Kahverengi akıntı

kubtrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
25
4
25
Merhaba arkadaşlar ben 8 gün önce adet oldum 4 gün sürdü ilk gün çamur gibi bir şey vardı bittikten 8 gün sonra kahverengi akıntım başladı gebelik belirtisi olabilir mi alt karın kasık ve bel ağrım oluyor ara ara

Bilmiyorum ama reglden 8 gün sonra gebelik belirtisi olmaz. Yani tıbben mümkün değil. Reglden sonra yumurtlama olacak ki bu NŞAda 14 gün sonra diye kabul edilir, yumurtlama günleri değerlendirilecek ve tutunma yerleşme derken bir sonraki regl döneminize yakın bir tarihte belirtileri olması gerekiyor. Reglden sonra yumurtlama gördünüz mü? Ovülasyon testi falan kullanıyorusunuz ?

Bilmiyorum ama reglden 8 gün sonra gebelik belirtisi olmaz. Yani tıbben mümkün değil. Reglden sonra yumurtlama olacak ki bu NŞAda 14 gün sonra diye kabul edilir, yumurtlama günleri değerlendirilecek ve tutunma yerleşme derken bir sonraki regl döneminize yakın bir tarihte belirtileri olması gerekiyor. Reglden sonra yumurtlama gördünüz mü? Ovülasyon testi falan kullanıyorusunuz ?
Teşekkürler Hayır kullanmıyorum

Yumurtlama öncesinde olabilir mi acaba

Bu sabah gördüm akıntıyı değerlendirmek lazım o zaman
Evet bu gün ve devamındaki üç günü degerlendirmeniz gerekiyor. Tabi eşinizde sprem sorunu yoksa. Varsa da birer gün arayla yine üç günü olacak şekilde değerlendirin mutlaka. Umarım gebelikle sonuçlanır 🌱

X