Saç Kesim Şekilleri Kahkül pişmanlık mıdır?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Saricik3

Omg!!!
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2017
3.989
6.175
33
Kendimden biraz bahsediyim
Saçlarım açık küllü kumral renginde
Omuzlarımda
Şu modeli çok beğendim ama pişman olur muyum kahkül kullanışsız mı

Bu modellerden hangisi?

Eklentiler

• o0lp6-4.png
    o0lp6-4.png
    185,4 KB · Görüntüleme: 466
  • o0lp6-3.png
    o0lp6-3.png
    185,4 KB · Görüntüleme: 488
Son düzenleme:
Birde kahkülün altından kısa kısa tüyler çıkıyor diyolar doğru mu
Daha önce hiç kahkül kullanmadıgım için bilmiyorum :KK64:

Kullanışsız değil ama herkese de yakışmaz. Bende yaptırmayı düşünüyorum ama düzgün yapabilecek yer bulmak lazım diğer türlü pişmanlıktır! İstediğim modeli yapabilen olur mu diye çok tereddütte kalıyorum. Nerdeyse 1 aydır düşünüyorum yaptırsam mı diye :)
Aslında yapabilen olduğunda çok kullanışlı oluyor. Saç toplarken özellikle çok sevimli bir görüntü oluyor :KK48:

Kullanışsız değil ama herkese de yakışmaz. Bende yaptırmayı düşünüyorum ama düzgün yapabilecek yer bulmak lazım diğer türlü pişmanlıktır! İstediğim modeli yapabilen olur mu diye çok tereddütte kalıyorum. Nerdeyse 1 aydır düşünüyorum yaptırsam mı diye :)
Aslında yapabilen olduğunda çok kullanışlı oluyor. Saç toplarken özellikle çok sevimli bir görüntü oluyor :KK48:
Birde öndeki saçlarım çok kırık aslında iyi de olur ama daralır mıyım saçlarımı geriye atmak ister niyim diye düşünüyorum :)
Kaşlarımdan biraz yukarda mı kestirsem yoksa daha mı uzun olsa
Kendi Saçlarım da kısa omuzlarımda beraber uzarlar sag tarafımla sol tarafımın uzunlugu eşit değil onu da düzelttiricem o zaman biraz daha kısalıcak
Burda saçımın fotosu var https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/sac-uzatma-gunlugum.1040587/

Birde öndeki saçlarım çok kırık aslında iyi de olur ama daralır mıyım saçlarımı geriye atmak ister niyim diye düşünüyorum :)
Kaşlarımdan biraz yukarda mı kestirsem yoksa daha mı uzun olsa
Kendi Saçlarım da kısa omuzlarımda beraber uzarlar sag tarafımla sol tarafımın uzunlugu eşit değil onu da düzelttiricem o zaman biraz daha kısalıcak
Burda saçımın fotosu var https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/sac-uzatma-gunlugum.1040587/

Kahkül çok çabuk uzuyor zaten :) kaşlarının hizasında olsun. Yüz tipin nasıl? O çok önemli küçük bir yüzün varsa çok yakışır..

Kahkül çok çabuk uzuyor zaten :) kaşlarının hizasında olsun. Yüz tipin nasıl? O çok önemli küçük bir yüzün varsa çok yakışır..
Oval ve küçük evet ayy tamam kesin kestiricem bugun fotograf atarım etiketlerim sizi de :)
Peki şuan saç uzatıyorum sağ tarafımla sol tarafım eşit değil onu da düzelttiriyim mi sizce çok kısa yaparlar mı yoksa

Oval ve küçük evet ayy tamam kesin kestiricem bugun fotograf atarım etiketlerim sizi de :)
Peki şuan saç uzatıyorum sağ tarafımla sol tarafım eşit değil onu da düzelttiriyim mi sizce çok kısa yaparlar mı yoksa

Düzelttirmelisin bence daha sağlıklı uzar. Çok az almalarını söyle
umarım beğenir ve kullanırsın :) bende yaptırırım yakında :))

Canım yeni modelin çok yakıştı bence.zaten kehkül çok hızlı uzuyo ben kehkül kullanmıştım.çok hızlı uzuyor.kehkülünün tadını çıkar düzleştiricinle modeller dene.ben öyle yapardım çok zevkli oluyo.:KK68:
Teşekkür ederim canım evet bende beğendim herkes beğendi bazen düz kullanıyorum bazen yandan ayırıyorum tokayla da tutturabiliyorum hiç pişman değilim hatta uzadığında yine kahküllerimi kısalttırıcam :KK37:

Pismanliktir. Yuzum kucuk zaten ne akla kestirdim bilmiyorum öyle kuaforde birden "Ay bana da bir kahkul kesin." dedim. Cocukluktan beri icimde kalmis. Ama kesti ya kiz elim ayagim titredi o an. :KK53:
Kestirmeden once saclarimi yana atardim cok havali olurdum kesilince iyice 15 yaşa döndüm :ruh:
Begenen cok begendi birkac kisi de "Kendine bunu neden yaptin." dedi :KK70:
Saclariniz kabariksa hic bulasmayin zaten.
Benimkiler uzadi biraz ama hala onler kisa aynaya baktikca kendime sovuyorum:olamaz:
Sabah kalkinca kafam ananas gibi oluyor kahkuller havada dans ediyor :110:
Percem gibi duzelttiricem bakalim.

Pismanliktir. Yuzum kucuk zaten ne akla kestirdim bilmiyorum öyle kuaforde birden "Ay bana da bir kahkul kesin." dedim. Cocukluktan beri icimde kalmis. Ama kesti ya kiz elim ayagim titredi o an. :KK53:
Kestirmeden once saclarimi yana atardim cok havali olurdum kesilince iyice 15 yaşa döndüm :ruh:
Begenen cok begendi birkac kisi de "Kendine bunu neden yaptin." dedi :KK70:
Saclariniz kabariksa hic bulasmayin zaten.
Benimkiler uzadi biraz ama hala onler kisa aynaya baktikca kendime sovuyorum:olamaz:
Sabah kalkinca kafam ananas gibi oluyor kahkuller havada dans ediyor :110:
Percem gibi duzelttiricem bakalim.
Kestirdim maalesef ve aynı durumdayım yandan ayırmaya falan çalışıyorum
Daha da kestirmem asla
Hem rahat da edemedim gözümün önünde bi perde
Yaza kadar uzar umarım yazın çekilecek şey değil :110:

Kestirdim maalesef ve aynı durumdayım yandan ayırmaya falan çalışıyorum
Daha da kestirmem asla
Hem rahat da edemedim gözümün önünde bi perde
Yaza kadar uzar umarım yazın çekilecek şey değil :110:
Yaza kadar uzar dert etme :kahve:neyse bu da bize ders olsun:110:

X