Kadın parası yemeye çalışan erkekler

FiltrekahvesevenKleopatra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2012
1.340
1.785
Selam kızlar... evet başlıkta çok net bir şekilde yazdığım gibi ... günümüzde erkekler neden böyle..!! ya da son birkaç senedir falan bunlar hep bana denk geliyor neden öyle oldu anlamış değilim ... Ne diyim mesela adam bir yere davet ediyor sonra hesabı Alman usulü yapmaya çalışıyor ya da işte bir dahakine sen ödersin triplerine falan giriyo.. o kadar rahatsız oluyorum ki böyle şeylerden hani paran yoksa çağırma otur evinde... yani ben kimseyi demiyorum ki beni gezmelere götür oraya Çağır buraya Çağır hem davet edipte hem de bu şekilde davranmaları aşırı saçma değil mi sizcede.. En son başıma gelen somut olaydan bahsetmek istiyorum.. geçen ay kız başıma tatile gittim yalnız başıma. Neyse orada tekne turunda 35 yaşlarında bir çocukla tanıştım orada dalgıçmış falan filan işte baktım tipi fena değil.. telefonumu istedi verdim görüşürüz falan dedik ayrıldık ... hemen abuk subuk tekliflere başladı işte diyor ki gece denize girelim işte saat 10, 11 olmuş senin otelin ordayım geçerken bir haber verim görüşürüz dedim falan .Tabi ben bu böyle abuk sabuk saatlerde arayınca teklif edince bana hiçbir şekilde cevap vermiyorum .. neyse ertesi gün makul 1 saatte buluştuk düşünün adamla daha iki gündür tanışıyoruz hani tanışalı iki gün olmuş bana ne kadar parasız olduğundan cebinde kalan son 50 TL’yi bir arkadaşına verdiğinden bahsediyor 🙄.. O kadar bozuldum ki benim bankaya benzer bir halim mi vardı acaba 😂 .. bi yandan habire bana diyor ki işte içecek,yiyecek bir şeyler alalım plaja gidelim ben de dedim ki şurada dedim bir şeyler yiyip öyle gidelim ...hem beni gezmeye çağırıyor hem de bana diyor ki ama üzerimde nakit yok.. nakit yoksa bu devirde kartın da mı yok mal..!! Ben de çıkmış bulundum artık.. asalak o gün bütün yiyeceği içeceği bana ısmarlattı.. ben de def ettim ertesi gün .. yani hala aklıma geldikçe sinirleniyorum yani sadece bu değil bunun gibi bir sürü tip karşıma çıkıyor neden böyle oluyor anlamış değilim ..

Selam kızlar... evet başlıkta çok net bir şekilde yazdığım gibi ... günümüzde erkekler neden böyle..!! ya da son birkaç senedir falan bunlar hep bana denk geliyor neden öyle oldu anlamış değilim ... Ne diyim mesela adam bir yere davet ediyor sonra hesabı Alman usulü yapmaya çalışıyor ya da işte bir dahakine sen ödersin triplerine falan giriyo.. o kadar rahatsız oluyorum ki böyle şeylerden hani paran yoksa çağırma otur evinde... yani ben kimseyi demiyorum ki beni gezmelere götür oraya Çağır buraya Çağır hem davet edipte hem de bu şekilde davranmaları aşırı saçma değil mi sizcede.. En son başıma gelen somut olaydan bahsetmek istiyorum.. geçen ay kız başıma tatile gittim yalnız başıma. Neyse orada tekne turunda 35 yaşlarında bir çocukla tanıştım orada dalgıçmış falan filan işte baktım tipi fena değil.. telefonumu istedi verdim görüşürüz falan dedik ayrıldık ... hemen abuk subuk tekliflere başladı işte diyor ki gece denize girelim işte saat 10, 11 olmuş senin otelin ordayım geçerken bir haber verim görüşürüz dedim falan .Tabi ben bu böyle abuk sabuk saatlerde arayınca teklif edince bana hiçbir şekilde cevap vermiyorum .. neyse ertesi gün makul 1 saatte buluştuk düşünün adamla daha iki gündür tanışıyoruz hani tanışalı iki gün olmuş bana ne kadar parasız olduğundan cebinde kalan son 50 TL’yi bir arkadaşına verdiğinden bahsediyor 🙄.. O kadar bozuldum ki benim bankaya benzer bir halim mi vardı acaba 😂 .. bi yandan habire bana diyor ki işte içecek,yiyecek bir şeyler alalım plaja gidelim ben de dedim ki şurada dedim bir şeyler yiyip öyle gidelim ...hem beni gezmeye çağırıyor hem de bana diyor ki ama üzerimde nakit yok.. nakit yoksa bu devirde kartın da mı yok mal..!! Ben de çıkmış bulundum artık.. asalak o gün bütün yiyeceği içeceği bana ısmarlattı.. ben de def ettim ertesi gün .. yani hala aklıma geldikçe sinirleniyorum yani sadece bu değil bunun gibi bir sürü tip karşıma çıkıyor neden böyle oluyor anlamış değilim ..

Tatil yerlerinde eskiden beri olur bunlar, öyle bir yerde yazlığımız var, ipsiz sapsız adamlar kadınlar üzerinden tatil yapıyorlar bütün sezon
Diğer yandan o eski erkek ağırlığı yok, evlenirken bile çalışmayan kadın istemiyorlar, ha her şeyi erkeğin ödemesine sonuna kadar karşıyım, bir yemek o öder bir yemek ben öderim, sonuçta sevgili sıfatıyla hayatımda olan birine ezilmek istemem ama şu an alman usulü dahil her şeyin b.... unu çıkarmış durumdalar, nezaket falan hak getire

35yaşında bir çocuk demene çok kızmıştım okuyorken.
35yaşında çocuk mu olur kocamış adam olmuş diye.
Ama hakikaten çocukmuş. Gelişmemiş belli.

Bence sana denk gelmiş. Ben öyle şey görmedim.. Ama ilk gördüğün adama ilk görüşte numaranı verirsen bir çoğu bu şekil kullanır seni malesef. Paranı sömürürler.. Etraf çok kötü olmuş...

aman dolu yaa her yerde
hele erkekler zengin kız bakıyor, uyuz oluyorum bu duruma. zengin erkekle evlenmeye çalışmayı yavaş yavaş kırabildik derken bu çıktı şimdi de.
çevrenize bakın artık genelde kızın anne babasının kıza aldığı ya da kızın tek başına aldığı bir ev oluyor ve evlenince de orada oturuluyor

Özellikle tatil yörelerinde bu tarz tiplerin niyetlerini 100 metre öteden anlamalısınız aslında :)
Maalesef artık devir böyle oldu. Ama normal zamana bakarsak erkekler arasında böyle bir uyanış oldu diyebiliriz. Önceden kadının elini cüzdanına attırmadan başlarından geçen tecrübeler sosyal medya aracılığı ile genç nesle ulaştı ve onlarda tecrübelerden yararlanarak böyle bir tavır içine girdiler . Yani aslında bir nevi onların bu dönüşümüne biz kadınlar da sebep olduk diyebiliriz.
Tabi bu örnekteki erkeksi bu yorumumun dışında. Kendisinin bir yamyam olduğu çok açık :KK70:

Adam belki restorana sokma diye söyledi önceden ve herkes kart kullanmak zorunda da değil. Mesela benim kredi kartım yoktur ihtiyaç duymadım.
Size bir şeyler alıp sahilde oturmayı teklif etmiş demekki ona kadar parası var. Size de silah zoruyla ödetmemiştir herhalde hesap.
İşte bir şeyler alıp sahilde oturmayı teklif etti ama o aldığımız şeyleri de bana ödetti.. İşte diyor ki şurada bir şeyler yiyelim ama benim üstümde nakit yok bir şeyler alalım ama benim üstümde nakit yok ..!!.Markette kasada arkama saklandı falan.Ödeme kısmına gelince Beyzadenin bir yandan telefonla konuşacağı falan tuttu!!.. normalde asla ödemem yani herif beni öyle bir tongaya düşürdü ki orada ..😂😂

Adam belki restorana sokma diye söyledi önceden ve herkes kart kullanmak zorunda da değil. Mesela benim kredi kartım yoktur ihtiyaç duymadım.
Size bir şeyler alıp sahilde oturmayı teklif etmiş demekki ona kadar parası var. Size de silah zoruyla ödetmemiştir herhalde hesap.

Benim konuma da böyle adam sizle evlenmek zorunda değil falan yazmıştınız...erkek olduğunuzdan şüphelenmeye başladım

Benim de hiç nakitim yok deseydiniz tek başınıza afiyetle yemek daha iyi olurdu valla
Gerçekten sana katılıyorum canım ... Keşke öyle deseydin vallahi benimde üzerimde hiç nakit yok şu caddede bir turlayıp ayrılalım deseydim.. hem de o hıyarla bi kaç saat vakit kaybetmemiş olurdum.. ertesi gün arayıp bi de benim otelin plajına gelmek istiyor..!!Orada yiyip içecek, bana kitleyecek... müsait değilim dedim def ettim tatilden dönünce de engelledim..

Gdo'lu gıdalar erkekliği bitirdi de ondan.
Hem de kapitalizim erkekliği bitirdi. Güçlü kadın kavramını gündeme taşıdılar, tamam kadınlar güçlü olsun da , parazit olan erkekler hemn bunu da bir şey oldu mu Alman usulu deyıp sırıtacak duruma geldıler.
Açıkçası parası olmayan bırıyle gorusmem, aynı aktardıgınız gıbı çayı yemegı karsılamanızı beklıyorlar resmen.
Yanımıza kadın degıl adam gıbı adam arıyoruz.

Gerçekten sana katılıyorum canım ... Keşke öyle deseydin vallahi benimde üzerimde hiç nakit yok şu caddede bir turlayıp ayrılalım deseydim.. hem de o hıyarla bi kaç saat vakit kaybetmemiş olurdum.. ertesi gün arayıp bi de benim otelin plajına gelmek istiyor..!!Orada yiyip içecek, bana kitleyecek... müsait değilim dedim def ettim tatilden dönünce de engelledim..
Sadakaniz olsun boşverin ya ilk önce kendini belli etmese daha çok para sızdırsaydi Allah'ın yanında bir iyiliğiniz varmış böyle pislik herifler çok fazla dikkatli olmak lazım

Gdo'lu gıdalar erkekliği bitirdi de ondan.
Hem de kapitalizim erkekliği bitirdi. Güçlü kadın kavramını gündeme taşıdılar, tamam kadınlar güçlü olsun da , parazit olan erkekler hemn bunu da bir şey oldu mu Alman usulu deyıp sırıtacak duruma geldıler.
Açıkçası parası olmayan bırıyle gorusmem, aynı aktardıgınız gıbı çayı yemegı karsılamanızı beklıyorlar resmen.
Yanımıza kadın degıl adam gıbı adam arıyoruz.
Eskiden bı erkek duruşu vardı 10 15 sene sonrayi hiç düşünemiyorum ben daha tanıdığım bazı kadınlar var kendileri çalışıyor kocaları yatıyor evde üzerine de dayak yiyor

X