Kabin boy bebek arabası puset

Kkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
1.469
1.855
27
Selamlar.
Biz başta travel sistem istemiştik. Fakat seyahat işimiz fazla olduğu ve traveller çok büyük olduğu için kabin boya ısındık. Ama onda da puset yok.
Şimdi benim asıl sorum şu: kabin boy bebek arabası alanlar bebeğin puset kullandığı dönemde dışarı nasıl çıkıyorlar? Puseti taşımak çok zor olur bi hava alalım dense kabin boya bebek de oturtulmuyor nasıl oluyor bu iş?

Ben 20 günlükten beri kabin boy bebek arabasıyla yürüyüşe çıkıyorum bağlanmasına engel olmayacak şekilde pofuduk şeyler yayıp yatar pozisyonda kullanıyorum

Ben 20 günlükten beri kabin boy bebek arabasıyla yürüyüşe çıkıyorum bağlanmasına engel olmayacak şekilde pofuduk şeyler yayıp yatar pozisyonda kullanıyorum
Evet muhtemelen öyle kullanılır eşimle çok kafa yorduk herhalde öyle kullanılıyordur dedik :) ama çok şükür tam istediğimiz gibi bi travel sistem araç bulduk onu aldık

zaten tamamen yatabiliyor yanlarına bir kaç destekle kullanabilirsin he içine o da sinmiyorsa puseti ayrı satılıp puset takılan kabin tipler var puseti de oto koltuğu olarak kullanabiliyorsun o şekilde alabilirsin

X