Kayıt Dışı - Fox

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.845
48
İstanbul...
20 milyonluk bu şehirde suç da bitmez günah da.
Birileri günah işler, birileri de o günahları örter.
Başkalarının yalanlarını örtmekten kendi gerçeğini unutan Ali Kemal, aşık olunca kendi gerçeğiyle yüzleşecek.
Kayıtdışı 18 Eylül Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Kayitdisi-cover-photo-cb45d71a-c129-407c-aefc-68555076324c-mpositioned-640x360.jpg

YAPIM: RED ARROW ENTERTAINMENT bünyesindeki KARGA SEVEN PICTURES
YAPIMCI: ÖZER SATA
YÖNETMEN: CEVDET MERCAN
SENARYO: ŞAHİN ALTUĞ - CANER GÜLER
GENEL KOORDİNATÖR: AYNUR SAYAR
MÜZİK: ERCAN SAATÇİ
TÜR: DRAM

OYUNCULAR: ERKAN PETEKKAYA, SONGÜL ÖDEN, DOLUNAY SOYSERT, UĞUR POLAT, İSMAİL HACIOĞLU, NUR SÜRER, ALİ DÜŞENKALKAR, TUGAY MERCAN, BURAK YAMANTÜRK, MÜGE BOZ, KADİM YAŞAR, SERDAR ORÇİN, KÜBRA KİP, DİLŞAD ŞİMŞEK, PERİHAN ÜNLÜCAN, İPEK YAZICI,BAHAR ŞAHİN, ÇINAR GÜLER

kayitdisi-dizi.jpg

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisi 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Kayitdisi-haber-resim-683c29e7-453f-497b-ba18-99e15930a9b6-mpositioned-640x360.jpg

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği projede, güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor.

Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir macera ve harika bir kadro. Çok farklı bir proje ile seyirci karşısına çıkacağımız günü heyecanla bekliyorum. Ekranı çok özledim ve bu özlemin dinmesine çok az bir zaman kaldı." diyerek heyecanını dile getirdi.

Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti.

“Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” diyerek duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok deneyimli oyuncunun yer aldığı “Kayıtdışı” için şimdiden nefesler tutuldu.

Kayitdisi-haber-resim-e4a729e5-2b40-4db6-bb0d-f44debb185b9-mpositioned-640x360.jpg

X