Kafamda deli sorular

Ha bi saniye şimdi.
Dediginize göre bahsettiğiniz yöntemle benim eşim onu gerçek anlamda takip etmediği halde takip etmesini mi sağlıyor.
Yani adam ben kimleri takip ediyorum diye birgün listesine baksa bu kadın kim ya ben tanimiyorum bu kadını der mi.
Kusura bakmayın ilkokul seviyesinde soruyorum ama gerçekten hayatımda sosyal medya yok o sebepten.

ben kendi hesabımda gördüm, oluyor yani bunlar.
kadının çok takipçisi var mıydı ? benim gördüklerim 1000 üzeri takipçisi olan hesaplardı çünkü .

Mesele eşinin kadını takip etmesinden ziyade, konu sahibi bunu fark edince hesabın bir anda buhar olması. Ayrıca alakasız kişileri iradesi dışı takip eden kişiler bunu fark edince takipten çıkıyor

kadının takipçisi çok muydu acaba ?
yada kadının profili açık mıydı ?
yani o normal bir profil adıyla açılmış bot hesap da olabilir.
instagram algoritmaları ve takipçi sayısı için dönen saçma sapan işler oluyor.
o yüzden illa şöyledir böyledir diyemedim.
bot hesap farkedilip instagram da kaldırmış olabilir.

Soyle soyleyim sık sifre degistiriryorum takip ettigim kisiler bazen artiyor ve tanimadigim gereksiz seylere donusuyor o duruma dusmus olabilir
Bu tur hesaplari bazen donduruyorlar sonra bir bakiyorsunuz takipci sayimiz artmis kontrol edince cikiyor

Bu arada eşimin instagram sifresini filan bilmiyorum.
Esim Profiline evli yazmış. Ve bir çok ortak arkadasimiz var listesinde. Yani ben arkafas listesini gormesemde arkadaşlarım gorur soyler diye dusunmedi mi acaba
Kimse kimsenin arkadaslarini inceleyip aralarında birsey mi var diye düşünmez instagramda.

ben kendi hesabımda gördüm, oluyor yani bunlar.
kadının çok takipçisi var mıydı ? benim gördüklerim 1000 üzeri takipçisi olan hesaplardı çünkü .
Takipçi sayısı 700e yakın ama kadinin takip ettigi insanlar 200 bile değil.
Birde aynı soyisimde erkek var. Profil mesajlarina kalpli emojili bir tarih yazmışlar ikisinin de tarih aynı. Soyisimse eğer kullandıkları o da aynı. Birde misal ikisi de ortak sayı kullanmışlar kullanıcı isimlerinin yanına.
Şöyle örnek vereyim diyelim ki kadının ismi cicekbocek -18
Adamın ki
Aribocek50- 18 gibi

Birde aynı soyisimde erkek var. Profil mesajlarina kalpli emojili bir tarih yazmışlar ikisinin de tarih aynı. Soyisimse eğer kullandıkları o da aynı. Birde misal ikisi de ortak sayı kullanmışlar kullanıcı isimlerinin yanına.
Adamın ki
Aribocek50- 18 gibi
O kadar detayli bende anlamam ama simdilik arastirmayin derim o profil bir sure acilmaz takipte kalin ama ara ara bakin

Adamın ki
Aribocek50- 18 gibi

adamda eşinizin takip ettiklerinde var mı ?

kadının takipçisi çok muydu acaba ?
yada kadının profili açık mıydı ?
yani o normal bir profil adıyla açılmış bot hesap da olabilir.
instagram algoritmaları ve takipçi sayısı için dönen saçma sapan işler oluyor.
o yüzden illa şöyledir böyledir diyemedim.
bot hesap farkedilip instagram da kaldırmış olabilir.
Profili kapalıydı. Gizli hesapti kadını 700 kişi takip ediyordu kadın ise 200 kişi filan.

Kadın esimi takip etmiyor günahını almyayim. Eşim kadini takip ediyordu.
Ben istek attıktan sonra kadın buhar oldu uçtu. Kim arama butonunda aratirisa aratsin artık çıkmıyor.
Ha birde ben kadına istek atınca aradan 1 2 geçti bana bir kadin bir erkek kullanıcı istek attı ama ikisinide tanimadigim için ben istekleri sildim.
Acaba kadın o hesabinj aktif kullanmiyordu da bana istek atanlardan biri de oydu farklı bir hesabi mi vardı.
Yoksa o kadın La hiç alakasi yokmuydu acaba o isteklerin
Benim aklima da sey geldi esinizin fake hesabi olablrmi kadin ismiyle?

X