Kadın dayanışmasına ihtiyacım var !

bloodrayne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2014
9
1
Öncelikle merhabalar tatlılarım nerden başlıcam bilmiyorum ama dalıyorum konuya kadın dayanışmasına sonsuz güvenim var smdi ben falanca bir üniversiteden mezun oldum ama istemeyerek yani yeteneklerin farklı bi alanda el sanatları gibi tâbi aileleri bilirsiniz üniversite oku sonra ne istersen hobi olarak yao derler ya ama insan sevmediği işi yapınca mutsuz olmazmi bi ömür.. neyse işte ben yeni evlendim kızlar ve nisanımda kendim yapmıştım makyajımı müthiş bi ilgim var anlicagniz ama düğünde kuaföre gittim yemin ediyorum sildire sildire tarif ederek yaptırdım makyajı insanları kazikliyolar bişey bildikleri yok ! Neyse iste bende karar verdim makyöz olmaya ve bir instagram sayfası açtımtanıdığım yok kocis memleketindeyim ve öncesi sonrası resimde atamıyorum birine yapıp ama kafaya koydum bu işi yapicam sevdiğim şeyi yapmazsam başarılı olamam zaten .. kizlarrr destek bekliyorum ankaralı arkadaşlar bi el atinda takipçim olsun bakin ilk başlarda ücretsiz yapicam bu işi kendimi kanıtlayama kadar isteyen varsada hemen yapayım profesyonel günlük gelin makyajı farketmez ooofff çok uzun oldu insta hesap adı: .... ücretsiz konusunda ciddiyim yeterki beğenince onerin başkalarına da.buarada kadınlar kulübünden takip gönderip makyaj isteyenler belirtsinler lütfen kadınlar kulübünden olduğunu:KK73:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende gelirdim de benim saç tasarımına ihtiyacım var bu ara senin alanın makyaj kulvarlar farklı :KK66:

O konu beni aşıyor malesef istediğim sonuca ulaşırsam her türlü eğitimi alicam belki ozaman gönderime yorum atıp şuan heycanımi paylastigin için ne istersen yaparım dua et benim için :KK36:

X