Kadınlarda kıllanmaya çözüm

Merhaba, çok sıkıntılı bir süreç yaşamışsınız öncelikle geçmiş olsun.Ben de 18 yaşımda lazerle tüm bu sorundan kurtulacağımı hayal ederken büyük hayal kırıklığı yaşadım.Lazer bende de hiç olumlu etki yapmadı aksine kollarımda bile batıklar oluştu.Daha iyi olmayı bırakın çok daha kötü hale geldim.Çevremde evet lazerden sonuç alanlar var ancak yaptırdıkları bölgeler kolaltı alt bacak ve genital vs yani bize göre tüysüz insanlar pcos hirsutizm vs tüyleri tetikleyecek rahatsızlıkları yok.Ve öğrendim ki bu bölgeler dışındaki yerlere zaten lazer yapılmazmış.Anatomik olarak bu tüyler lazere uygun değil.Zahmetli ve zor olsa da iyi bir yerde İğneli Epilasyon yaptırın.En azından kesin çözüm ve ömürlük bir garantisi var.Daha uzun yazdığım yazılar var profilimden ayrıntılı okuyabilirsiniz.Tek tek biter mi demeyin gerçekten bitiyor.

biraz zahmetli olsa da benim de önerebileceğim en garanti uygulama, işinin ehli bir yerde yaptıracağınız iğneli epilasyon olur. seans sayısı olarak onun da uzun süreceği kesin ama iğneli epilasyon işe yaramadı diyen duymadım desem yeridir. şu anda hem mevsim hem de maske kullanıyor olmamız nedeniyle yüz gibi bölgelerde iz kalma gibi bir sorun da yaşamazsınız hem.
o 2 seans lazerle tüyleri bitenler seçilmiş özel insanlar bence. biz de kılımızla sınanıyoruz. bir de sakın evlilik yaşayamayacağım diye düşünme. aşk-sevgi kıldan tüyden etkilenen şeyler değil, etkileniyorsa o aşk sevgi değildir zaten. sen kalbini, düşünceni güzel tut onların değerini bilecek olan insanla yapacağın evlilik senden kolundaki/yüzündeki tüy için kaçan adamla yapacağın evlilikten daha anlamlı olur. bi de şu var Bülent Ersoy, Selin Ciğerci bile sevgili yaptı evlendi sen mi evlenemeyeceksin

Tunalı Hilmi de Güngör İşleker güzellik merkezi var ben gittim. Lazer de iğneli de yapıyor. İğneliye gittim ve cok memnun kaldım. Biraz masraflı oluyor iğneli ama ilk olarak yüzüne gidebilirsin. İz falan kalmıyor. Önce gözüken yerlerine git cabucak bitsin inşAllah

Merhaba canım öncelikle durumuna çok üzüldüm ama bunun için bide karınca yağını deniyebilirsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…