Kahverengi akıntı

mrstroisy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
356
88
26
Hanımlar merhaba 1 haftadır kahverengi akıntı yaşıyorum ama ped doldurmayacak kadar sadece sildiğimde geliyor ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. Yerleşme kanaması mı acaba diye düşünüp gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Adet desem adet değil çünkü ağrım da yok. Pcosluyum onunla mı alakalı anlamadım bilgisi klan var mı ya da daha önce yaşayan böyle bir şey?

2018 yılında benim 15 gün böyle oldu. doktora gittim takip eden reglimin 3.günü 5mm kist ve pcos olduğunu öğrendim. genelde kist sebebiyle oluyor böyle uzun süreli kahverengi alıntılar

2018 yılında benim 15 gün böyle oldu. doktora gittim takip eden reglimin 3.günü 5mm kist ve pcos olduğunu öğrendim. genelde kist sebebiyle oluyor böyle uzun süreli kahverengi alıntılar
Teşekkür ediyorum geçen ay gittiğimde sadece pcosum vardı kistim yoktu demek ki oluşmuş bir ay içinde 😞

Teşekkür ediyorum geçen ay gittiğimde sadece pcosum vardı kistim yoktu demek ki oluşmuş bir ay içinde 😞
pcosta kist büyümeleri çok yaygın maalesef ama %90’ı kanamayla atılıyor. atılmaz ve büyümeye devam ederse doktorunuz zaten ilaç başlayacaktır.

X