Kaç yaşında nasıl atandınız?

2014 senesinde mezun oldum. 2015 te atandım. Atandıgımda 23 yaşımdaydım. Kendim hazırlandım planlı ve verimli çalıştım. Cok iyi bir puan aldım. Ailemi gecindirmek icin atanmam şarttı. Bu benim en büyük motivasyonum oldu. Bebekle hazırlanmak cok zor emin olun. Şunu da söyleyeyim eger gecim sıkıntınız yoksa bebeginizi 2 yaşına kadar büyütün. Sonra düşünün atanmayı . O yaşları bir daha geri gelmeyecek çünkü.

İkinci bölümüm olan İngilizce Öğretmenliğinden yeni mezun oldum. Aynı zamanda KPSSye hazırlandım ve alanımda derece yaptım. 29 yaşımdayım. 9 sene lisans okumuş oldum. Uzunca bir süre kitap defter yüzü görmek istemiyorum ahahah

Ben mezun olduktan sonra 10 sene özel sektörde çalıştım, çocuğum4.5 aylıkken çalışmaya başladım, 35 yaşında atandım.

Evli ve çocuklu atananları görünce benimki çok da bi başarı diyemiyorum aslında ama iki defa atandım, ilkinde ailemin olduğu şehirde istemediğim bi kurumdu, eşim özel sektörde çalışacaktı ve başka bi şehirdeydi torpilim yok bişeyim yok kim beni marmaranın en gözde şehrine yolllar, eş tayini yapar, otur burçak sen garibansın seni kpss paklar iyi bi puan al istifa et istediğin şehre atan sonra evlen dedim, aşkın hatrına derece yapmışım istediğim şehirde istediğim kuruma girdim 🥳

Memurken yine memur oldum 😎

Helal olsun,herkese nasip olmaz. Ben bir kere atanmaya razıyım, yeter ki istediğim puanı alayım:KK66:

Mezun olduktan 5 sene sonra atandım. Sabah 8 akşam 5 kütüphanede ders çalıştım. Sonra eve geldim yemek yaptım temizlik yaptım. Öyle atandım. 28 yaşımda.
Allahım okudukca icim açıldı.
Rabbim bizlere de nasip etsin verdigimiz emeklerin karsiligini bulalim🌸

Eşim branş sırasında 841 lerde. 2010 yılından beri uğraşıyor. İnşallah alım olurda girer. Atanırmı ki.

öncelik meselesi aslında siz evlenmeyi ve bebeği seçmişsiniz.bir süre ara verseniz daha iyi olur kpss işine veya bebek doğmadan çalışacaksınız ama zor yani Allah yardımcınız olsun.ilk seferde atananda var yıllar sürende.

İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Önceliğiniz o olsun. Sağlık olmadıktan sonra herşey boş. Gerisi olur yaşınız çok genç. Koca parası yemekten bir kaç sene zehirlenmesiniz korkmayın :) hamileyken çalışırsiniz çok insan var bebekten sonra atanan

26 yaşımda mezun oldum.27 yaşımda atandım. Atanma olsaydı daha erken atanirdim. 14 ay bölümümde atama olmadı. Ilk atanmada atandım.

Ben 28 yaşımda atandim kizim 2.5 yasindayken. Hic dershaneye gitmedim. Herkes artik cocuk oldu yapmazsin kpss isini kapattin herhalde dedikce ben de hirs yaptim. Sabahlara kadar ders çalıştım. Gündüzleri de sosyal yaşantıma devam ettim kizimla ilgilendim gezdim. Bu sebepten kimse beklemiyordu. Ve cok iyi siralamayla cok guzel sahili olan bir sehire atandim. Şükürler olsun. Hic birsey imkansız degil.. Başarılar diliyorum size..

X