Gelinlik Modelleri kadıköyde elif platin haute couture gelinlik alan var mı??

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
596
238
bügün tekrar gelinlikçileri gezdim ve içime sinen tek bir yer oldu o da burası. gerek ilgi gerek gelinlikleri çooook güzel fiyatları biraz pahalı geldi ama sizce böyle bi gelinlik için 3000 çok mu gerçekten çok kaşiteli malzeme kullanmışlar onu dikkate alarak yorum yaparsanız sevinirim
((resim alıntıdır ama denediğim aynısı))

Eki Görüntüle 1043780 Eki Görüntüle 1043781

bügün tekrar gelinlikçileri gezdim ve içime sinen tek bir yer oldu o da burası. gerek ilgi gerek gelinlikleri çooook güzel fiyatları biraz pahalı geldi ama sizce böyle bi gelinlik için 3000 çok mu gerçekten çok kaşiteli malzeme kullanmışlar onu dikkate alarak yorum yaparsanız sevinirim
((resim alıntıdır ama denediğim aynısı))

Eki Görüntüle 1043780 Eki Görüntüle 1043781

gelinlik her şeyden önce çok zarif, kesin alıcı olduğunu hissettirirsen fiyatı belki biraz daha aşağı çekerler 2500'a falan inseler bence çok hoş olur :) şimdiden mutluluklar :KK16:

kesin alıcı olduğunu hissettirince bence fiyatı yükseltiyorlar.bu da 3500dü düşürdüler kesin alcam diye

Gelinlik benim gelinliğime çok benziyor ve 3.500'e anlaştık biz de. Duvağı da içindeyse ve orjinal Fransız danteli kullanılmışsa çok pahalı değil.

hayırlı olsun şimdiden:) duvak dahil 3000yarından sonra gidip anlaşmayı deniycem biraz daha düşse çok ii olur modellerdeki dantel çok kaliteliydi

X