Kadın doğuma çocuğum olmuyor diye gittim,süprizle karşılaştım hanımlar

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, dualarınıza bizi de ekleyin lütfen iyi akşamlar

Enguzel.vitamin mevsim meyvelerinde dozunda yiyin herseyden yiyin kuruyemis hepsi vitamn deposu dozu kacirmadan tuketin o vitaminlerden daha iyi

Benim ismim de hilal
cansu hanım cok memnun oldumAllah gönlünüzde ne dileğiniz varsa kabul etsin insallah

Doktor alttan mi muayne etti? Ultrasonda bakarken şüpheli bakmismiydi yumurtaliklarinizla ilgili birsey soylemismiydi acaba

Doktor alttan mi muayne etti? Ultrasonda bakarken şüpheli bakmismiydi yumurtaliklarinizla ilgili birsey soylemismiydi acaba
Kalp atisi var hersey normal dedi ama daha once kist felan var miydi dedi daha onceki kontrolum de zeki bey yumurtaliklar temiz dedi hormon testi istedi dedim kist ne Alaka onu da anlamadim 8 tup kan verdim idrar tahlil sonucunu 2 martta gidip ogrenicem kalp atisi dinliyemedim ya

Stres yapmayin inşallah duyarsiniz kalp atislarini Kaç haftalık oldunuz? benimde doktorum hamilelik şüphesi var dedi çarşamba günü tekrardan gitcem inşallah güzel haberler alirim

Insallah yalniz dr heralde hasta isteyince dinletiyor sanirim esim bile kapidaydi oysa AMA cikarken bi sorun var mi ne soyledi dr. Dedi heyecanla
7+6 günlük oldu teyzesi insallah sizde guzel haberler alirsiniz

Insallah yalniz dr heralde hasta isteyince dinletiyor sanirim esim bile kapidaydi oysa AMA cikarken bi sorun var mi ne soyledi dr. Dedi heyecanla
7+6 günlük oldu teyzesi insallah sizde guzel haberler alirsiniz
Ayy masallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ayy masallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Aminnn insallah cok istenilen bir bebek aslinda ve esimin akrabalari esimin ailesi cok istiyor bebek ne zaman diyip duruyorlar nazar degmesin die daha demedik birde esim karnın belli olsun o zaman söyleriz dedi 1 ay sonra köye gidicem kayinvalideme ama anne sonucta illaki anlicak bakalim saglikla gelsin bebişte

En iyisini düşünmüşsunuz. Eğer hamileysem bende bebeğimin kalp atışlarını duyana kadar kimseye söylemeyi düşünmuyorum inşallah Allah nasip eder

10-12 hafta civarı söyleyebilirsiniz

Hayirlisi hakkinizda insaAllah bana da hayirli saglikli bir bebiş nasip olur cumlemize bu mubarek gunlerde.bende dusuk yaptm gecen sene suan bende hamile olsam keseyi bebegi kalp atislarini hepsini gormeden soylemem kimseye bence en iyisi biraz beklemek zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…