kafam karıştı :S

seabeel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
90
0
49
arkadaşlar günaydın öncelikle...

benim adet tarihim 30 eylül.(düzenli görmeme karşılık ilk defa olacak bu ay 4 gün geç geldi...)
6 gün sürer regl kanamam,buraya kadar herşey normal...şimdi nerdeyse bir haftadır mide bulantım var yataktan kalktığımda oluyor gün içinde ara ara devam ediyor gece tekrar başlıyor...kokular rahatsız ediyor beni sanki her yerde kokuyor gibi geliyor.
genelde regl zamanı göğüslerim filan acımaz benim ama 3-4 gündür göğüslerimde sızlama var...akıntım çok öyleki gün içinde çamaşır değiştirdiğim olmaya başladı,bu günde dayanılmaz kasık ağrım var ve bacağım çekiliyor sanki...sifonu çekerken dikkat ettim kepek gibi iri taneler var idrarımda...şimdi 16sında yumurta çatlayacak hesaplamalara göre,bu tarz belirtiler oldumu sizde bu zamanlarda,çünkü benim ilk kez oluyor böylesi bir şey...yada bahardan değişiklikmi yaşıyorum yoksa kist felan yaparmı bu tip rahatsızlıkları...

yardımcı olursanız çok sevinicem!

Son düzenleme:
seabeel anlattıgın hersey hamılelık belırtılerıne uyuyo..ama ben adet tarıhını anlamadım adet tarıhım 30 ekımdı 4 gun gec geldı..6 gun surdu..sanırım 30 eylul demek ıstedın 4 eylulde hastalandın 6 gun surdu eger boyleyse bu kadar kısa surede bu yazdıgın belırtıler olmaz gebelıgın olusması ıcın 8 gun lazım belırtılerın ılıskıden en erken 1 hafta sonra baslar..yanlıs bılgılendırmek ıstemem ınsallah hamılesındır..dogru tarıhler yazarsan daha ıyı anlasılır

seabeel anlattıgın hersey hamılelık belırtılerıne uyuyo..ama ben adet tarıhını anlamadım adet tarıhım 30 ekımdı 4 gun gec geldı..6 gun surdu..sanırım 30 eylul demek ıstedın 4 eylulde hastalandın 6 gun surdu eger boyleyse bu kadar kısa surede bu yazdıgın belırtıler olmaz gebelıgın olusması ıcın 8 gun lazım belırtılerın ılıskıden en erken 1 hafta sonra baslar..yanlıs bılgılendırmek ıstemem ınsallah hamılesındır..dogru tarıhler yazarsan daha ıyı anlasılır

cevap verdiğin için saol canım işteyim ve kaçak giriyorum...a.s
evet yanlış yazmışım adet tarihimi düzelttim şimdi,işin tuhaf yanı bulantım başladı, yine,yani hamile olmam imkansız ama bu belirtiler ne kafam karıştı inan...
oturup kalkmakta zorlanıyorum kasıklarım yüzünden,yarına randevu aldım hastaneden aklıma ne geliyor biliyormusun hani adet olduysam bile hamile de olabilirmiyim acaba...şimdi iş arkadaşım bahsetti bir tanıdığı 4 ay boyunca baya baya adet görmüş :uhm:
merak ettiğim bir şeyde,kist olduğunda da bu tarz belirtilerlemi kendini açığa çıkarıyor rahatsızlık?

cok ozel olcak belkı ama yazmak zorunda degılsın aklından gecır yeter esınle en son ne zaman ılıskıye gırdın sen bılıyosun..daha once gogus agrısı vs yazdıgın belırtıler daha once oldumu..kıst olcagını zannetmıyorum..sen sımdı en son 30 eyluldemı adet gordun..eger 30 eylulde gorduysen ve adetten sonra bırlıkte olduysanız..hamıle de olabılırsın

sevgili NPSL,
ilgine çok teşekkürler saol canım...
rica ederim,sorduğun soru özel değil tabiki,ona bakarsan bende özelimi açmış oluyorum zaten :)

evet birlikte olduk ama gebelik oluşması açısından çok zor,heleki bu kadar erken belirti olması için...
bu gün doktora çıktım durumu izah ettim şimdilik kan ve idrar tahlili verdim yarın alıcam sonuçları...
doktorda, hani herşey mümkün bu tıp dünyasında dedi,geçen aydan geç döllenme oluşmuştur üzerine regl olabilirsin ve etkiler bu aya yansıyabilir gibi bir açıklama yaptı ama önemli olan yarınki sonucun neticesi bakalım...
herşeyin hayırlısı

doktorun dogru soylemıs hersey olabılır ben gec dollenmeyle hamıle kaldım son adet tarıhım 1 agustos 31 agustosta beraber olduk ve ben hamıle kaldım..adet gunlerının son gunlerınde bıle kalan bılıyorum..kız ya da erkek cocukmuydu emın degılım ama ıkısınden bırı hormonları bıden yukseltıp belırtılerın erken baslamasına neden oldugu bılımsel bı gercek...ınsallah hamılesındır ..ıyı haberlerını beklıyorum yoksada uzulme.bı gun mutlaka olur..merakla beklıyorum sevgıler

bu arada hemserıyız dogma buyume ızmırlıyım ben ama ıstanbulda yasıyorum

seabeel bana kalırsa sen hamilesin geç döllenmede olmuş olabilir Allah gönlüne göre versin canım çok merak ettim sonuçlarını alınca mutlaka yaz..hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşlh...

bu arada hemserıyız dogma buyume ızmırlıyım ben ama ıstanbulda yasıyorum

saol canım yaa...çok rahatlattın beni nasip kısmet olacağı varsa geç döllenmeylede olur herşey allahın yazgısı...hakkımdada hayırlısı arkadaşım
bu arada izmirlisin demek,
ee güzel hatunsundur kesin...
((azıcık havamız olsun ama dimi...zemuszemus))

seabeel bana kalırsa sen hamilesin geç döllenmede olmuş olabilir Allah gönlüne göre versin canım çok merak ettim sonuçlarını alınca mutlaka yaz..hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşlh...

bilemiyorum canım,öğleden sonra iki gibi öğrenicem sonucu...
aslında hiç ümidim yok hemde hiç,ama allahın hikmetinden sual olmazmış,sonucu yazarım canım ilk işim o olacak... a.s

NPSL ve danya...
biraz evvel sonucumu öğrendim idrar testi negatif,kan testide 3,78...

doktorla konuştum yarın tekrar kan testi vericekmişim yükselip yükselmediğine bakacakmış cumaya diğer sonuçla birlikte muayenehanesine gidicem kontrol edicekmiş,
harbiden kafam allak bullak oldu,hayırlısı diyorum herşeyin hayırlısı...

bu arada hiç birşey düşünmemeye gayret ediyorum kızlar umutlanmak istemiyorum çünkü...işlerim yoğun kafamı onlarla meşkül ediyorum...
(buarada herşeyin hayırlı olanını nasip et demekten başka durum yok şuan)

Son düzenleme:
seabeel hakkında hayırlısı olsun..negatıf cıksa bıle uzulme adet gunune daha var calısmala devam..bu ay olmazsa obur ay ben nısan dan berı beklıyorum ..vardır bı zamanı haberlerını beklıyorum guzel hemserım sevgıler

derin 26 ... 3.78 gebelık yok gıbı, ama suphe varsa ılerleyen gunlerde deger yukselebılırde normalde 5 ustu gebelık sayılıyo..

X