kafam karıştı,bir cevap verin yaww...

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
3.377
26
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı arkadaşlar şuan 31.4 günlük hamileyim,dogum iznine ayrılmam için 32 hafta dolmuş olmalı ya,yani ben 32.0 oldugum gün yani 3 gün sonra mı alabiliyorum bu izni yoksa 32.6 da mı?

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı arkadaşlar şuan 31.4 günlük hamileyim,dogum iznine ayrılmam için 32 hafta dolmuş olmalı ya,yani ben 32.0 oldugum gün yani 3 gün sonra mı alabiliyorum bu izni yoksa 32.6 da mı?

merhaba canım sen 31+4 sün yani 3 gün sonra tam 32 haftayı doldurmuş olacaksın o zaman izin alacaksın yani 28.02 perşembe günü izne ayrılmış olman gerekiyor hayırlı doğumlar a.s.

merhaba canım sen 31+4 sün yani 3 gün sonra tam 32 haftayı doldurmuş olacaksın o zaman izin alacaksın yani 28.02 perşembe günü izne ayrılmış olman gerekiyor Allah kurtarsın canım sevgilera.s.

benım bıldıgım 31+0 ken 32 haftalık saylıyo bebek zaten ozamn ızne ayrılınıyo

X