Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül evlendi

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.860
29.816
60
w3_5841.jpg

İki yıldır birlikte olan Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül, Kanlıca'daki Ajia Otel'de nikah masasına oturdu.

ÇİFTE TELLİ OYNADILAR
Kadir Doğulu, müstakbel eşi Neslihan Atagül'ü Bağcılar'daki babaevinden aldı. Düğün arabasının yanında çifte telli oynayan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

"OOO NESLİHAN DOĞULU" SLOGANI ATTI
Düğünden sonra Kadir Doğulu'nun "Ooooo Neslihan Doğulu" şeklinde slogan atması eğlenceli anlar yaşattı.

2_887_1.jpg

2_5232_1.jpg

2_2564.jpg

3_9239.jpg

4_2269.jpg

5_4426.jpg

ensonhaber.com

videoları izledim allahım ne vıcıklık hele pasta keserken ...neslihanın o garip garip hareketleri..yorumları okudum ..herkes ağız birligi yapmış gibi..kesin birşey içmiş bunlar diyorlar

Ben beğeniyorum bu çifti. kadir doğuluyu zaten küçük sırlarda gözüme kestirmiştim:-)neslihanda tatlı kız. gelinliğide kendi gibi kuğu gibi zarif olmuş, Allah mesut etsin bu gençleri

videoları izledim allahım ne vıcıklık hele pasta keserken ...neslihanın o garip garip hareketleri..yorumları okudum ..herkes ağız birligi yapmış gibi..kesin birşey içmiş bunlar diyorlar
Ben yorumlara bakmadım ama bende kesin icmisler dedim cunku hiçbir ayik insan oylr rahat dawranamaz , ama cok begendim nedemsemm:eğlence:

Görüntüleri izleyen herkes Kokain cekmis gibiler diyor:) mutluluk sevinç tamam da abartı duruyor hareketler.

aralarındaki yaş farkı çok bence
kıza zaafım var seviyorum
ama eveeet diye böğürdü resmen

Aşırı sevimli bir kız.

Ben bir şeyler içtiklerini düşünmüyorum. Bence başkaları ne düşünür demeden, içlerinden geldiği gibi davranıyorlar.
Kasıntı olayım, "cool" durayım derdinde değiller. 3 numaralı balışımı atınca güzel çıkıyorum, karnım içeride, omuz dik, sopa yutmuş gibi durunca güzel duruyorum gibi dertleri yok. E biz de alışık değiliz bu duruma, ondan.

hani bazısı cool duracağım diye kasım kasım kasılır ya
bunlarda bana doğal olacağım diye kasılmışlar gibi geldi hani davranışlarını abarttıkça abartmışlar gibiydi
ama hakkını vereyim neslihanın gelinliği son zamanlarda gördüğüm en güzel gelinliklerden yakışmış da

Gelin hanımın hareketler çok abartılıydı hele o pasta başındaki neydi. Pastadan çıkan striptizcilerle falan karıştırdı herhalde kendini .hiçmi yerinde duramaz insan ..bende içmiş gibi düşündüm açıkcası

Gelinliği gerçekten çok güzel
Yakışmışlar da
E Allah mesud bahtiyar etsin .

X