Kafasi karışık

Melisnur

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
221
109
35
şimdi arkadaşlar bilen birinden fikir istiyorum bakin benim son adet tarifim 29 ocakta basladi 1 subatta bitti. Simdik korunmasiz olarak subatin 2,9,12,23, ve 27 sinde iliskiye girdik. Ve ben adet olmuyorum ama testler negatif son iliskimde hamile kalma olasiligim varmi varsa ne zaman testte cikar ?

Son düzenleme:
şimdi arkadaşlar bilen birinden fikir istiyorum bakin benim son adet tarifim 39 ocakta basladi 1 subatta bitti. Simdik korunmasiz olarak subatin 2,9,12,23, ve 27 sinde iliskiye girdik. Ve ben adet olmuyorum ama testler negatif son iliskimde hamile kalma olasiligim varmi varsa ne zaman testte cikar ?
Ne testi yaptın idarmı kanmı?

Kan ve negatif ama iliski sonrasi gebelikte olabiliyor adet gorunmuyor yani mesela subatin 27 sinde hamile kaldiysam suan daha 1 haftalik falan sokturucu kullanmak istemiyorum biraz daha bekliyim mi :KK43:
Tabiki gec yumurtalama olmus olabilir bence bekle. Cünkü bazen gec bazen erken olabiliyor

Tabiki gec yumurtalama olmus olabilir bence bekle. Cünkü bazen gec bazen erken olabiliyor
Aslinda bugun tam.12 gundur adet olmuyorum ama iste insanda umutlaniyor ya adet ol.amdan bir hafta once hamile kaldiysam ve o yuzden adetim geciktiyse en az 3 haftalik olunca landa 5 haftalik olunca idrarda cikiyormus ozaman olasilik devam ediyor yani

Aslinda bugun tam.12 gundur adet olmuyorum ama iste insanda umutlaniyor ya adet ol.amdan bir hafta once hamile kaldiysam ve o yuzden adetim geciktiyse en az 3 haftalik olunca landa 5 haftalik olunca idrarda cikiyormus ozaman olasilik devam ediyor yani
Bence bekle bir hafta daha doktora git gelmezse adetin

Hakkinizda hayirlisi olsun cok takma olacak elbet
Canim aslinda acikcasi bebek istemiyordum kizim var allah omrunu uzun etsin ama bu gecikmede esim ve annesi cok heveslendi onlarin gozlerindeki ışık da beni duygulandırdı oyuzden tekrar anne olmak istiyorum.

Canim aslinda acikcasi bebek istemiyordum kizim var allah omrunu uzun etsin ama bu gecikmede esim ve annesi cok heveslendi onlarin gozlerindeki ışık da beni duygulandırdı oyuzden tekrar anne olmak istiyorum.
Anladm canm allah bagislasin
Hakkinizda hayirlisi olur insallah biliyorum onu benfefe cok sevinmisti ailem 1 ay önce ama düsük yaptm allah 4 hafta sonra hemen yine verdi cok sükür insallah bu sefer kucagima almak nasip olur

Anladm canm allah bagislasin
Hakkinizda hayirlisi olur insallah biliyorum onu benfefe cok sevinmisti ailem 1 ay önce ama düsük yaptm allah 4 hafta sonra hemen yine verdi cok sükür insallah bu sefer kucagima almak nasip olur
Allah hayirlisiyla buyutmeyi nasip etsin yavrunu canim.

X