Kaçıncı ayda kaç numaralı bezi kullanıyorsunuz?

anaksunamoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
516
3
41
Benim kızım 4 Eylül'de 1 yaşına basacak ve 5 numaraya geçtik.Her bez markasında farklı farklımıdır bilmiyorum ama merak ettim.

benim oğlum iki yaşında 9,18 alıyorum prima o bile küçük gelmeye başladı artık taşırıyo son gümlerde

Bende prima kullanıyorum.Kızım bugün bir yaşına girdi.5 Numaraya başldık.Kilosuda 11.5 ama 5 numara için geç kalmışız :)

Kızım 1 yşında ve 4 kullanıyorum.
Kızım cünkü 8,5 kilo.
bencede ayına göe degıl kilosuna göre bak.
Bezler genelde boy olarak aynı. Fakat paça arası farklı olabiliyor.

Mesela ben önce huggies kullanıyordum. onu bacak arası biraz daha genişmiş.
Artık primaya geri döndük. onun paca arası daha dar.

birde bunlara dikakt et bence

aslı neden huggiesden primaya geçtin,merak ettim.ben de huggies kullanıorum ama tekrar primaya geçmeyi düşünüorum.daha ince diye

aslı neden huggiesden primaya geçtin,merak ettim.ben de huggies kullanıorum ama tekrar primaya geçmeyi düşünüorum.daha ince diye

canım yenı dogdugunda prima kullandık. ama cok sıvı oluyor yeni dogan bebekleri kakası. primada sürekli sirtına kaçıyordu kakası. sonra baktım huggiesde belbandı var onu kulladım.
ama kızım yürümeye basladığinda cok tuhaf yürüyordu. penguen gibi diyebilirm.
meger bezdenmış. yanı bacak arası huggiesde cok geniş.
huggiesin icinde pamuk kısmıyla primanınkıne bakarsan, huggies cok geniş.

ben huggiesden cok memnundum. ama kızımın dogru düzdün yürümesi icin tekrar prima kullanıyoruz. arada yine kakası ısal olunca cıkıyor. ama olsun, yeterkı dogru düzgün yürüsün.

Kızım 10,5 aylık 10 kilo Prima nın 4 numarasını kullanıyorum .Şu 7-18 olan.
Molfixde denemiştik bir ara o biraz daha geniş kalıplı. Huggies ise uzun süre çişli
altında kalınca içindeki jelleri dışarı çıkardı. :dilcikar:Gördüğünüz gibi bizde yok yok!! Herşeyi denedikakannehir

benmi büyük kullanıyorum acaba ama büyük durmuyo bezleyince 2 ay 10 gunluk kızım prima-4 numara kullanıyorumCADIARZU

bebeğin kilosuna göre al bencede benimki 7,500 gr 4 ay bir haftalık 4 numara kullanıyorum 3 ler bacaklarını sıkmaya başladı vede çişini kakasını çıkartıyor...

Ben de bir aydır prima 4 kullanıyorum. Şu anda 3 ay 22 günlük. Kilo ile alakalı tamamen.

oğlum 13 aylık 9,5 kilo 4 numara kullanıyoruz...
kızım 3 aylık... 5 kilo 3 numara kullanıyoruz...

bnm oglum 18 aylık ve 11 kilo.bnde 4 numara prima kullanıyorum.7-18 kglukdan.maşşallh arkadaşlar sizin çocukların kilosu gayet ii.bnmki zayıf biraz

X