KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM ARTIK !

Öncelikle inşallah tez elden kurtulursunuz

sonrasında ise adalet mezunuydunuz galiba bunun verdiği ben bilirim özgüveni ile avukata avukatçılık taslamışsınız gibi duruyor ( o da kendisinin bildiğini iddia ediyor muhtemelen tavrınızdan sıkılmıştır), en olmadı avukatınızı azledersiniz , hakkınızda hayırlısı olsun

Öncelikle inşallah tez elden kurtulursunuz

sonrasında ise adalet mezunuydunuz galiba bunun verdiği ben bilirim özgüveni ile avukata avukatçılık taslamışsınız gibi duruyor ( o da kendisinin bildiğini iddia ediyor muhtemelen tavrınızdan sıkılmıştır), en olmadı avukatınızı azledersiniz , hakkınızda hayırlısı olsun
Avukatçılık tasladığım falan yok. Adalet okumam ile alakası yok. Ben bir şeyleri araştırmayı öğrenmeyi severim.Ki bildiğim de yanlış değil zaten.Bunu benim değilde avukatımın düşünmesi gerekti değil mi ? İlanen tebligat diye bir şey olmasına rağmen, ısrarla tebligat eline geçmeden mahkeme gün veremez demesi normal mi ? Ayrıca adli yardım avukatı olduğu için ilgilenmiyor. Ben mesaj bile atmıyorum ki çok gerekli olmadığı sürece, sık boğaz etmemek için... Her mesajımda da rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın diye başlıyorum, her müvekkil benim gibi olsa keşke.Ayrıca teşekkür ederim.

X