Kahramanmaras///46

herkese merhaba!!!!
bende marasliyim ama hepiniz gibi gurbetteyim. aslinda su anda marasa en uzak olaniniz benim avustralyada yasiyorum. marasin herrrrrrrrrrrrseyini ozledim. en son 2 yil once gelmistim artik bir daha ne zaman gelirim bilmiyorum. ama burda maraslilarin oldugunu bilmek cok guzel.:teytey::teytey::teytey:

Selam kısslaarrr,

ben geldimm..bende k.maraslıyım..elbistan ilcesinden..GUL cnm afsin bize cok yakın..2 yıl kadar Afsınde yasadık..

bayramda gıdıyorum elbıstana...ailem orada yasıyor..ben istanbul dayım..

hemsolarrrrr.....yasasıınnn...

Pinar T

edeler ben adanalıyım ama marası cok sevıorum abım orda okudugı ıcın sureklı marasa gıttım adana dan baska nerde yasarsın deseler maras derım cok sıcak hos bır sehır

merhaba k.maraşımın güzel bayanları zeynep- mehtap-poliy-white angel ciyim senide unuturmuyuz sizleri burda gördüyüme çok sevindim vallahi busiteye üye olduğum zamanlar bitane bile maraşlı yoktu yav sıkılıyordum çok tandır girmiyordum siteye bende k.maraş afşinliyim sizler herhalde hep memlekette uzaklardasınız afşinin ufak bikasabasında yaşıyorum bundan sonra daha çok gireceyim busite ye kendinize iyi bakın salıcakla kalın hepinizi öpüyorum bye...
Bu siteye üye olan ilk maraşlı benim sanırım canım ama küçük bebişim olduğu için bütün forumları uzun zamandır dolaşamıyorum önceleri sıkı takipçisiydim kk nın şimdi her forumu gezmeye vaktim olmadığı için sizlerle tanışamadık sanırım

Vallahi Yazik Vilayetimisde Bu Siteyi Bu Formu Bilen Yokmi Acaba Cok Merak Ettim Vallahi Kimsecikler Yok Bacimmm

bende gelsim canım benim 2 yıl önce üye olduğumda 2 kişi vardık maraşlı ne güzel hemşerilerim artmış ben maraş elbistanlıyım ama başka şehirde yaşıyorum ama her fırsatta maraşa ve elbistana gidiyorum memleketimi çok seviyorum ya hepinizi öpüyorum hemşerilerim arada toplaşıp memleketi yadedelima.s.

bacılar ben de kahramanmaraşlıyım. merkez de oturuyorum. burda memleketlilerle karşılaşmak çooook güzel

Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

bende varım hemşehrilerim. k.maraşlıyım ama izmirde oturuyorum. memleketimi çoook özledim ya.

Merhabalar hem serilerim ben busiteye eskisikadar pek giremiyorum ama hemserilerimle konusmak sohbet etmeyi cok isterim msn xxxxxxxxxxxx forumlarda msn adresi vermek yasaktır.ekler seniz sevinirim

bende k.maraş elbistan danım hemşolar bende aranıza geldimmm sizleri yalnız bırakırmıyım hiç:KK70:

ben tarsusluyum ama maraşta yaşıyorum. afşinde. bende katılabilirim yanee kabul ederseniz :)

merhaba MARAŞLILAR ben yeni üye oldum merkezdenim bende ama maraşta oturmuyorum bir çoğunuzun olduğu gibi ama ben yılda 3 kere falan gidebiliyorum çok şükür

slm bende maraşlıyım çok güzel bi
şehrimiz var üstelik gün geçtikçe daha güzel oluyo bir çok eski bina yıkıldı yerine modern güzel şeyler yapıldı, hala da çalışmalar devam ediyor ..İnşallah herşey çok güzel olur..:nazar:

mrb krizantem_06 k.maraşımızın çerezlik tarhanası meşhur evet ama ilk defa tadanların pek memnun olmuyor dişiniz kırılır sert ekşi falan diolar ama alışıncada bırakamıyolar:KK66: sen umaraım tadarsın ...

slm aaakidişleerr bende SÜTÇÜ İMAM torunuyum,KAHRAMAN yöremin AFŞİN ilçesindenim.ama Antalya da yaşıyorum,tarhanayı,yemliği,:icecream: öslememe fırsat kalmıyo gönderiyolar ailam ve eşimin ailesi saolsunlarr,tüm hemşolarıma kucak dolusu sevgilerr,:teytey:

slm ben maraşa geleli 8 ay oldu eşimin işi nedeniyle geldik 4 sene burdayız ve çalışabileceğim bir işe ihtiyacım var ben ist. eczane kalfalığı yaptım kızım doğunca bırakmak zorunda kaldım şimdi büyüdü okula gidiyor yeniden çalışmak istiyorum burda geldiğimde başvurdum bir kaç yere ama olmadı eczane veya tuhafiye olabilir farketmez iş olsun yeter ama ecz ande severek çalıştım bu arada esentepe evlerinin orda oturuyorum ilgilendiğiniz için teşkler

X