Kafam bir türlü ferahlamıyor

nimbus2bin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
645
243
Ya arkadaşlar benim bir sorunum var. Ben geçen sene kötü bir olay yaşadım ve panik atak krizleri geçirdim. Bunun sonucunda vertigo oldu. Mr falan çekildi beyinde bir şey çıkmadı. Vertigo ilacı kullandım iyi oldum. Ama son zamanlarda başımda sürekli bi ağrı, hafif dönmeler falan var. Ve sürekli kafamın içi çok dolu. Bir türlü rahatlayamıyorum. Bunun yüzünden sürekli tekrar panik ataklar yaşıyorum. Kesin beynimde bişey var diye düşünüp panik yapıyorum. Sinüzitimde var oda ayrı bi dert zaten. Bu neden oluyo olabilir. Başka bi sebebi olabilir mi ne biliyim vitamin eksikliği falan. Yaşayan bilen var mı. Fiziksel olarak değil ama zihinsel olarak çok yoruluyorum artık

Vertigodan olabilir dönme, tansiyondan olabilir, stresten olabilir, küme tipi gerilim tipi baş ağrısı ya da migrenden de ağrı olabilir. Lütfen paniklemeyin. Geçen hafta beni delirticek bir baş ağrısı yaşadım migrenim de yok. Diş gibi 60 saniyede bir tek nokta zonkladı günlerce. İnternetten sakın araştırma yapmayın internete göre hepimizin beyninde tümör falan var. Sonrasında tık diye geçti. Büyük ihtimalle doktora gitsem de migren diyip yollardı. Stres yapmayın nolur

X