Kahve ve Tarot Falı ..

Sizce Kahve Falı mı ? Yoksa Tarot mu ?

• Ankete Katılan
    15

patatessss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
553
291
26
Merhaba herkese iyi geceler ..
Fala inanıp inanmamak tamamen tercih meselesi olmakla birlikte doğruluk payı azımsanmayacak kadar çoktur .. fala ve astrolojiye inançlı biri olaraktan fal bakan ve baktıran biri olarak söylüyorum gerçekten hiç uykum yok ..
Yeni içtiğiniz kahveleriniz varsa ?
Veya sormak istediğiniz bir kaç soru varsa tarot kartları çekebilirim hem zaman geçmiş olur ? 🥰
Bir kaç bilgiye ihtiyacımız oluyor tarot için tabi tercih sizin sohbet etmiş oluruz hem 🙏🏻

Eklentiler

• BD031273-17FD-4A1A-886F-54254F5D4676.jpeg
    BD031273-17FD-4A1A-886F-54254F5D4676.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 127
İyi geceler... Nasıl oluyor nasıl bilgiler gerek?
İyi geceler isim soyisim çok önemli meselerde anne adı ve isim soyisim veya soracağınız kişinin gerekli oluyor onun adına kart çektiğiniz için yüz yüze olduğunuzda kartı siz çektiğiniz için gerek olmuyor 🍀

Falınızı beğendim, büyük oranda doğruydu, teşekkür ederim...
Çok teşekkür ederim kendimi bu alanda gelişmek istiyorum özellikle parapsikoloji alanında ve hocamızın söylediğini yaptım hiç tanımadığım görmediğim insanlara en doğruyu onlar söylermiş gerçekten bu alanda iyi yerlere gelmek istiyorum yorumunuz için çok teşekkür ederim 🙏🏻

Ama daha once baktirmadim beni yonlendirir misiniz lutfen 😊
Tabiki özelden yazarsanız yardımcı olurum zaten maddi bir çıkar gözetmiyorum şuan kesinlikle uykum kaçtı zaman geçsin sohbet olsun diyerekten birde yardımcı olabilirsem ne mutlu bana 🙏🏻

Çok teşekkür ederim kendimi bu alanda gelişmek istiyorum özellikle parapsikoloji alanında ve hocamızın söylediğini yaptım hiç tanımadığım görmediğim insanlara en doğruyu onlar söylermiş gerçekten bu alanda iyi yerlere gelmek istiyorum yorumunuz için çok teşekkür ederim 🙏🏻
Kirk yil düsünsem bu alanda iyimiyim diye denemek icin buraya yazmak aklima gelmezdi 😂
Zeki oldugun kesin

Kirk yil düsünsem bu alanda iyimiyim diye denemek icin buraya yazmak aklima gelmezdi 😂
Zeki oldugun kesin
Hayır bu alanda zaten iyiyim kendime güveniyorum tabiki baktığım arkadaşlara sorabilirsiniz asla ücret gibi bir şey söz konusu değil asıl işimiz enerjilerle ve hocamız bunu gördüğümüz insanlarda etkili olmasının önemli değil tanımadığımız görmediğimiz insanlar üzerinde denememiz gerektiğini söylediği için burda bir sürü tanımadığım insan mevcut sokaktan insan çevirecek halim yok kaldı ki falcı olduğumu iddia etmiyorum umarım yeterince açıklayıcı olmuştur kafanızda soru işareti kalıp yanlış anlaşılmak istemem asla ..

Hayır bu alanda zaten iyiyim kendime güveniyorum tabiki baktığım arkadaşlara sorabilirsiniz asla ücret gibi bir şey söz konusu değil asıl işimiz enerjilerle ve hocamız bunu gördüğümüz insanlarda etkili olmasının önemli değil tanımadığımız görmediğimiz insanlar üzerinde denememiz gerektiğini söylediği için burda bir sürü tanımadığım insan mevcut sokaktan insan çevirecek halim yok kaldı ki falcı olduğumu iddia etmiyorum umarım yeterince açıklayıcı olmuştur kafanızda soru işareti kalıp yanlış anlaşılmak istemem asla ..
Benim yorumum ticari ve elestiri anlaminda degildi. Falci olup olmamana bakmadim. Hocanin dedigini burada uygulama fikrini akillica buldum. Dedigin gibi sokaktan cevirmek olmazdi.

Benim yorumum ticari ve elestiri anlaminda degildi. Falci olup olmamana bakmadim. Hocanin dedigini burada uygulama fikrini akillica buldum. Dedigin gibi sokaktan cevirmek olmazdi.
O zaman kusura bakmayın yanlış anlaşılmaktan korktum sanırım gayette ekmeğini yiyorum çok şükür ama şuan öyle olumlu yorumlar alıyorum ki korkarak yazdım aslında buraya ama gerçekten her şey inançta bitiyormuş hislerim beni yanıltmadı hocama buranın şuan adresini attım yorumladı okuması İÇİN mesajlar gözükmeyeceğinden çok kısa sürede bitireceğim bu enerjiler konusunu sanırım 🥰 bu arada hayırlı sabahlar 🙏🏻

X