K MoDaS

ArmutTatlisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
3.972
3
kızlar ben kışlık mont alıcam nasıl alcam bilmiyorum beğendiğiniz modelleri buraya ekler misiniz uzun mu alayım kısa mı alayım bilmiyorum kış gelmeden alayım diyorum fotoğraflı fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum
.opuyorumnanaktan

Beğenir misin bilmiyorum ama bu mont o kadar hoşuma gitti ki benim :asigim: :

Bir de kışlık değil ama baharlık olarak böyle bir şey beğendim:

opuyorumnanaktan

Beğenir misin bilmiyorum ama bu mont o kadar hoşuma gitti ki benim :asigim: :

Bir de kışlık değil ama baharlık olarak böyle bir şey beğendim:

opuyorumnanaktan

üstteki çok güzelmiş acaba fiyatı nekadardır?kışlık lazım bana para biriktiricemde zemuszemus

1882.jpg

bu mont qüzelmiş markası ne acaba?

Kızlar bu sene mont ve ayakkabı alacağız bu kesin.. Burda fikir paylaşırsak markaları ve fiyatlarıyla çok daha iyi olur. gzl topic olmuş..

canım bende bu montun kahverengi ve uzun olanı var...tek kelime ile harika ..inanılmaz memnunum ...kaz tüyünden ve duruşu kesimi vs harika ,abercrombie zaten bilinen ve kalite bir markadır..tavsiye ederim...biraz tuzlu ama ..değer...
1882.jpg

canım aslında bende stradivarius tan almıştım böyle bir mont ama uzunu.şimdi kısasını istiyorum ve çok hoş kahvesi daha qzl olur benim için sanırım siyah var çünkü ..tüylü şapkalar insanı çk hoş gösteriyor. :) ne kadara almıştın sen canım bu sezonun modelimi bu peki ben heves ettim inş. bulurum :))

canım aslında bende stradivarius tan almıştım böyle bir mont ama uzunu.şimdi kısasını istiyorum ve çok hoş kahvesi daha qzl olur benim için sanırım siyah var çünkü ..tüylü şapkalar insanı çk hoş gösteriyor. :) ne kadara almıştın sen canım bu sezonun modelimi bu peki ben heves ettim inş. bulurum :))

canım bulursun gg de var..kışa yaklaşırken iyice konur satışa..ben 220 tl ye almıştım ...:1hug:

canım bulursun gg de var..kışa yaklaşırken iyice konur satışa..ben 220 tl ye almıştım ...:1hug:

saol canım bakıcaz artık.. Aslında kışlıkları kış sonunda alabilsek fiyat ne kadar düşüyor ya:/. ben bazen pişman oluyorum... o kadar para verip aldığım şeylerin kış sonu nasılda iniyor fiyatlarıı ..sabredemiyorum hiç bundada öyle olur sanıyorum :)))

saol canım bakıcaz artık.. Aslında kışlıkları kış sonunda alabilsek fiyat ne kadar düşüyor ya:/. ben bazen pişman oluyorum... o kadar para verip aldığım şeylerin kış sonu nasılda iniyor fiyatlarıı ..sabredemiyorum hiç bundada öyle olur sanıyorum :)))
bunlarda fiat çok fala oynamıyor canım yaa...:sinifsinif:

bende çok beğenmiş olmasaydım bu kadar para vermezdim ,o da bir gerçek...
ama üzerine giyince duruşu ,havası da bir ayrı ve çok sıcak tutuyo en ii yanıda bu a.s

bunlarda fiat çok fala oynamıyor canım yaa...:sinifsinif:

bende çok beğenmiş olmasaydım bu kadar para vermezdim ,o da bir gerçek...
ama üzerine giyince duruşu ,havası da bir ayrı ve çok sıcak tutuyo en ii yanıda bu a.s

Bu markadan sadece bir elbise almıştım canım onun dışında bilmiyorum ztn bende düşmesini bekleyemem .. Mont önemli qerçektende sıcak tutması açısından bu fiyat verilir :KK66:

şu an indirimdeler aslında :) :icecream:
ayrıca fiyatı tuzlu olsa da hem şıklar, hem sımsıcacık tutuyorlar hem de her sene monta gerek kalmıyor çünkü çok kaliteli olduğundan ertesi sene yeni gibi duruyor. alkisalkisalkisalkisalkisalkis
gösterdiğim modelleri çok beğendim ben tam fiyatlarını bulup söylemeye çalışıcam. a.s
ayrıca beğendiğim diğer modellerin fotoğraflarını da eklerim isterseniz :sm_cool:

İstemenizi bekleyemedim :roflol:

Beğendiğim birkaç cicik şey daha :icecream:

Sitesinde yazan fiyatlarıyla (sitesinde baya uçuk yazıyor ama bilmiyorum yine de kafamçokkarıştı ):

150$

200$

Bir de şöyle bir şey var
Diğerlerine kıyasla daha şık opuyorumnanaktan
Ama bu da karakışta giyilcek gibi değil :uhm:

70$

X