Kablosuz Ağ Sorunum lütfen biri yardım etsinn!!

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93
eve kablosuz ağ için modem aldık interneti kurduk ama babamın bilgisayarı (babamınkide benimkide laptop)kablosuz ağı bulup bağlanırken benim bilgisayarım
bulamıyor çok nadir buluyo ama bilgisayar kapanıp açıldığında tekrar eski haline dönüyo zaten bilgisayar 20 dk bi kendiliğinden kapanıyo
Kablosuz ağı etkinleştirmek için Fn+F2 ye basıyorum ama olmuyo Fn+F1 F3 F4 falan çalışıyolar ama Fn+F2 olmuyo bi türlü arada bi açılıo bazen
bende ethernet kablosuyla bağlanıyorum internete
bilgissayarcıya götürdük orda bağlanıyomuş bizim evde bağlanmıyo bide otele gittiydik bi ara ordada kablosuz ağı bulamıyodu off off ethernet kablosuna mahkum
kaldım şöyle odama çekilip intrnete girmek istiyorum ama malesef :KK43:

bendede o sorun vardı bir hafta öncesine kadar kabloyla çalışıyo kablo yokken hata diyo delirmiştim tt net aradık adam neti yükleyin dedi net yükledik yine aynı napsak ki falan sonra modemi resetledim açtım düzeldi ve hiç gitmedi daha bi resetlesene sende modemi

Wireless'in açık olduğuna dikkat edin. Ayrıca wireless'in nereden kullanılcagına bakın yani wireless baglantısı için laptopun kendi yazılımınımı yoksa windows'un yazılımınımı kullanamaya çalısıyorsunuz dikkat edin buna.

teşekkürler bi denicem yazdıklarınızı inşallah olur bende odama çekilip ordan girerim kk'ya :KK70:

X