya sorcam. sivilce izine bile etki etmediyse jilet izine eyvahedigeldismile

Kızlar bir forumda okuduk Birisi Yakup avşar a ameliyat olmuş gayet de memnunmuş Galiba operasyonu karısı dilek avşar yapmış yalnız biraz acılı bir operasyonmuş 2500 tl ye yapmışlar

istanbula gidemem o kadar parayıda veremem :) öf ya öf silikon tabaka gibi bişeyler vardı ameliyat izleri için falan onlar etki etmez mi acaba?

istanbula gidemem o kadar parayıda veremem :) öf ya öf silikon tabaka gibi bişeyler vardı ameliyat izleri için falan onlar etki etmez mi acaba?

Bozma moralini hemen biz çok araştırıyoruz tattık kafaya kardeşimle beraber bende taktım silikon tabaklar var evet (silikon epiderm) ama ne kadar faydası olur bilemiyorum denemek lazım evt bizim içinde istanbul zor olacak bakalım zaten en son çare düşünüyoruz onu.. Bizde daha bir faydası olmadı ama daha çok yeni kullanmaya başladık CindyreL gelsede bize onun ki nasıl gidiyor bir açıklasa onunkini çok merak ediyorum tarçın seninkiler çok mu derin?

yok hayatım derin deil. kolumun ön kısmında bide iç kısmında var. ön taraftakiler hiç belli deil çizik gibi ama iç taraftakiler belli oluyo 4-5 tane. acaba bu krem izlerin derinliğine göre mi etki ediyo ki? cindryelin izleri derin değildi de ondan mı etkisi oldu acaba bilmiyorumkismile

nihayet bugün yaptırdık kremi arkadaşlar. dolapta saklansın demiş eczacı. şuan cıvık vazelin kıwamında donana kadar kullanmasın bekletsin dolapta demiş. akşama yada yarına başlarım artık. dua edinde işe yarasın ya :sinifsinif: gelişmeleri yazarım bakalım :Saruboceq:

nihayet bugün yaptırdık kremi arkadaşlar. dolapta saklansın demiş eczacı. şuan cıvık vazelin kıwamında donana kadar kullanmasın bekletsin dolapta demiş. akşama yada yarına başlarım artık. dua edinde işe yarasın ya :sinifsinif: gelişmeleri yazarım bakalım :Saruboceq:

inş canım umarım yarar mutlaka gelişmelerden bizleri de haberdar et merak ediyoruz vereliniortak

inş canım umarım yarar mutlaka gelişmelerden bizleri de haberdar et merak ediyoruz vereliniortak

ben hala fırsat bulup yaptıramadım yaaaohaoldumsmile neyse sizin tecrübelerinizden yaralanırım artık insallah iyi sonuc alırsınız ballarım yaaakaydirigubbakcemile5

slm kızlar haketten bu dertten kurtulmayı bi ben istiyorum sanıyordum ama değilmiş herkese geçmiş olsun inşallah kurtuluruz en azından belli belirsiz kalır ben 4-5 tane cerrahla görüştüm malesef öbür kolun gibi yapmamız imkansız dedi benimde baya var
derin izin çıkarılıp dikilmesi iyi ama balon tedavisi olursa deriyi genişletmeleri lazımmış eski halini bile aratıyormuş direk kesilip dikilirse balon tedaviside uzun baya

suna hanım ı duyunca bende sevinmiştim ama inanmıyorum açıkcası diğer forumlarda suna hanımla kurtulan okumadım daha çok çatlak tedavisine gitmişler ama yok faydası sanırım ama genede karalamıyım belki olan olmuştulazer tedavisi olanı o co2 diye bahsetmişsiniz ya o biraz aklımı çeliyor açıkcası normal lazer değil ama .Fraksiyonel CO2 olcak o en son çıkanıymış nerden baksan 4000 da ona isterler

ben açıkcası istanbulda tedaviye başlıcaktım ama sizden okuyunca caıyorum acaba cokmu diye 4500 dedi serkan bey ünlü bi hastanede cerrah zımparalama yöntemiyle adı başka bişi onun cildi soyucak ve hücre spreyi tedavisi olacak üzerine belli belirsiz sanki renk değişimi gibi bişi olur dedi eylül gibi gel dedi 1 hafta ist nerde kalcam o da muamma bide 4500 oyyy oyy ama kafama koydum bu kış kurtulcam

SLM ARZUERCAN hakikattemn 4500 lira çok para ben yurtdışı sitelerdede inceledim bu scarlar üzerinde CO2 lazer oldukça etkili biz ethem mercan diye bir doktorla daha doğrusu sekreteriyle görüştük aklımıza en çok o yattı bakalım kışa kadar da başka tedaviler deniyoruz yalnız bu lazerlr ilgili acayip fiyatlar değişiyor ben iyice araştır derim ayrıca bu ethem mercan da çok iyi alanında uzman bir doktor özellikle lazer konusunda istersen onu da bir araştır fiyatları da daha makul bir de yakup avşar var ona giden hastalarda çok memnun biz uzun zamandır araştırdığımız için fikir vermek istedim

arkadaşlar buraya birkaç resim eklemek istiyorum ama nasıl ekleniyor bilen var mı?

arkadaşlar buraya birkaç resim eklemek istiyorum ama nasıl ekleniyor bilen var mı?

50 mj dolmadan resim eklenmiyor heralde. ya bu lazerler iyi hoşta geçiriyo bile olsa o kadar parayı veremem o para olsa zaten silikon taktırırım :dance: şu kremi bi deneyim bakalım. olmazsa kışın zımparayla kazımayı düşünüyorum.. orayı tekrar yara yapıp yağ yada krem vs iz bırakmayacak şekilde o yarayı kapatmayı düşünüyorum. bu arada bu kremi yaptıran arkadaşlarada bişey sormak istiyorum sizdeki kremin kıwamı nasıl bilmiyorumkismile bu arada dün eczacıda geçirir izleri demiş bu karışım bilemiyorum inşallah geçirirde başka şeylerin peşine düşmeyiz :sinifsinif:

50 mj dolmadan resim eklenmiyor heralde. ya bu lazerler iyi hoşta geçiriyo bile olsa o kadar parayı veremem o para olsa zaten silikon taktırırım :dance: şu kremi bi deneyim bakalım. olmazsa kışın zımparayla kazımayı düşünüyorum.. orayı tekrar yara yapıp yağ yada krem vs iz bırakmayacak şekilde o yarayı kapatmayı düşünüyorum. bu arada bu kremi yaptıran arkadaşlarada bişey sormak istiyorum sizdeki kremin kıwamı nasıl bilmiyorumkismile bu arada dün eczacıda geçirir izleri demiş bu karışım bilemiyorum inşallah geçirirde başka şeylerin peşine düşmeyiz :sinifsinif:

zımparayla yarayı tazeleyip sonra krem yağ vs. ile tedavi edenler var kimi yarıyor diyor kimi daha kötü oldu diyor onun acısına nasıl dayanacaksın şahsen ben yapamam ancak tca ile yara tazelenebilir en acısız yöntem bu bence ayrıca ben fiyat aldım seansı 225 tl den başlıyormuş zaten bizimki çok az bir bölge 225 den başlıyorsa hadi bizim ki 300 tutsun 6 seans da geçse 1800 - 2000 gibi birşey tutar ki biz o parayı gözden çıkardık ama öyle 4000-5000 bizde veremeyiz :1no2: bakalım zaman ne gösterecek

ayrıca arkadaşlar her türlü gelişmeden birbirimizi haberdar edelim lütfen böylelikle belki kurtuluruz

silikon epiderm de işe yarıyormuş netten öncesi ve sonrası resimleri paylaşacaktım sizinle ama baksana 50 mesaj gerekiyormuş yabancı bir siteden bulmuştum. eğer doğruysa bizim hazırlattığımız krem ve silikon tabakalarını kullanırsak işe yarayabilir

silikon epiderm de işe yarıyormuş netten öncesi ve sonrası resimleri paylaşacaktım sizinle ama baksana 50 mesaj gerekiyormuş yabancı bir siteden bulmuştum. eğer doğruysa bizim hazırlattığımız krem ve silikon tabakalarını kullanırsak işe yarayabilir

hadi ya dur bakayım bende hemen :eek: inşallah işe yarar o silikonların fiyatıda pahalı değildi. sendeki kremin kıwamı nasıl bu arada?

zımpara olayına bende dayanabilir miyim bilmiyorum ama kış gelince bi denemek istiyorum.. bilmiyorum ya çok canımı sıkmaya başladı bunlar :sinifsinif:

zımpara olayına bende dayanabilir miyim bilmiyorum ama kış gelince bi denemek istiyorum.. bilmiyorum ya çok canımı sıkmaya başladı bunlar :sinifsinif:

dolaba koymadan önce cıvıktı ama dolapta tutuyoruz şimdi vazelinden biraz daha yumuşak sen kaça aldın yasistan 20 tl tuttu demiş benden 35 lira istediler gerçi her yerde hazırlamadığı için fazla nazlanmadım evet bende araştırdım silikon tabakaları 50-55 arası onuda deneyelim bari:Saruboceq:

bizede 35 lira dediler. söyledik ama 20 liraya yapmışlar diye :) içindeki bi kremi değiştirebiliriz demişler onun muadili başka krem koyarız aynı görevi görür demişler. 20 liraya yaptırdık. fark yok arasında demiş eczacı. silikon tabakalara bakarken bi site buldum. silikon jeller de var yara izleri için. şu kremi bi kullanayımda sonra ordan bilgi almak istiyorum.

X