Kadınlar Kulübü Üyeliğimi nasıl silebilirim? / iptal edebilirim?

En iyi cevap
Merhaba,

Öncelikle kanunlar gereği üyeliğinizi silemezsiniz. Ancak üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
Üyeliğinizi iptal ettirmek için sırasıyla :

1. Hesabınız sayfasına
  2. Forum Seçenekleri linkine tıklamalısınız.
  3. Forum seçenekleri sayfasında Üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum seçeneğinde Üyelik İptal seçeneğini seçmelisiniz.
  4. Kaydet butonuna basmanız yeterli.
Bir sonraki saat başında otomatik olarak üyeliğiniz iptal edilecektir.
Merhaba,

Öncelikle kanunlar gereği üyeliğinizi silemezsiniz. Ancak üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

1. Hesabınız sayfasına
  3. Forum seçenekleri sayfasında Üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum seçeneğinde Üyelik İptal seçeneğini seçmelisiniz.

En iyi cevap
Merhaba,

1. Hesabınız sayfasına
Peki üyeliğimiz iptal edilince eski yazdığımız mesajlar ve ismimizde siliniyor mu yoksa eskiler kalıyor biz tekrar giriş mi yapamıyoruz?

Peki üyeliğimiz iptal edilince eski yazdığımız mesajlar ve ismimizde siliniyor mu yoksa eskiler kalıyor biz tekrar giriş mi yapamıyoruz?
Mesajlarınız ve kullanıcı adınız silinmiyor. Kullanıcı adınızı üyelik iptal etmeden önce değiştirebilirsiniz. Siteye giriş yapamıyorsunuz.

IP adresleriniz ve mesajlarınız (yaptığınız değişiklikler dahil) yasal zorunluluk olarak silinemiyor.

X