Kahve ve Tarot Falı ..

Sizce Kahve Falı mı ? Yoksa Tarot mu ?

• Ankete Katılan
    15
O zaman kusura bakmayın yanlış anlaşılmaktan korktum sanırım gayette ekmeğini yiyorum çok şükür ama şuan öyle olumlu yorumlar alıyorum ki korkarak yazdım aslında buraya ama gerçekten her şey inançta bitiyormuş hislerim beni yanıltmadı hocama buranın şuan adresini attım yorumladı okuması İÇİN mesajlar gözükmeyeceğinden çok kısa sürede bitireceğim bu enerjiler konusunu sanırım 🥰 bu arada hayırlı sabahlar 🙏🏻
Kusurluk bir konu yok. Ben bu konulara cok yabanciyim. Konuya degilde yaptigina baktim sadece bu yüzden yorumum yanlis anlasilmis olabilir. Sizede kolay gelsin. Hayirli sabahlar.

Canim yorunlarin icin cok tesekkur ederim.
Fali okurken cok korktum kotu bir seyler cikmadindan.maddi sikinti olsun o bir sekilde halledilir😊diger soylediklerin icin cok tesekkurler .

Canim yorunlarin icin cok tesekkur ederim.
Fali okurken cok korktum kotu bir seyler cikmadindan.maddi sikinti olsun o bir sekilde halledilir😊diger soylediklerin icin cok tesekkurler .
Ben teşekkür ederim inşallah yardımcı olabilmişimdir bence gayet güzeldi falın korkulacak hiç bir şey yok Allah’ın izniyle her şey güzel olur inşallah hayırlı sabahlar 🧿

Faliniz icin tesekkur ediyorum, hisleriniz kuvvetli.
umarim benim falimdan da memnun kalmissinizdir.
sevgiler 💐🌸
Çok teşekkür ederim umarım gittikçe iyi olacaktır 🙏🏻
bizim gibi sürekli uğraşsanız sizde çok daha ilerleme olacaktır emek edilen her şey güzeldir çok teşekkür ederim 🙏🏻

Merhaba herkese iyi geceler ..
Fala inanıp inanmamak tamamen tercih meselesi olmakla birlikte doğruluk payı azımsanmayacak kadar çoktur .. fala ve astrolojiye inançlı biri olaraktan fal bakan ve baktıran biri olarak söylüyorum gerçekten hiç uykum yok ..
Yeni içtiğiniz kahveleriniz varsa ?
Veya sormak istediğiniz bir kaç soru varsa tarot kartları çekebilirim hem zaman geçmiş olur ? 🥰
Bir kaç bilgiye ihtiyacımız oluyor tarot için tabi tercih sizin sohbet etmiş oluruz hem 🙏🏻

Şuan o kadar çok ihtiyacım var ki cevaplara. Müsait olduğunda bana da tarot bakar mısın?

Öncelikle görüp yazan herkese teşekkür ederim ama kendi danışanlarımda olduğundan dolayı hemen dönüş sağlamam mümkün değil anlayışınıza sığınıyorum 🙏🏻
evet eski instagram hesabımı soruyorsunuz malesef kurtaramadık ve 63.000 K hesabımız çalındı .. .... hesabından devam edeceğiz kısa sürede toparlarız inşallah her türlü sorunuzu forumun altına yada özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz 🙏🏻

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler isim soyisim çok önemli meselerde anne adı ve isim soyisim veya soracağınız kişinin gerekli oluyor onun adına kart çektiğiniz için yüz yüze olduğunuzda kartı siz çektiğiniz için gerek olmuyor 🍀
Kart fallarında isim hele hele soyismi lazım olayı çok yanlış. Soyismi hiç bir fal olayında lazım dgldir. İsim anne adı Doğum tarihi gibi bilgiler sadece ebced için gerekli olan bilgilerdir.
Burdan arkadaşlarada naçizane tavsiye herkese anne adınızı ve Doğum tahrinizi vermeyin. Kart fallarında buna ihtiyaç yoktur eğer kişi iyi bakıyorsa :KK66:

Fala inanıp inanmamak tamamen tercih meselesi olmakla birlikte doğruluk payı azımsanmayacak kadar çoktur .. fala ve astrolojiye inançlı biri olaraktan fal bakan ve baktıran biri olarak söylüyorum gerçekten hiç uykum yok ..
Veya sormak istediğiniz bir kaç soru varsa tarot kartları çekebilirim hem zaman geçmiş olur ? 🥰
Bir kaç bilgiye ihtiyacımız oluyor tarot için tabi tercih sizin sohbet etmiş oluruz hem 🙏🏻
tam size denk geldim şansıma hesabınız pasifledinı :KK43: bana mesaj atarmisiniz lytfen

Çok teşekkür ederim kendimi bu alanda gelişmek istiyorum özellikle parapsikoloji alanında ve hocamızın söylediğini yaptım hiç tanımadığım görmediğim insanlara en doğruyu onlar söylermiş gerçekten bu alanda iyi yerlere gelmek istiyorum yorumunuz için çok teşekkür ederim 🙏🏻
Hayırlı akşamlar bende tanımadığım insanların falına daha iyi bakabiliyorum tarot değilde fal da iyiyim 🙂 sende bana at yorum yapayım bnde geliştirmek istiyorum bu yönümü

Kahve falıma bakar mısınız?

X