kadın doğum için hastane mi yoksa özel doktor mu?

sudenur35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
1
0
23
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle samimi ve öğrenmek amacıyla bir soru paylaşmak istiyorum. Konumuz, kadın doğum için hastane mi tercih edilmeli yoksa özel doktor mu?

Her kadın için gebelik süreci, hayatının en özel ve heyecan verici anlarından biridir. Bu dönemde, bebeğimizin sağlığı ve kendi sağlığımız için en doğru ve güvenilir yolculuğu nasıl seçeceğimiz, her zaman bir düşünce olarak zihnimizde yer alır. Kadın doğum için doğru seçimi yapmanın önemi büyük, bu nedenle sizin deneyimleriniz ve görüşleriniz benim için çok değerli.

Benim gibi kadınlar için, doğum sürecinde hangi seçeneği tercih ettiğinizi ve nedenini merak ediyorum. Hastane mi seçtiniz yoksa özel doktor mu? Hangi faktörler sizin için önemli oldu? Belki de bu süreçte yaşadığınız güzel anıları veya destekleyici doktor tavsiyelerini paylaşabilirsiniz.

Gebelik yolculuğumuzda birbirimize destek olmak ve bilgi alışverişi yapmak, hepimizin daha güvenli ve sağlıklı bir deneyim yaşamasına yardımcı olacaktır. Eminim ki her birinizin farklı hikayesi ve değerli görüşleri vardır. Bu yüzden hepinizden duyduğum her şeyi heyecanla bekliyorum.

Unutmayın, burası bir bilgi paylaşım platformu ve sizlerin deneyimleri diğer kadınlar için de rehber niteliğinde olabilir. Öğrenmek ve desteklemek için bir araya gelmek, güçlü bir topluluk oluşturmamıza yardımcı olacaktır.

Sevgiyle kalın

Doktoruna ve hastanesine göre değişir. Her devlet hastanesi doktoru ilgisiz olmadığı gibi her özel doktor da ilgili, daha iyi değil..

Bence gittiği doktordan memnun kalanlar isim verip yazabilirse daha faydalı olur.

Ben izmirde profesör doktor Ümit inceboz’dan memnundum. Hem tüp bebek doktorum hemde gebeliğimi takip etti.

Doktoruna gore degisiyor
Mesela bi goz doktorum vardi ozele gitsem bu kadar ilgi gormezdim
Kac kadin dogum doktoruna para doktum aylarca haddi hesabi yok
Kimi sadece reklamci primci
Sonra tavsiye uzerine su anki doktorumu buldum ozelde ve memnunum
Gunumuz sartlarinda daha ilgili ozenli tedavi icin malesef ki ozellere kayiyoruz
Ama neticede su an ozellerde calisan cogu doktorun gecmisinde devlet hastanelerinde calisma gecmisi var yillarca
su an ozelde cok iyi bi konuma sahip bi doktorun 2 yil oncesine kadar devlet hastanesinde mesai yaptigini ve oradaki hastalarinin doktorun simdiki yeri cok uzak olmasina ragmen 2 saat yol geldiklerini biliyorum

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle samimi ve öğrenmek amacıyla bir soru paylaşmak istiyorum. Konumuz, kadın doğum için hastane mi tercih edilmeli yoksa özel doktor mu?

Her kadın için gebelik süreci, hayatının en özel ve heyecan verici anlarından biridir. Bu dönemde, bebeğimizin sağlığı ve kendi sağlığımız için en doğru ve güvenilir yolculuğu nasıl seçeceğimiz, her zaman bir düşünce olarak zihnimizde yer alır. Kadın doğum için doğru seçimi yapmanın önemi büyük, bu nedenle sizin deneyimleriniz ve görüşleriniz benim için çok değerli.

Benim gibi kadınlar için, doğum sürecinde hangi seçeneği tercih ettiğinizi ve nedenini merak ediyorum. Hastane mi seçtiniz yoksa özel doktor mu? Hangi faktörler sizin için önemli oldu? Belki de bu süreçte yaşadığınız güzel anıları veya destekleyici doktor tavsiyelerini paylaşabilirsiniz.

Gebelik yolculuğumuzda birbirimize destek olmak ve bilgi alışverişi yapmak, hepimizin daha güvenli ve sağlıklı bir deneyim yaşamasına yardımcı olacaktır. Eminim ki her birinizin farklı hikayesi ve değerli görüşleri vardır. Bu yüzden hepinizden duyduğum her şeyi heyecanla bekliyorum.

Unutmayın, burası bir bilgi paylaşım platformu ve sizlerin deneyimleri diğer kadınlar için de rehber niteliğinde olabilir. Öğrenmek ve desteklemek için bir araya gelmek, güçlü bir topluluk oluşturmamıza yardımcı olacaktır.

Sevgiyle kalın
Özel doktor derken klinikten mi bahsediyorsunuz özel hastane doktoru mu orayı tam anlayamadım.

Bana hastaneler daha güvenli geldiği için ben klinik tercih etmedim özel hastaneden devam ediyorum. Kurumsal olduğu için belli hijyen vs şartlarının hastanede daha mecburi karşılanacağını düşünüyorum. Klinikte devam edip sadece doğum sırasında doktorun anlaştığı hastaneye giden arkadaşlarım da var memnunlar yine. Doktorun iyi referansı çoksa en önemlisi o bence. Kadın doğum doktoru seçerken tecrübeli ve iyi referanslı olmasına dikkat edilmesi benim tavsiyem.

X