Kafam çok karışık kizlar

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
571
104
Merhaba hanımlar ya size birşey sormak istiyorum korkuyorum da ama merakta ediyorum şimdi ben oturur vaziyette iki leğen kemiğinin hemen diplerine elimle surttugum zaman ikiside var uzun yani üstten alta ama yattigim zaman sağ taraftaki kayboluyor sol taraf daha da çok artıyor yatıyorum sağ ve sol parmak uçlarımı ikisininde dibine yani kemiğine bastırıyordum sonra ortaya doğru ikisini getirdiğime sağ tarafimda hicbirsey yok ama sol tarafimda hissediyorm ve benim bu sol tarafım çok ağrıyor kramp giriyor sanki kaslar sıkıştırıyor oda sancı yapıyor gibi kalın bağırsak galiba bu ve belimde çok ağrıyor yemeden içmeden kesildim strese girdim birde bebek ustiyorum doktor doktor gezdim kaç kere yumurta büyütme ilacı kullandım olmadı aşılama ywptirdim olmadı sonra belki göbeğim düşmüştür diye ebeye gittik kadın bana göbek deliğin az atıyor dedi birde sol tarafına kaymış rahminde kaymış dedi sol tarafıma bastırdı oooo dedi buran nasıl hızlı atıyor bu kadar hızlı atmaması lazım dedi acı kola flan yiyormusun dedi bende yiyorum dedim onları bırak basurun canlanmış dedi ballı süt iç dedi karnını yumusatsin gobegini yerine getiriyim dedi karnın çok sert dedi öbür adette gidecez sonunu sacmaladimda sizdede böyle oturduğunuz zman iki tarafınızda var ama yattigimiz zman sol tarafında hissedilen uzun yukarıdan aşağıya kas gibi bağırsak gibi neyse bende tam bilmiyorum da sizdede varmı o birde adetlerim son 9 aydır düzensiz gününde geliyor ama 4.gune kadar lekeli geliyor sonra düzeliyor bu ayda zaten bitmek bilmedi ara sıra geliyor doktor baktı bişi yok dedi hem karından hemde alttan iki cmlik kistim vardı basit kist oda geçmiş heralde kist yok dedi ama polikistik över var ama ondan kaynaklı değil yani enfeksiyonmu var bilemedim enfeksiyon var zaten sarı akıntım var iki ay öncede mantar oldum eşimden geliyor büyük ihtimal onda enfeksiyon teşhisi konmuştu bendede geçmiyor bu Sarı akinti bazen iyice yesilleniuor sonra normal sarı oluyor çok az işte bazi günler beyaz oluyor o da çok az soğan suyuna basladim ama adetim bitmeyince bıraktım iyice bitsin öyle tekrar başlıyacagiz ballı süt içeceğim kadın demişti karnini yumusatsin diye

şimdi ben oturur vaziyette iki leğen kemiğinin hemen diplerine elimle surttugum zaman ikiside var uzun yani üstten alta ama yattigim zaman sağ taraftaki kayboluyor sol taraf daha da çok artıyor yatıyorum sağ ve sol parmak uçlarımı ikisininde dibine yani kemiğine bastırıyordum sonra ortaya doğru ikisini getirdiğime sağ tarafimda hicbirsey yok ama sol tarafimda hissediyorm
Bu olan olmayan nedir hicbisi anlamadım elinizi nereye surtuyorsunuz ne o uzun olan, sağda yok solda var ne ki o...2 çocuğum var hiç böyle kendimi muayene etmedim

Son düzenleme:
Bu olan olmayan nedir hicbisi anlamadım elinizi nereye surtuyorsunuz ne o uzun olan, sağda yok solda var ne ki o
Biliyorum çok saçma anlattım ama yeniden anlatıyım ben şimdi yattigim zaman sol tarafimda yani kalın bagirsagin flan olduğu yerde kemik varya onun hemn dibinde alt kasıkta sert bişi var sağ tarafimda hiç birşey yok ama sol tarafimda var kayınvalideme gösterdim bı doktora git dedi kasık fıtığı olmustu o benimki orda değildi dedi korktum lenf bezi şişmesi mi kasik fitigimi yoksa kötü bırseymi bilemedim elimle parmak uçlarımla yokladigim zman çok belli yanı

Biliyorum çok saçma anlattım ama yeniden anlatıyım ben şimdi yattigim zaman sol tarafimda yani kalın bagirsagin flan olduğu yerde kemik varya onun hemn dibinde alt kasıkta sert bişi var sağ tarafimda hiç birşey yok ama sol tarafimda var kayınvalideme gösterdim bı doktora git dedi kasık fıtığı olmustu o benimki orda değildi dedi korktum lenf bezi şişmesi mi kasik fitigimi yoksa kötü bırseymi bilemedim elimle parmak uçlarımla yokladigim zman çok belli yanı
Estagfurullah.Valla kalın bağırsagin yerini bile şimdi öğrendim, bi doktora gidip sorsanız iyi olur bence. Kötü düşünmeyin hemen

Eklentiler

• 2024_01_10_20.36.08.jpg
    2024_01_10_20.36.08.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 44
Bu olan olmayan nedir hicbisi anlamadım elinizi nereye surtuyorsunuz ne o uzun olan, sağda yok solda var ne ki o...2 çocuğum var hiç böyle kendimi muayene etmedim
Bakın kirmiziyla isaretledigim yerde valla bende yapmazdım ama çocuğum olmuyor diye doktora gidiyordum işte kasık ağrısı vajinal sıkıntılar birde kist çıktı sol tarafimda yumurtalıkta o geçti sonra bı yoklamaya başladım keşke yoklamasaydim 5 6 aydır bu sikintidayim bişi olmaz flan diyordum sonra yoklayinca yine çıkıyordu moralim bozuluyordu bugün kaynanama da gösterince oda farketti çok korkuyorum ağlıyorum Allah'ım bana sabır versin kötü bişi çıkmasın diye dua ediyorum sürekli birde sık idrara çıkma sorunu çıktı yarım saate bir vajinamda akıntıyla karışık kıl gibi kan geliyor arada enfeksiyonmu kaptım bilemedim üst üste geldi herşey

Eklentiler

• IMG_20240110_204742.jpg
    IMG_20240110_204742.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 52
Şu ebelere gitmeyin ya rahmin kaymış ne göbek deliğin az atıyo ne valla delircem :kızgın:
Çok sikintidayim karnımı o kadar kontrol ettim ki sol tarafım çok ağrıyor sızlıyor ya rahmim eğri onu biliyorum rahim filmi cekindigim için kadında rahmi eğri deyince güvendim işte

Estagfurullah.Valla kalın bağırsagin yerini bile şimdi öğrendim, bi doktora gidip sorsanız iyi olur bence. Kötü düşünmeyin hemen
Yarın gidecegim ama korkuyorum bana dua edin ya lütfen kötü bişi çıkmasın geçen sene bu zamnlardan beri çok stresliyim hastalıklardan yana her zman bı birşey çıkıyor korkuyorum ağlıyorum sürekli normal bünye denen birşey kalmadı bende

Çok sikintidayim karnımı o kadar kontrol ettim ki sol tarafım çok ağrıyor sızlıyor ya rahmim eğri onu biliyorum rahim filmi cekindigim için kadında rahmi eğri deyince güvendim işte
Ben de görebilir miyim rahim filmini çok merak ettim

Histereskopi öneriler mi bu kayma da değil kenarlar da basık mı biraz dediler mi ötle bi şey?

Yarın gidecegim ama korkuyorum bana dua edin ya lütfen kötü bişi çıkmasın geçen sene bu zamnlardan beri çok stresliyim hastalıklardan yana her zman bı birşey çıkıyor korkuyorum ağlıyorum sürekli normal bünye denen birşey kalmadı bende
Canım içini ferah tut üzülme daha bisi belli olmadan. Stres yapma. İnşallah bisi çıkmayacak..haber et olur mu merak ederim ben de şimdi. Taş falan olsa orda olmaz bilemedim vallahi ne olabilir ki...belki bi şişkinlik falandır bilemedim çok geçmiş olsun

Bahsettiğiniz şey muhtemelen yağ bezesi. Bende her iki kasıkta da birden fazla var. Elle dokunarak bağırsağınızı nasıl hissediceksiniz 😅 rahminiz eğri değil de ters olabilir mi?

Histereskopi öneriler mi bu kayma da değil kenarlar da basık mı biraz dediler mi ötle bi şey?
Yok bişi onermediler ilk bu filmi çeken doktor tüplerin açık dedi sonra başka doktora gösterdim o çok iyi doktordu ama CD vardı birde kağıt CD ye baktimi hatirlamiyorum sonra tüp bebek doktoruna gösterdim o da bu dedi aleti sokarken olur dedi çıkartırken olur dedi ebe bana rahmin eğri deyince bı ona soruyum dedim ama bana pek inandırıcı gelmedi yani kizlar doktorlar bana histereskopi flan demedi normal dedi

Canım içini ferah tut üzülme daha bisi belli olmadan. Stres yapma. İnşallah bisi çıkmayacak..haber et olur mu merak ederim ben de şimdi. Taş falan olsa orda olmaz bilemedim vallahi ne olabilir ki...belki bi şişkinlik falandır bilemedim çok geçmiş olsun
Tamam canim haber edrim ilçedeki devlet Hastanesi'ne gideceğim kötü birşey cikmasin diye çok dua ediyorum Rabbime enfeksiyon var zaten ona eminim ama sol tarafımdaki elle kontrol ettiğim zaman olan o sislikten çok korkuyorum bana dua edin kötü birşey olmasın

Bahsettiğiniz şey muhtemelen yağ bezesi. Bende her iki kasıkta da birden fazla var. Elle dokunarak bağırsağınızı nasıl hissediceksiniz 😅 rahminiz eğri değil de ters olabilir mi?
Ya iki tarafimda olsa İnanki korkmayacagim ama oturunca yada ayaktayken iki tarafta da var o uzun şey işte adinida bilmiyorumki yatınca sert bir zemine sağ taraftaki kayboluyor sol taraftaki sis bir şekilde belli oluyor bağırsak heralde dedim bilmiyorumki ne olduğunu yarın işte öğreneceğim inşAllah kötü birşey çıkmaz o herkeste olur der doktor rahim tersligi olsa doktorlar demezmiydi ya bilemedim bı sıkıntı var bu rahimdede ne olduğunu çözemedim adetlerim de düzeni kaçtı ara kanamalar oluyor iki aydır

Tamam canim haber edrim ilçedeki devlet Hastanesi'ne gideceğim kötü birşey cikmasin diye çok dua ediyorum Rabbime enfeksiyon var zaten ona eminim ama sol tarafımdaki elle kontrol ettiğim zaman olan o sislikten çok korkuyorum bana dua edin kötü birşey olmasın
Kıyamam ya Allahim yardımcın olsun inşallah sagliklisindir ve korkulacak bisi yoktur

Yok bişi onermediler ilk bu filmi çeken doktor tüplerin açık dedi sonra başka doktora gösterdim o çok iyi doktordu ama CD vardı birde kağıt CD ye baktimi hatirlamiyorum sonra tüp bebek doktoruna gösterdim o da bu dedi aleti sokarken olur dedi çıkartırken olur dedi ebe bana rahmin eğri deyince bı ona soruyum dedim ama bana pek inandırıcı gelmedi yani kizlar doktorlar bana histereskopi flan demedi normal dedi
doktor bi şey demediyse normaldir canım boşver ebeyi bana açı biraz tuhaf geldi sadece tüpler açım evet o net de

X