Kahverengi lekelenme var

nhl96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2020
177
60
28
Ben polikistik over hastasıyım. Adetlerim düzensiz. 41 döngüde adet oluyorum hesaplarıma göre yarın adet olmalıyım. Fakat 2 gündür kahverengi lekelenme var çok çok az sadece peçeteye sildiğimde geliyor daha önce böyle bir şey yaşamadım ve bugün hafif şekilde kasık ağrım var. Geceleri bacaklarımda ağrı oluyor İdrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce yerleşme kanaması mıdır bu

Aklımda aynı soru 😊 inşallah öyledir. Benimde yarın regl olmam gerekiyor bugün saat 11 gibi açık kahverengi bir leke geldi devamı da gelmedi. Benim reglim başladığı gibi çokça olur. 11 den beri bidaha da gelen giden olmadi

İnşallah hamileyizdir canım 😍 benim lekelenme de hiç durma olmuyor nokta dahi olsa geliyor :/

Bu durumu yaşayan yok mu :/
Canım benimde aynısı oluyor aradan zaman geçmiş ama sonucun neydi. Adete 4 gün kala sadece peçeteye gelen kahverengi akıntı var ve aşırı şekilde kasıklarımda batma var. İdrar da negatif çıktı ama ben erken olduğu bilerek yaptım en az 5 gün geçmesi lazım. Senin sonucun ne çıkmıştı

Merhaba kızlar benim de 10 haziran regl olmam gerekiyordu ağrısı başladı oldum sandım baktım çok çok az pembe bir akıntı heh tamam dedim birkaç saate olurum (ara ara adet olmadan birkaç saat önce başlayan lekelenmem olabiliyor) 2 gün oldu sadece sildiğimde peçeteye gelen çok soluk pembe bir renk var ve hala regl olamadım. Bugün gecikmesinin 3. Günü olacak sadece bu ve ara ara giren kasık ağrılarım ve şiddetli belimin altında ağrı var. Kaset test negatif verdi. Sizce gebelik ihtimali var mıdır, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? (Annem hasta olduğu için bırakıp hastaneye gidemiyorum)

Canım geçen ayda ben bu durumu yaşadım ama malesef 3. Günü reglim tam olarak geldi ama inşallah sende gebelik vardır

X