Kadın - FOX

Ya bu adam gerçekten ölüyor mu?
Cesedi bulunamamış.
Dizinin irkek başrol oyuncusu olmadan olur mu yahuo_O

Ya bu adam gerçekten ölüyor mu?
Cesedi bulunamamış.
Dizinin irkek başrol oyuncusu olmadan olur mu yahuo_O
Aa cesedi bulunamamış mı?? Bu aralar hiçbir diziyi tam anlamıyla izleyemiyorum megim ya.. hem dersler hem bebeğin uyku saati.. hangisine denk gelirsem azcık bakıyorum :))

Adam hafızasını kaybetmiştir kesin . Yeni bir hayata başlamıştır .sonra ortaya çıkacak ama bişey hatırlamicak. Kıvırcık kız da bunları bir araya getirmemek için tüm sezon uğraşacak .
Bence böyle :KK53:

Ne anladık Caner Cindoruk'un başrolde olmasından?
Çok saçma. Her bölüm 10 dak gösteriyolar.

O gıvırcık saçlı psikopat kardeşi de giberticemm:KK11:

Çok güzel bir dizi sürükleyici.en son bölümünüde izledim şirin karakteri özellikle ilgimi çekiyor.kız merhamet duygularını yok etmiş.hep intikam almanın peşinde.bahara hayatı dar ediyor.baharın anneside şirin ne derse onu yapıyor.öz kızını affetmiyor.şirin kıskanıyor diye.Neyseki enver abileri baharlara yardım ediyor.kalacak yerleri oldu enazından.:KK69:

Çok güzel bir dizi sürükleyici.en son bölümünüde izledim şirin karakteri özellikle ilgimi çekiyor.kız merhamet duygularını yok etmiş.hep intikam almanın peşinde.bahara hayatı dar ediyor.baharın anneside şirin ne derse onu yapıyor.öz kızını affetmiyor.şirin kıskanıyor diye.Neyseki enver abileri baharlara yardım ediyor.kalacak yerleri oldu enazından.:KK69:
Şirin tam bir vicdansızlık abidesi :KK12:

Bende her salı severek izliyorum Şirine ve onun parmağında oyuncak olmuş annesine sinir oluyorum. Onların yüzünden bahar gece dışarı da kaldı

X