Popüler Konu Jilet izi giderme

Merhaba daha önce cildi soymak için birçok yöntem denedim. Cilt soyuluyor gibi oluyor kabuk bağlıyor yeni yara gibi ama o yara iyileşince o izler eskisi gibi duruyor orada ve sanki jilet izi yeni yapılmış gibi duruyor onun için onu kimseye tavsiye etmem. Memnun kalan arkadaşlar da kısa vadede kalmışlardır bence iyileşince eski haline dönüyor çünkü :KK43: lazer de sabır isteyen bir olay ve %100 sonuç vermiyor. Cengiz açıkelin ameliyatı başlarda çok mantıklı geliyordu ama insanların bu çaresizliğinden yararlanıp inanılmaz fazla fiyat istiyorlar artı olarak ameliyat sonrası görüntü benim hiç hoşuma gitmedi. Artık insanlar neyin ne olduğunu biliyorlar yanık izi deniyor fakat oraya bir yama dikildiği çok belli. Uzun vadede (2-3 sene gibi) iyi sonuçlar alınır belki ama benim o kadar bekleyecek zamanım yok :KK43: izlerim çok derin ve geniş bir alanda olsaydı tek iz ameliyatını düşünmezdim çünkü derinin genişlemesi kaçınılmaz. Ama küçük bir alanda olduğu için genişlese dahi en fazla ne kadar genişleyebilir 3 cmlik bir alan. Bilmiyorum sanırım ameliyat olacağım çünkü yüzde seksen doksan bir sonuç değil yüzde yüz bir sonuç istiyorum. Çünkü izler silik de olsa derin de olsa bakılınca jilet izi olduğu belli olduktan sonra bir önemi kalmıyor. Hepimiz birbirimize dua edelim ve bir an önce bu durumdan kurtulalım arkadaşlar psikolojisi çok kötü :KK43: iki sene sonra öğretmen olucam o küçük çocuklara nasıl öğretmenlik yapıcam böyle diye okulu bırakmayı bile düşündüm böyle şakasız :KK43: ailesi destek çıkanlar da çok şanslı bu arada benim ailem çıkmıyor onlara göre abarttığım büyüttüğüm bir izmiş belli bile olmuyormuş :KK43: bu izleri olmayan kimse bizi anlamıyor maalesef. Neyse çok konuştum bu tek iz ameliyatı olup memnun kalanlar yazdıklarımı görüp cevap verirse çok memnun olurum. Hepiniz sağlıcakla kalın.

Arkadaşlar dun ben de Cengiz beye Ameliyat oldum suan icin doktor iyi geçtiğini söyledi sargilarim cikinca fotoğrafını eklerim

sizden sürekli bir sitemler okudum. Aslında sitem demek de zor. Hesap sorar gibisiniz. Ben kendi adıma cevaplayayım. Benim mesaj geçmişimi incelerseniz aynı çırpınışları yaşadığımı görürsünüz. Bizler sizin okudugunuzdan da azını okuyarak karar verdik. Hiçkimse size ille de yaptırın veya yaptırmayın deme lüksü yok. Ben izlerimin görüntülerini de paylaştım aylar sonra. Yoruma ihtiyacım vardı ama herkes kendi derdinde olduğu için yorum bile yapılmadı doğru düzgün. Bence biraz kendinizi dinleyin, sakin olun. Acele etmeyin karar vermekte. Sormak istediğiniz her turlu soruyu ister buradan, ister özel mesajla sorabilirsiniz.
elonexp bu konuda hakkımı yemeyecektir diye düşünüyorum. Telefon numarama kadarverdim yani daha ne yapalım? seçiminizde kolaylıklar dilerim size..
aminnnnnn canım rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşşş
Merhaba Angelmask sana mesaj atmıştım gormedin sanirim geri donus yaparmsn bana rica etsem 🙏

Merhaba sizden bir önce de ben ameliyat oldum cengiz beye kolunuzun durumu hakkında bilgi verebilir misiniz nasıl iyileşiyor

Arkadaşlar merhaba, benim de kollarımda toplamda üç yerde jilet izlerim var. Cengiz beyden ameliyat için gün aldım ama yorumlardan sonra pek emin olamadım. Yakın zamanda ameliyat olan var mı cengiz beye?

Arkadaşlar merhaba, benim de kollarımda toplamda üç yerde jilet izlerim var. Cengiz beyden ameliyat için gün aldım ama yorumlardan sonra pek emin olamadım. Yakın zamanda ameliyat olan var mı cengiz beye?
Ben su an icin memnunum tabi suan ameliyat yeri cok belli ama zamanla duzelir

Öncesi ve sonrası fotoğraflarini ekledim

Eklentiler

• C75877FE-EFCD-4E1C-8883-C77916068DE5.jpeg
    C75877FE-EFCD-4E1C-8883-C77916068DE5.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 626
  • 0AB4F1C6-5764-4B7A-B28E-CD722812B869.jpeg
    0AB4F1C6-5764-4B7A-B28E-CD722812B869.jpeg
    112,4 KB · Görüntüleme: 750
Benimki de böyle kabarıktı kabarık kaldı çok dikkat etmeme rağmen. Bazı izler 5 metreden aynaya bakınca yamanın altından bembeyaz görünüyor. Üstüne birde kocaman yama eklendi direk göze çarpıyor. İzler tamamen gidecekmiş gibi birde zamanında iyi reklam yaptı. Pişmanım, yoğun kıvamda fondotenler daha iyi kapatıyordu.

Benimki de böyle kabarıktı kabarık kaldı çok dikkat etmeme rağmen. Bazı izler 5 metreden aynaya bakınca yamanın altından bembeyaz görünüyor. Üstüne birde kocaman yama eklendi direk göze çarpıyor. İzler tamamen gidecekmiş gibi birde zamanında iyi reklam yaptı. Pişmanım, yoğun kıvamda fondotenler daha iyi kapatıyordu.
Neden o sekilde kaldi ?
Bahsettigi şekilde ilaclarinizi bandajini kullandiniz mi ?

Anlaşılan çoğunluk whatsapp a geçmiş. Arasıra buraya da yazın lütfen bizde görelim.
Birde özelden biri sormuş cengiz beyin ameliyatını. Burdan da yazayım cevabı, izleriniz çoksa hiç yoktan iyidir yama ameliyatı eğer günde 2dk ayırıp evden çıkmadan fondöten süremem derseniz. 2dk nedir ki?
hangi fondoteni kullanmalıyız ben kaç tane denediysemde olmuyor malesef

Plasma pen ile benim kolumu yaktilar eskisinden kotu hale geldi bence lutfen gitmeyin. Size tavsiyem su an icin izleri hafifletmek adina dermatix slikon jel kullanmaniz. Ben 3 aydir kullaniyorum izlerimi ciddi anlamda duzlestirdi su an bakinca ben bile inanamiyorum. Bundan once tca asit, dermaroller, contraxtubex, plasma pen, altin igne, mezoterapi vb. gibi yontemler denemis biri olarak bu saydiklarimin hepsi bu kremin yaptiklarini yapamadi. Sizden ricam plasma veya baska bir yontem denemeden once en azindan 3-4 ay bu kremi her gun kullanmaniz gerisine de sonra karar verirsiniz umarim gececektir hoscakalin :)
bende sizinle aynı seyleri yasıyorum enine dahada genisledi skarlar gercekten ise yarıyor mu

Arkadaslar ten rengi medical make up yontemi deneyeniniz var mi ? Sanki sonuclar guzele benziyor. Link i asagida paylasicam. Daha once bu tarz bisiy deneyen varsa lutfen bilgi verebilir mi?

Kamuflaj ( Medical Make Up ) « EAGLE TATTOO THEATRE (DÖVME, PİERCİNG, KALICI MAKYAJ)

Arkadaslar ten rengi medical make up yontemi deneyeniniz var mi ? Sanki sonuclar guzele benziyor. Link i asagida paylasicam. Daha once bu tarz bisiy deneyen varsa lutfen bilgi verebilir mi?

Kamuflaj ( Medical Make Up ) « EAGLE TATTOO THEATRE (DÖVME, PİERCİNG, KALICI MAKYAJ)
Şimdilik izlere yapılacak en mantıklısı bu tarz şeyler. Cengiz Doktorun koluma yaptığı yamalar trajıkomediden başka bir şey değil.

X