kafam çok karıştı :S yemek odam tabaklarımla uymalı mı?

betbetbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
114
0
mrb arkadaşlar bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevincem. bu günlerde yemek odası bakıyorum. benim gözüm hep siyah beyaz daha spor olan mobilyalara kayıyo. ama tabaklarım bardakalarım altın yaldızlı gold serisi almıştım. sanki mobilyalarım siyah beyaz spor olursa abes kaçar diye düşünüyorum ama yanılıyo da olabilirim? acaba yanlış mı düşünüyorum ... mesela burdaki http://www.kadinlarkulubu.com/ceyiz...icin-can-atan-p-ceyizcigim-ceyizciklerim.html tabaklarla
Eki Görüntüle 347396 bu tarz bir mobilya mı olmalı? yoksa böyle bişey alsam
Eki Görüntüle 347397
nasıl olur ?
ya da ne farkeder tabaklarla aldığım masa örtüsüyle bardaklarla mobilyayı neden bağdaştırıyorum mu demeliyim?
bilmiyorumm :18: :KK43:

tabak bardak masa örtüm :
$karaca gold yemek takımıı.jpg Eki Görüntüle 347419 $golda_2.jpg $ipekçe.jpg $karaca bardak seti.jpg

Son düzenleme:

Sibelim84

Guru
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
10.281
4.327
canım siyah beyazın asilliğine bakar mısın. ahşap rengini hiç sevmem mobilyada.bende senin gibi siyah beyaz seviyorum bence bi bardak takımı için isteğinden vazgeçme. zaten belki büfede almayacaksın benim gibi. demode zaten artık.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 13 gün kaldı.

Popüler anlayışın aksine, insan gebelik süresi aslında dokuz ay değil dokuz buçuk ay (ay takvimi ayı) sürer. Bu son iki hafta ek süre parçasıdır. Gerçek doğum kasılmalarına bazen ishal eşlik eder. Bu evrede bebeklerin bazılarının boyu 36-37 cm. ve ağırlığı 3,200 gr. civarında olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

balkabaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
699
0
bencede tabakla bardakla mobilyanı bağdaştırma derim... çünkü yemek odanda yada masanda yapacağın aksesuardaki renk değişikliklerin o senin alakasız kalacağını düşündüğün ayrıntıyı yok edebilir

ama benim tercihim ahşap olur özellikle tik rengi.. çünkü siyah çok tozu gösteriyor hemen hergün toz almak gerekiyor sanki

burada resimde gösterdiğin ahşap takımda çok güzell

rengarenk00

mucizem göbişimde
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
1.671
8
tabak canagı rengıne gore mobılya rengıne karar verılmez bence.mobılyayı mı degıstırmek kolay catal bıcak tabagı mı oyle dusunun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2920 gün geçti.

SULE34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
367
0
Canım iki modelde bir birinden çok farklı bence seçim yaparken tabak bardak takımlarına göre değilde evin bütününe göre seçim yapmalısın .

sonuşta koltuk takımın falan spor alıp birinci yemek takımını alırsan çok abes kaçar tabiki .

sen evin bütününü spor mu düşünüyorsun yoksa klasikmi. çünkü birinci yemek takımı çok iddialı ve gösterişe yakın bir takım. bunlarıda göz önünde bulundur derim ben :))

betbetbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
114
0
canım siyah beyazın asilliğine bakar mısın. ahşap rengini hiç sevmem mobilyada.bende senin gibi siyah beyaz seviyorum bence bi bardak takımı için isteğinden vazgeçme. zaten belki büfede almayacaksın benim gibi. demode zaten artık.

canım ama şimdi yüklediğim yemek masa örtüsü tabak çatal bıçak bardaklara bakar mısın hep sarılı ya acaba siyah abes kaçar mı diye düşünüyrum kaç gündür

kullanilmayannick

Bu LaFLaR BeNDeN....
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.054
0
canım bence siyah beyaz mobılya alma cunku artık herkes sıyah beyaz alıyo.evler showroom magazası gıbı yani.yakında modasıda gecer zaten.spor olsun dıosan farklı renklerde spor mobılyalarda var onlardan tercıh et bence.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3269 gün geçti.

betbetbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
114
0
Canım iki modelde bir birinden çok farklı bence seçim yaparken tabak bardak takımlarına göre değilde evin bütününe göre seçim yapmalısın .

sonuşta koltuk takımın falan spor alıp birinci yemek takımını alırsan çok abes kaçar tabiki .

sen evin bütününü spor mu düşünüyorsun yoksa klasikmi. çünkü birinci yemek takımı çok iddialı ve gösterişe yakın bir takım. bunlarıda göz önünde bulundur derim ben :))

genel olarak spor istiyorum aslında ama bu yemek takımını alırken hiç düşünmedim mobilyaları nasıl alırım diye.. aslında bir şey almaya bakmaya gittiğimde kitleniyorum ne istediğimi alcağımı bilmiyorum ... e ben şimdi spor bi salon yaparsam bunlar içinde çirkin mi olur diye düşünmeden edemiyorum :26:

pinokyo6

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
1.179
221
bence yemek takımı ile salon takımını uydurmaya çalışma üsteki takımda gayet hoş :)

betbetbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
114
0
bencede tabakla bardakla mobilyanı bağdaştırma derim... çünkü yemek odanda yada masanda yapacağın aksesuardaki renk değişikliklerin o senin alakasız kalacağını düşündüğün ayrıntıyı yok edebilir

ama benim tercihim ahşap olur özellikle tik rengi.. çünkü siyah çok tozu gösteriyor hemen hergün toz almak gerekiyor sanki

burada resimde gösterdiğin ahşap takımda çok güzell

ımm anladım canım bu bi örnekti tarz olarak gösterdim mobilyaları. mesela bu terz ahşap takımı alsam koltukları nasıl seçmeliyim

SULE34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
367
0
genel olarak spor istiyorum aslında ama bu yemek takımını alırken hiç düşünmedim mobilyaları nasıl alırım diye.. aslında bir şey almaya bakmaya gittiğimde kitleniyorum ne istediğimi alcağımı bilmiyorum ... e ben şimdi spor bi salon yaparsam bunlar içinde çirkin mi olur diye düşünmeden edemiyorum :26:

yok canım niye olsun ben salonu spor mu yapacaksın derken yemek odası için demitim . yani mobilya uyumun olursa yemek takımında çok büyük sorun olmaz bence belki masa örtünü farklı bir model alırsın sorun çözülür :)))

Genel olarak düşünürsen oyemek takımlarıyla ilk yemek odası süper uyumlu ama salon böyle olmayacaksa 2. yemek odasını al derim aksesuar örtü vs uyumu ile arayı kapatırsın :)))

betbetbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
114
0
tabak canagı rengıne gore mobılya rengıne karar verılmez bence.mobılyayı mı degıstırmek kolay catal bıcak tabagı mı oyle dusunun.
haklısın annem de öyle diyo. ya ben böyle alışverişe gittiğim zaman bişey bakarken hemen karar vermek zorunda gibi hissediyorum kendimi. ya da ne istediğiimi unutuyorum bilemiyorum bi garip oluyo :)

canım bence siyah beyaz mobılya alma cunku artık herkes sıyah beyaz alıyo.evler showroom magazası gıbı yani.yakında modasıda gecer zaten.spor olsun dıosan farklı renklerde spor mobılyalarda var onlardan tercıh et bence.

haklısın... peki ilk paylaştığım mobilyayla spor koltuklar olur mu sence? :26:

kullanilmayannick

Bu LaFLaR BeNDeN....
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.054
0
haklısın annem de öyle diyo. ya ben böyle alışverişe gittiğim zaman bişey bakarken hemen karar vermek zorunda gibi hissediyorum kendimi. ya da ne istediğiimi unutuyorum bilemiyorum bi garip oluyo :)

haklısın... peki ilk paylaştığım mobilyayla spor koltuklar olur mu sence? :26:

tatlım ben acık söylıyım ılk ahsap olan mobılyaları pek begenmedim.zaten spor koltuklarla olmaz gıbı sanki:26:
tepe home a baktınmı orda hem sporla hem klasıkle kullanılacak mobılyalar var fıyatlarıda çok ucuk degıl.klasıkle sporu cok rahat kombinleyebılırsın.dogru parcaları bulmak önemli inşallah gonlune gore bulursun canım

betbetbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
114
0
tatlım ben acık söylıyım ılk ahsap olan mobılyaları pek begenmedim.zaten spor koltuklarla olmaz gıbı sanki:26:
tepe home a baktınmı orda hem sporla hem klasıkle kullanılacak mobılyalar var fıyatlarıda çok ucuk degıl.klasıkle sporu cok rahat kombinleyebılırsın.dogru parcaları bulmak önemli inşallah gonlune gore bulursun canım

bakmadım canım en kısa sürede bakıcam çok teşekkür ederim ilgine

kullanilmayannick

Bu LaFLaR BeNDeN....
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.054
0
$gold-yemek-odasi.jpg
sporla kombınlıceksen bu renkler daha uygun bence bırıncısıne gore canım.