Gebeliğe Hazırlık Kaçıncı aşılamadan sonra gebe kaldınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamadan sonra gebe kaldınız?

• 3

OY: 0 0,0%
  • 4

• 5 ve fazlası

• Ankete Katılan
    15

pe-si-mist

Boşuna değil pazarları sevmeyişim
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2022
2.916
4.314
Merhaba arkadaşlar,

Aşılama konusunu araştırırken, bu yol ile gebelik elde etme olasılığının pek yüksek olmadığını farkettim.
Aşılama yapmış olanlar ankete katılırsa, çok sevinirim.

Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar,

Aşılama konusunu araştırırken, bu yol ile gebelik elde etme olasılığının pek yüksek olmadığını farkettim.
Aşılama yapmış olanlar ankete katılırsa, çok sevinirim.

Teşekkürler
Burda bu anketin sonucuna göre aşılama yaptırmaktan vazgeçecek değilsin. Evet çok düşük bir ihtimal ama denemek lazım dün bir arkadaşa da yazdım yaptır ama devlette yaptır özele çok para dökme eğer özelde 2 3 kere deneneckse onun parasıyla üstüne biraz daha konur tüp bebek yapılır ama devlette ilaca rapor çıkıyor işlem de ücretsiz oluyor

Burda bu anketin sonucuna göre aşılama yaptırmaktan vazgeçecek değilsin. Evet çok düşük bir ihtimal ama denemek lazım dün bir arkadaşa da yazdım yaptır ama devlette yaptır özele çok para dökme eğer özelde 2 3 kere deneneckse onun parasıyla üstüne biraz daha konur tüp bebek yapılır ama devlette ilaca rapor çıkıyor işlem de ücretsiz oluyor
Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. 🥰

Doktorumu değiştirtim bu yeni doktor sana yapmam aşılama dedi bir yumurta gelişmiş diye. Bu ay normal takip yaptı olmazsa da gelme dedi kendiliğinden olur. Kilo verdikten sonra denemek istiyorum tekrar
Anladım. Kac aydır deniyordunuz aşılama yaptığınızda?

Rapor çıktığında yanlış hatırlamıyorsam ben 2 yıl 4 aylık evliydim
Burda da bir arkadaş bana 3 yıl dolmadan doktorunun rapor yazdığını söylemişti. Ama bende gecen ay yaptırdım doktor direk 3 yıl dolmadığı için kendin alacaksın ilaçları dedi. Bu arada özelde yaptırdım
Şubatta iki yılım dolacak nikahım o zaman olmuştu

Bu şekilde yazıyor ne kadar doğru bilemiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220118-194121_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220118-194121_Samsung Internet.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 47
Anladım. Kac aydır deniyordunuz aşılama yaptığınızda?
1.5 yıllık evliyim canım başından beri deniyoruz ama bazı aylar doğum kontrol hapı kullandım kistten dolayı. Eşiminde değerleri düşüktü baya yeni düzeldi bundan sonraki süreç önemli aslında öyle düşünüyorum kilo da verirsem 🥺😂

1.5 yıllık evliyim canım başından beri deniyoruz ama bazı aylar doğum kontrol hapı kullandım kistten dolayı. Eşiminde değerleri düşüktü baya yeni düzeldi bundan sonraki süreç önemli aslında öyle düşünüyorum kilo da verirsem 🥺😂
İnşallah en yakın zamanda istediğin kiloya kavuşursun ve gebe kalırsın canım 🤲🏻
Sen kilo verirken bebek kendiliğinden olur inşallah 🥰

İnşallah en yakın zamanda istediğin kiloya kavuşursun ve gebe kalırsın canım 🤲🏻
Sen kilo verirken bebek kendiliğinden olur inşallah 🥰
İnşallah ya. Ama veremiyorum bu hormon ilaçları 15 kilo aldırdı acil 10 kilosunu vermem lazım😂 spora giderim aslında ama hoplamalı zıplamalı biraz bana yakın olan. olursa o ay düşerse diye gidemiyorum yoksa kilo vermemi hızlandırır😏 siz bu ay aşılama mı yapacaksınız?

X