El Sanatları Kadehlerimizi boyayalım

Begendinizmi?

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .

Lentecik

Yasamak cok guzel!
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
797
11
Arkadaslar kadehlerimizide yemek takimlrimiza uygun boyayabiliriz bakin modellere harika,hos degilmi?Yapmasida cok kolay cam boya almak ve renk paleti...

il430xn248470721gm1.jpg

ellerine sağlık harika olmuşlar bende çok meraklıyım böyle şeylere,bunları su bazlı boyaylamı yoksa cam boyası ilemi boyadınız,bilgi verirmisiniz ayrıca bu fotoğrafları buraya nasıl eklediniz ben biraz acemiyimde yol gösterirsenizde çoooook sevinirim..:nazar:

BUNLAR BANA AIT DEGIL AMA AYNILARINDAN YAPTIM..CAM BOYASI KULLANILMISTIR..COK KOLAY SADECE CAM BOYASI GEREK VE 1 FIRCA!!
MARVEYN BENDE SENIN YAPTIKLARINI COK BEGENDIM HATTA NOT YAZMISTIM NASIL OLUYOR DIYEa.s
RESIM EKLEME ISINE GELINCE COK KOLAYMIS BENDE COK OLMADI OGRENELI...DENEME TAHTASI BOLUMUNE BUGUN UGRARSAN SANA NASIL OLMASI GEREKTIGINI GOSTEREN ADRES VERICEM ONU TIKLA....BYYa.s.

kızlar bu uygulamayı yaptıktan sonra cam üzerine ürünü makinada yıkayabiliyormuyuz
ben bi yemek takımı almıştı full takım yani,ama düz kahverengi bir şey neden aldıysam
yıllardır dolapta duruyor kulanmıyorum bile,eğer kullanışlı olursa onları boyayıp kullanılır hale getirmek istiyorum,biraz bilgi verirmisiniz

hepsi çok şık olmuş,ellerin dert görmesin şekercim...rica etsem
nasıl yapıldığını anlatabilirmisin,

BUNLAR BANA AIT DEGIL AMA AYNILARINDAN YAPTIM..CAM BOYASI KULLANILMISTIR..COK KOLAY SADECE CAM BOYASI GEREK VE 1 FIRCA!!
MARVEYN BENDE SENIN YAPTIKLARINI COK BEGENDIM HATTA NOT YAZMISTIM NASIL OLUYOR DIYEa.s
RESIM EKLEME ISINE GELINCE COK KOLAYMIS BENDE COK OLMADI OGRENELI...DENEME TAHTASI BOLUMUNE BUGUN UGRARSAN SANA NASIL OLMASI GEREKTIGINI GOSTEREN ADRES VERICEM ONU TIKLA....BYYa.s.

Resimler size ait olmadığına göre, Kendi el emeklerimiz bölümünden taşınıp El Sanatlarına eklenmiştir.

sanırım el boyaması ürünler makineye atılamıyor
belki cam da verniklenebiliyordur
ben de uygulamak istiyorum bunu cama vernik atılır mı ?

sanırım el boyaması ürünler makineye atılamıyor
belki cam da verniklenebiliyordur
ben de uygulamak istiyorum bunu cama vernik atılır mı ?

canım cam ürünler için özel boyalar var.ben 6-7yıl önce annemin şekerliğini ve limonluğunu boyamıştım.ve yıllardır makinada yıkanıyorlar.ne boya kalkması ne de kabarması olmadı.vernik felanda atmadım ben.boya alırken söylerseniz yardımcı olurlar :KK66:

Çok hoş bir fikir ve herşey kişiliğinizi yansıtabilir bu sayede...

X