Jiletle kalınlaşan tüylerimi nasıl inceltebilirim?

bad_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
14
0
kızlarrrr tüylerimi hep jiletle alıyodum.o yüzden yenileri çok kalın çıktı.ne ağda yapabiliyorum nede apilatör.apilatörle almak istiyorum ama tüyler çok kalın olduğu için çok acıyo.bacaklarıma hiç kullanmadım orayı rahatlıkla alabiliyorum.koltuk altımı,genital bölgeyi alamıorum.askılı tişörtler gşiydiğimde koltuk altım çok kötü gözüküyo jilet tam olarak almadığı için.bu tüyleri inceltmek için napabilirim lütfen yardım edin yaaaa.acaba diyorum bi kaç kere tüy dökücü kremle alsam incelir mi.sonrada epilatörler alırım.yaaa nolur yardımmm edinnn offfff :KK43:

ne jilet ne tüy dökücü krem canım tek yolu ağda
kendin yapmaya çalışma bilmediğin için
bir güzellik merkezine git yaptır
inan bu jilet eziyetini neden çekmişim diyeceksin
hele koltuk altını inanılmaz azaltıyor
en az 2 hafta acayip rahatsın hiç çıkmıyor gibi birşey
ancak regl dönemine yakın atıyor kıllar
reglin bitiminden bitimine yaptır bak nasıl hafifleyeceksin
ben de bir dönem jilet kullandığım için biliyorum
jiletle mahvetme vücudunu

arkadaşlara katılıyorum

kökünden almadığın sürece kökten bir çözüm getiremiyorsun tüylerine

ilk sefer biraz acıyacağı için yüzünü kızartıp bi güzellik salonuna git ağdacı bayana küçük parçalar halinde almasını rica et

acısı zaten çekene kadar ondan sonra hiç hissetmiyorsun bu bir iki derken bide baktın tertemiz ve azalmış.

her ay düzenli aldırınca piyasada ki tüy azaltıcılardan kulanabilirsin.

evet pinara katılıyorum bende sir ağda kullan bence ilk bi kaç seferde canın acır sonraki seferlerde hem kulların incelir hem azalır diğer ağdalar sir ağda kadar etkili değil bende depilissima kartuş ağda seti kullanıyorum kaç paraya aldın sen pinar ben biraz kazık yedim sanırım bakimliolmak.com sitesine baktım benim aldığım set 38 tl :KK43: ben 60 tl vermiştim.

ağda çok acıyo yapamıyorum bacaklarımı aldım bir kez kanadı morardı çok kötü oldu :KK43: kuaföre filanda gidemiyorum çok utanırım ben ya başkasına açamam oramı buramı :KK43:

Selam cnm,en iyisi lazer epilasyon ama iyi bir yer bulmanı tavsiye ederim.Sakın iğneli yaptırma!!

bende jilet kullanan biri olarak ağdaya başvuracağım.
benim arkadaşımın ağda ve manikür salonu var.
utanacağım ama artık jiletten bıktım.
emla kremi tavsiye ediyorlar. birde acı azltan bir sprey vardı adını hatırlamıyorum.
utanıyorsan kuaföre değil sadece manikür ağda salonları var oraya git.
ama iyice araştır. hijyen olmasına ve işini iyi yapmasına dikkat et.
ve mutlaka belgesi olsun.
hiç utanma sonuçta karşındaki de bayan. ve kaç kişi görüyorlar.

emla kremi almaya karra verdim gerçekten sağlık ocakları yazıyor mu yaaa herkes yazıyor demiş ama emin misiniz ??

ben emla krem almıştım ama önce sağlık ocağına gidip doktoruma yazdırmıstım.ama bende etkisi olmadı nıyeyse epilasyon aletiyle alamadım yınede ağrı olmustu belkide kişiden kişiye değişiyodur.ama kuaföre gitmip ağda yaptır istersen bende başlıycam kuaförde aldırmaya hamileyim suan haftaya başlamayı düşünüyorum

evet yazıyo saglık ocakları. 3 liraya falan geliyo.ama ben de de etkisi olmadı yine acıdı

Bende senin gibi başlarda sadece jilet kullanıyordum tabi yaptığım hatayı fark edene kadar...
Artık gidiyorum sğalık ocağına Emla krem yazdırıyorum, anneme de ağda yaptırıyorum şimdilik sorunu böyle hallettim ama yaza doğru lazer epilasyon düşünüyorum.

Ben 3-4 kez agda yaptim, sonra inceldi ve azaldi..! Simdi artik tekrar epilasona aletime geri döndüm.

Rahatladim ve mümkün oldukca daha jilet vurmuyorum!

Bu gün emla kremini aldım.Nasıl yapılacağını ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz yaaaa.Bide doktor soruyor ne için lazım ne için lazım yanımda kardeşim vardı söyleyemedim.Doktor bayandı :) özel bi durum diyorum doktor hala soruyor.Kardeşimin yanında söyleyemiyorum özel bi durum dedim sonra doktor tamam dedi kaydirigubbakcemile3 hey allahım yarabbim yaa kaydirigubbakcemile3

hoscakal ne güzel inceltmişsin işte tüylerini birdaha epilasyona neden dönüyor yezık ediyorsun tekrar kalınlaşacak ve çoğalacak tüylerin ve batıklar olacak bence sir ağdaya dewam et hiç birşey yapamıyorsan küçük bir sir ağda seti al evde kendin yap marka çok önemli ben depilğissimayı öneririm ağdacılarda onu kullanıyo

emla kremini uyguladım 1,30 saat bekledim baktım cımbızla hala acıyor yarım saat sonra tekrar baktım hala aynı hiç bir işe yaramadı off offf mafoldumben

Benim derdim de aynı yıllardır jilet kullandım orman fakültesi gibi çıktılar. :roflol: Bir kaç yıldır ağda ile alıyorumda bir etkisi olmuyor. Artık azdılar kıllarla beraber yaşayıp gidiyorum ne yapayım.

X