Kese etrafında kanama

Floydblack

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
942
369
Merhaba kızlar tüp bebek ile hamile kaldım carsamba gunu kontrolum vardı 6+6 haftalık dedi kalp atısını duydum( transfere göre 6+3 olmalıydım) persembe günü aksamı şiddetli karın agrısı yasadım biraz dinleneyim gecer derken birden kan bosaldı apar topar fakulte hastanesine gittim kendi doktorum özelde oldugu için oraya yonlendirdi baska bir doktor baktı bebek iyi kalbi atıyor 6+3 günlük dedi nasıl olur dün böyle ölcüldü dedim değişir biraz sonra ölceyim 6+4 cıkar dedi neyse buna cok takılmadım kanamam olunca o kadar ahladım ki kese etrafında 1.43 mm kanama alanı oluşmus minimal dedi doktor yinede ger ihtimale karsı hastanede yatırdı ertesi gün cıkıp kendi doktoruma gittim baktı dinleneceksin dedi bu arada kahverengiye döndü akıntım böyle bir şey yasayan varmı normal olabilir gebeliklerde dediler ama ben cok korkuyorum

Benım arkadasımda kanama yasadı. Doktoru duphaston verdi bir kaç günde dinlendi sonra düzeldi endişe etmeyin insallah düzelirsiniz🍀

Merhaba kızlar tüp bebek ile hamile kaldım carsamba gunu kontrolum vardı 6+6 haftalık dedi kalp atısını duydum( transfere göre 6+3 olmalıydım) persembe günü aksamı şiddetli karın agrısı yasadım biraz dinleneyim gecer derken birden kan bosaldı apar topar fakulte hastanesine gittim kendi doktorum özelde oldugu için oraya yonlendirdi baska bir doktor baktı bebek iyi kalbi atıyor 6+3 günlük dedi nasıl olur dün böyle ölcüldü dedim değişir biraz sonra ölceyim 6+4 cıkar dedi neyse buna cok takılmadım kanamam olunca o kadar ahladım ki kese etrafında 1.43 mm kanama alanı oluşmus minimal dedi doktor yinede ger ihtimale karsı hastanede yatırdı ertesi gün cıkıp kendi doktoruma gittim baktı dinleneceksin dedi bu arada kahverengiye döndü akıntım böyle bir şey yasayan varmı normal olabilir gebeliklerde dediler ama ben cok korkuyorum
Düzelir merak etmeyin küçük bir kanama alanıymış dinlenin ilaçları ihmal etmeyin ve pozitif olun 🌸

Geçmiş olsun canım. Ben 13. Haftaya kadar sürekli kanamalarla geçirdim hamileliğimi. Üç kez filan yattım o sürede hastanede. Serum progestan falan veriliyordu takip yapılıyordu. Çok şükür 33 haftalık oldum. Eğer tüp bebekse çok sık oluyormuş dedi doktor. Ama dikkat et sürekli yat. Ben 28 haftadan sonra tam anlamıyla ayaklandim. Ha bu arada ben kanama yaşayınca kan sulandırıcı kesildi. Tekrardan geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım. Ben 13. Haftaya kadar sürekli kanamalarla geçirdim hamileliğimi. Üç kez filan yattım o sürede hastanede. Serum progestan falan veriliyordu takip yapılıyordu. Çok şükür 33 haftalık oldum. Eğer tüp bebekse çok sık oluyormuş dedi doktor. Ama dikkat et sürekli yat. Ben 28 haftadan sonra tam anlamıyla ayaklandim. Ha bu arada ben kanama yaşayınca kan sulandırıcı kesildi. Tekrardan geçmiş olsun
Tesekkur ederım canım benimde kan sulandırıcı kesildi bugun daha iyiyim inşallah sonu guzel olur

Bende aynıyım resmen regl oldum ben gece karın ağrısı ve bel ağrısıyla uyandım. Sabah doktora giderken bile o kadar umutsuzdum ki kesinlikle düştü demiştim doktor kontrol etti kese de bebek de duruyor ama 6 gün geride sorun olmaz dedi ama bekliyorum pazartesi randevum var inşallah güzel sonuçlar alırız bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız🥹

Merhaba benimde daha once kayiplarim oldugu icin testi gorur gormez hastaneye gittim 6 gun yattim cikacagim gun 5+1 de kese bile gorunmedi. 1 hafta sonra gel dedi 10 gun sonra gittim 6+4 de kese ve kalp atisini gorduk 5 haftalik dedi o an. Sonra 8 haftalikken bobrek agirsindan gittim. Bebek 7+2 gelisimi iyi ama hematom yani kucuk kanama alani var dedi. Geldigin iyi olmus dedi yine 5 gun kadar yattim serum bide duphaston ilaç kullandim 2 ay boyunca yeni bitirdim ilacimi. 13 haftallikken gittigimde kanama alani geçmis dedi. 15 haftalikken yine yattim çiktim benim durumum iyi ama onlem amacli her ay takip ediliyorum. Sanada tavsiye ederim

X