Kahverengi kanama ve hamilelil

opeliha

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2011
19
4
Merhaba, 17 ocakta regl oldum. 13 şubatta normalde adetim başlamalıydı o gün başladı kanamam kahverengiydi. Normalde böyle başlayıp ertesi gün normale dönerdi ama dönmedi salı çarşamba böyle devam edince perşembeye randevu aldım doktora gittim muayene etti reglin başlamış arada olur böyle diyip hormonlara baktı. Beta hcg 470 çıktı cuma gittim hamilesin dedi ilaç verdi duphaston diye sabah akşam iç dedi. Ctesi yine kan verdim betahcg 828 oldu Ptesi de 1700lerde oldu doktor kese göremedi. Çarşamba gel bakalım eğer kese yoksa sağlıksız gebeliktir dedi. Kanamam daha bugün bitti. Daha önceden de böyle kanamam oldu ve sonrasında 12. Haftada bebekte anomali olduğu için karnımda öldü yine öyle olmasından çok korkuyorum bunu yaşayanlar var mı aranızda??

Canım tecrübem yok gebelik geçirmedim ama herkesin gebeliği farklı burda biri dış gebelik dicek moralın bozulacak bakarsın haftaya belki kese görünür kaç haftalıksın acaba ?

Sen de hiç kese görmedin dilerse bunu görürler yani HCG değerin düşüktür Belli bir zaman sonra kese görünür Önemli olan kesenin içinde bebeğin görünmesi yok denilen kesenin görülmesi bunlar yoksa zaten boş gebelik olarak adlandırıyorlar onu sonlandırıyorlar yani sen biraz daha bekle derim Yani çünkü kese görünür

X