Kafay yiyeceim:(

koalaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
284
4
evlendiğimden beri işsizim arkadaşlar biliyorum benim gibi bir sürü arkadaş var ama en azından buraya yazıp içimi dökeyim dedim.
evlendikten sonra takılan altınları bozdurup çoğu borçlarımızı ödedik eşimin ailesi heray 300-400 ytl para gönderdi ve 1 yılda 3 kere taşındık en son antalyaya geldik.ailemin yanına çünkü antalyada yaşamak istiyodu eşimde.işsiz kalmasın diye eşimin firması ordan oraya gönderdi durdu.yenide evliydik bu zmanda işte kolay bulunmuyodu.neyse biz kredi çektik 2000 ytl şimdi 200 er ytl onu ödüyoruz.500 ev kirası eşimin maaşı 1000 ytl fauralar 200 ytlyi buluyo bize kalan para 100 ytl oda yetmiyo ay sonuna kadar kredi kartına yükleniyoruz haliyle
artık eşim babasıda benden bu kdaar dedi oda para göndermiyo
iş görüşmelerine gidiyorum ama yok yok yok
herşey güzel geçiyo ne arayan var ne soran
ben arıyorum başka birisini aldık diyolar of yaaa sıkıldım artık
sabah kalk tv izle akşama kadar sonra eşin gelsin işten yemek ye yat 1 yıldır hayatım böyle ve artık evde oturmaktan eşime sarıyorum hergün hergün kavga ediyoruz
çıkıp gezmek bana cazip gelmiyo anneme gidiyorum ama yinede insanın kafası dağılmıyo
böyle işte yaaa :gitme:

Çok üzüldüm cnm senin için ama umudunu kaybetme nereden ne mezunusun? herşey güzel geçmesine rağmen neden işe almamalarını anlamadmm..

sdü muhasebe mezunuyum açıköğretim 3. sınıf öğrencisiyim
bide ben çözsem neden işe almadıklarını hiç sorunum kalmıcak ama

Dün burada bir link vardı o link gitmiş tekrar alma şansımız var mı? Bir de bu siteyle ilgili bilgisi olan arkadaş özelden bilgi verebilir mi acaba?

cok uzuldum bende muh mezunuyum lıseden acıkogretım benımde 3 olcak sanırım ama sunu dıyebılırım muh mezunu olarak dogru dururst ıs yok buyuk marketlere gıyım mag basvuru yap oralarda kasıyerlık satıs danısmanı gıbı ısler bulabılırsın antalya buyuk yer sonucta ama muh dıye beklersen bılemıyorum bende bıktım kasıyerlık falan cıktım ıssızım ama ben bekarım parasız kalıyorum cok harcımı nasıl yatırıcam dusunuyorum kı sen bıde evlısın zor ama cozum bulunur elbet esınde mıı ıssız

kıyamam üzülme bende muhendisim ben de işsizim ve antalyadayım, zaten antalyada iş yok, bide herkes tanıdıgını alıyor, canını sıkma , belki bi iş çıkar bize ,herşeyin hayırlısı canım

X